Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po chyba 20 telefonach z działu utrzymania udało mi się dostać to co chciałem :)

Do tej pory miałem pakiet extra+ i pakiet canal+(6) i stary multiroom po cyfrze (cameleony) - płaciłem łamańca średnio 59 z hakiem.

 

Dzisiaj taka oferta - pięć razy się pytałem o potwierdzenie kwoty i w wiadomości mailowej do potwierdzenia była również ta kwota:

 

numer Abonenta:
6.........



Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 59,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD Wybrane promocje Extra +z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

 

Do tej pory nie szło nic poniżej 69,90. Może nadeszła dobra zmiana :)

Edytowane przez Goz0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś sie ruszyło bo oferta sprzed chwili od bardzo milej !!!! konsultantki:

 

Extra +, C+ (6), MRP - 24m - 59,90 PLN

 

ewentualenie jakieś dodatki na miesiąc w stylu Filmbox ale tam nic nie ma ciekawego

 

 

Eleven mogę dobrac w każdej chwili w 2 opcjach:

- z zobowiązaniem na 12m - 11,90 PLN

- bez zobowiązania 15 PLN

 

dotychczas miałem to co w podpisie wiec odliczając dodatki których prawie nie używałem (seriale, History, Sundance) oferowana cena to to samo co mialem

 

poprzednie telefony - nie chcieli zejść poniżej 69,90 (oczywiście złozone wypowiedzenie)

 

chyba zmienili oferte bo zarowno Eleven jak i HBO mozna wziąć w każdej chwili w dwóch opcjach z zobowiązaniem i bez ...

 

 

pytanie nie da sie ugrać w tej kwocie albo taniej tych elevenów ?

 

chciałem jeszcze History ale albo +1,99 albo w pakiecie z H2 - 2,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na 12 miesięcy , pierwsze 3 miesiące 98,94  następne  9 miesięcy po 106,89 . Oferta do zatwierdzenia na mailu. 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 98,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2017 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ (6),, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ (6) 94,99 zł 12 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plocker, nie ma możliwości przy Superpremium+ (8xCanal+) za 99,90 zł otrzymać Man Packa za 5 zł. Przy tej opcji jest Man Pack za 10 zł i niżej się nie da. Przerobiłem kilka rozmów z kosultantami (konsultacja z kierownikiem) oraz podczas pytania o ofertę w Punkcie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferta na 12 miesięcy , pierwsze 3 miesiące 98,94  następne  9 miesięcy po 106,89 . Oferta do zatwierdzenia na mailu. 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 98,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2017 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ (6),, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ (6) 94,99 zł 12 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

hmm czyli dostales oferte prawie jak za dawnych lat, no moze jeszcze jakbys mial HBO GO w cenie to byloby super, dziwi mnie ta wybiorczosc NC+...

Witam oferta na dzisiaj Superpremium+ 6(C+) HBO z Go (100h)za 99zł do tego mr na kartach kameleon za free i dekodery  SAGEMCOM DSI83(S) i Box+/HD TV za darmo na wynajem umowa do końca lipca wypowiedzenie wysłane warto czekać czy nic taniej nie dostanę.

 

probowales wymienic tego złoma sagemcoma ? albo np zbić cene o 5 zł za zgode marketingowa podobnoa jest cos takiego ?

Chyba coś sie ruszyło bo oferta sprzed chwili od bardzo milej !!!! konsultantki:

 

Extra +, C+ (6), MRP - 24m - 59,90 PLN

(...)

 

MRP to multiroom premium ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt  - coś się ruszyło!

 

oferta po złożeniu wypowiedzenia:

 

E+, C+(6), 24m: 59,99

 

(od dłuższego czasu było 69,99!)

