Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYLUZUJ, jak piszesz do zeszłego tygodnia czeste telefony , tego tygodnia mamy dopiero jeden dzien a ty juz tesknisz, do wielu dzwonią raz na miesiąc

Przepraszam, źle się wyraziłem, ostatni tel. tydzień temu dokładnie w poniedziałek, a wcześniej co drugi dzień przez dwa tygodnie, stąd moje pytanie. Po prostu chciałem wiedzieć czy po próbach nieskutecznej namowy mają opcję oznaczenia takiego klienta i już się nie odzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie ,że teraz jesteśmy wszyscy w nc+ i to nie ma znaczenia jak kto długo jest z nimi , ?

Dla mnie ma i przy negocjacjach zawsze spokojnym głosem im o tym przypominam (od 2001).

Obecnie mam extra +,8xC+,Mr standard po cyfrze plus 2 dekodery od nich ,Eleven sport .Wszystko za 87.75 a umowa byla łamaniec średnio poniżej 60zl .Wypowiedzenie wysłanie a umowa kończy się 31 maja i jak nie dadzą za około 60zl tego samego to tez im podziękuję i tyle .

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie ,że teraz jesteśmy wszyscy w nc+ i to nie ma znaczenia jak kto długo jest z nimi , ?

Dla mnie ma i przy negocjacjach zawsze spokojnym głosem im o tym przypominam (od 2001).

Obecnie mam extra +,8xC+,Mr standard po cyfrze plus 2 dekodery od nich ,Eleven sport .Wszystko za 87.75 a umowa byla łamaniec średnio poniżej 60zl .Wypowiedzenie wysłanie a umowa kończy się 31 maja i jak nie dadzą za około 60zl tego samego to tez im podziękuję i tyle .

Tak jak napisał @czerstwy, to po pierwsze. Po drugie z nc jesteś 3 lata,a polityka jest inna niż w C+. Obecnie staż jest niczym. Jeśli konsul coś mówi o stażu, to sciemnia,abyś poczuł się kimś ważnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonili z wrocławskiego numeru. Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Oferta Extra+, 8xC+, 2xMR standard za 89,90zł. Do tego dodatkowo kanały Eleven za 7,95zł. Umowa na 24 miesiące. W tej chwili kończy mi się umowa, którą miałem zawartą na 12 miesięcy, warunki jak wyżej + HBO było na 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bez wypowiedzenia zaproponowali ekstra z 8 canal plus za 79,99zł  na 24 m czyli tak jak wszystkim. umowę mam do końca sierpnia. A czy zdarzyło się wam ,że przy telefonicznym wyłączeniu plusa miesiąca proponowali wam np. tak jak mi do końca trwania umowy cinemax za 10 zł.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest jasna , czysta i klarowna....  :-| myślę , że Ci ,którzy do tej pory płacili ok 60 pln za Extra+ z HBO i HBO GO, nc+GO + 8xcanal, mogą o takiej kwocie zapomnieć.... te [...], chcą za to samo, prawie 80 pln :roll: i mało tego jest jeszcze problem, żeby wyrwać HBO na całą umowę za free.... o HBO GO nie wspomnę :P ja w tej chwili płace "groszę" :) za to co mam w ofercie.... szkoda , że tylko do lipca ... bo tego samego już chyba nikt z nas nie ugra... :wink:

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tam mają straszny nieporządek. Ja przedłużyłem w piątek a telefonów było coś około 10 i każdy miał inne oferty. Na moje pytanie skąd te rozbieżności miła Pani poinformowała mnie że każdy konsul ma oferty na innych poziomach. Jeżeli mogę coś wam doradzić to kartka i długopis i zapisujcie co wam oferują i potem im to czytajcie po prostu. W moim przypadku przeczytałem im jaka była oferta i że tą jestem skłonny po namyśle zaakceptować i skończyło się na tym że koleś który do mnie dzwonił zanotował w systemie że koleżanka która to przedstawiła będzie do mnie oddzwaniać bo on nie może dać tak dobrych ofert. Bałagan straszny ale z happy endem :wink: .

 

Extra+,8xCanal, HBO - 79,99 zł ale na palcach jednej ręki można policzyć osoby które to dostają

Extra+,6xCanal, HBO z HBO GO - 89,99 zł

Nie chce tu zachwalać swojej oferty ale dopłacasz dyszkę i masz HBO z HBO GO bez żadnej łaski. Minus tracisz dwa Canaly+ na których obejrzałem na serialach tylko sezon Wersalu i kompletnie nic więcej. Dla marudzących że stracą dwa C+ w nc+go obejrzą wszystko co będą chcieli z tych kanałów i sobie zrekompensują tą stratę.  

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kontakt i to samo czyli :

 

Superpremium ( 8 c+, HBO,Cinemax) , History, Eleven 110 zł.

 

To chyba najlepsza możliwa w tej chwili oferta. Chciałem wywalić z tej propzyjcji cinemaxy ale ni ma jak.

 

nawet za 107 zł mozna to dostac z HBO GO w cenie, tyle, ze na 24 miechy :/ a ja chce tylko 12 miesieczny cyrograf..

 

co by dało wy[beep]e cinemaxow, ze pakiet sie robi Extra+ ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dzisiaj wypowiedzenie w punkcie, panie wydrukowała i bez składania jakiejkolwiek propozycji rozstaliśmy się.

 

Ja w sobotę. Oczywiście uprzedziłem, żeby zaznaczono, iż wyrażam zgodę na kontakt. Pan stwierdził, że będą się kontaktować, a im bliżej konca umowy tym lepsza oferta. No ale jak to bywa to wiadomo.....Póki co, czekam. Wczoraj standardowy sms "prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy...." ale telefonu narazie nie było. Mam nadzieję, że odrzucane oferty lub "do przemyślenia" nie będą wpływały na wypowiedzienie, bo coś mi się kojarzy, że też były z tym jakieś historie....(chociaż to chyba dotyczyło oferty mailowych).

Edytowane przez beren84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do końca czerwca tego roku.

Do tej pory to co było:

Extra+ C+(6)      59,90 zł

Cinemax               0 zł 

Eleven Sports       7,95zł

najem Turboboxa 5zł

Razem                  72,85 zł na miesiąc,

 

Dziś sam zadzwoniłem do DUK i oto co proponują:

 

Super Premium                       99,99 zł

(Extra+,C+8,HBO, Cinemax) 

Eleven Sports                          7,95 zł

najem Turboboxa                    5 zł

razem                                     112,94 na miesiąc,

 

albo:

 

Extra+ C+(6)       69,99 zł

Eleven Sports        7,95 zł

najem Turboboxa  5 zł

Razem                  82,94 zł

 

albo:

 

Extra+ C+8        79,99 zł

Eleven Sports        7,95 zł

najem Turboboxa  5 zł

Razem                  92,94 zł

 

Należy pamiętać że od stycznia trzeba doliczyć prawdopodobnie podwyżkę za ELEVEN SPORTS 7,95 zł

 

Zatem moje pytanie do Was Drodzy forumowicze :) Co robić?

Pozdrawiam Was serdecznie :)

 

 

Przed chwilą był telefon i odrazu dostałem propozycję na maila:

Extra

Canal + 8

HBO

Turbobox

24 msc

 

79,99

 

Brać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...