...niestety 8xC+ cały czas 79,99

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy slangiem. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don kichot co do dekoderów to i tak używam własnych fergusonów z diviso sprawdza się super. Co do zniżki marketingowej pytałem konsultantkę stwierdziła że już dwa lata temu jak podpisywałem umowę skorzystałem z niej i nic z tego nie chciało mi się ciągnąć tematu poprosiłem o kontakt za tydzień może uda się w tej cenie dostać 8c. A o man paka nie pytałem z ciekawości przy kolejnej rozmowie podręczę konsultantkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli dostales oferte prawie jak za dawnych lat, no moze jeszcze jakbys mial HBO GO w cenie to byloby super, dziwi mnie ta wybiorczosc NC+...

 

probowales wymienic tego złoma sagemcoma ? albo np zbić cene o 5 zł za zgode marketingowa podobnoa jest cos takiego ?

 

MRP to multiroom premium ?

 

 

tak MRP to multiroom premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się ta propozycja E+, c+(6) za 59.99 i różni się od 69.99 tym, że w nc+ go (aplikacja jak i strona www) nie będzie można oglądać canal+. Do tego dodają na miesiąc filmboxa. Jak komuś ta oferta pasuje to możecie dzwonić na 122947879

Edytowane przez tkaczu1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob to wywalczyles? oni dzwonili do ciebie po wyslaniu wypowiedzenia? ile ofert odrzuciles wczesniej?

do tej pory wszystko odrzucałem. Dziś sam oddzwoniłem ze  zeby w koncu przedłuzyc juz za te 69,99, a tu taka niespodzianka. Powiedziałem, zechce miec to samo za tyle co dotychczas i spodziewając sie kolejngo wywodu ze sie nie da - konsultant zaproponował extra+ i canal+ 6 wlasnie za 59,99. rozmowa trwała 5 minut z odczytaniem umowy :)

Edytowane przez Goz0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się ta propozycja E+, c+(6) za 59.99 i różni się od 69.99 tym, że w nc+ go (aplikacja jak i strona www) nie będzie można oglądać canal+. Do tego dodają na miesiąc filmboxa. Jak komuś ta oferta pasuje to możecie dzwonić na 122947879

 

masz moze jakis szczegolowy opis ? sa w ogole jakies regulaminy tych promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem na warunkach:

 

Extra + 6C+ = 69,90 zł

Man Pack = 5,00 zł

 

Przedłużałem 2 umowy i udało mi się Man Packa wyrwać za te pieniądze. Generalnie rozmów było chyba z 6-7.

Myślałem o dekoderze, ale za mediaboxa krzyczeli 199zł lub 10zł miesięcznie, a wifipremium za 149zł lub 5zł miesięcznie. Odpuściłem dekoder bo mam Peace za 0zł, a ktoś na forum pisał, że może w przyszłym roku wyjdą nowe dekodery. Wolę odczekać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu jak w przyrodzie, dziś nie ma, jutro już może być !

Jak więcej osób będzie się upominać to nie wykluczone że taka opcja będzie.

5 zł za manpacka jest dla nowych, więc niby czemu obecny abonent nie miałby takiej możliwości ?

O swoje trzeba walczyć !

 

Tak, tylko nowi za Superpremium+ płacą 129,99 zł, a nie 99,90 zł z 8xCanal+ czy 94,99 zł z 6xCanal+, więc nic dziwnego, że im Man Packa oferują za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakis szczegolowy opis ? sa w ogole jakies regulaminy tych promocji ?

 

Regulaminu nie mam bo przedzwoniłem tylko żeby się upewnić co do tej nowej ceny. Wstępnie jestem umówiony na 20 z konsultantką i jak mi dołożą multiroom za 0 zł to się zdecyduje. Ogólnie oferta różni się tylko tym, że canal+ nie obejrzysz już przez nc+go i na http://canalplussport.pl/. Inne kanały będą dostępne normalnie.

Edytowane przez tkaczu1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dzisiaj zadzwoniłem do duk extra + 6C+ +multiroom standard za 59,99 na 24mc

 

  59,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra +z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...