Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - jutro idę do punktu wymienić dekoder 149zł aktywacji i żadnych opłat za najem do abonamentu        

I do tego praktycznie pewność że przy kolejnym przedłużaniu też się tego najmu uniknie.

 

Co nie znaczy, że dekoder przechodzi na własność abonenta (jak ktoś tam wcześniej sugerował). Cały czas pozostaje własnością nc+

I bardzo dobrze że nie przechodzi na własność abonenta bo w tedy naprawy po gwarancji na koszt abonenta.

 

Nie wiem po co komu taki dekoder  :mrgreen:

 

Znajomemu zaproponowali dziś: superpremium za 99,99...

Wybrzydzałbyś gdyby ci dali jak mi całkiem za free i to bez przedłużania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane wypowiedzenie i umowa do 31 maja 2016. Obecnie płacę 79 zł. Dzwonili z Comfort+ 6xC+ za 69,99 zł. Myślicie, że jest szansa na Start+ 6xC+ za 59,99 zł?

 

ps. mam dekoder PACE jeszcze z Cyfry+ - czy on jest moją własnością, czy będę musiał oddać po zakończeniu umowy?

ja też mam umowę do końca maja i dostałem ofertę Comfort+ 6xC+ za 59,99 i do tego filmbox na 6mc i ncgo 100h/mc.

Mam od dawna do tego 2 dekodery za 0 i 2 karty za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 91.89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Co sądzicie o takiej ofercie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam umowę do końca maja i dostałem ofertę Comfort+ 6xC+ za 59,99 i do tego filmbox na 6mc i ncgo 100h/mc.

Mam od dawna do tego 2 dekodery za 0 i 2 karty za 0.

 

Kiedy taką ofertę Ci złożyli? Sam dzwoniłeś do nich czy oni do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, do tej pory łamaniec ze średnią koło 59 PLN (Extra, *c+, HBO, HBO GO, multiroom z cameleonami) + Eleven za 7,95, umowa do końca maja.

Do tej pory nie dawało się uzyskać HBO w pakiecie i w końcu dzisiaj:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

czyli 79,99 + 0 a potem 10 HBO GO + 7,95 ciąg dalszy za Eleven

Edytowane przez mmkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przedłużyłem umowę:

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79.99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

Stara umowa do końca maja...od 1,5miesiąca nie chcieli dać 3xHBO na całą umowę tylko jakieś łamańce albo 25zł(0zł przez 6m-cy potem 25zł przez kolejne 6m-cy) albo za 20zł do pakietu 69.99zł z 6C+..dziś drugi telefon i mam to co chciałem...

T0 umowa z 8C+...tyle chciałem dać max za taką ofertę i to mam i mam też spokój na 2lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś przedłużył komfort+, ewentualnie extra+. Niestety ciężko mi utargować komfort + za ok. 30zł. Do tego pace i dwa kameleony.

 

Ja cały czas mam propozycje za Comfort w cenie 14,99 + mediabox 5zl, ale nie przyjąłem bo walczę za najem za 0zl.

A ze mi nie bardzo zależy na przedłużeniu wiec warunki mogę sobie stawiać Umowa do końca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonią 1 raz oni bo mieszkam za granicą i dopiero teraz dałem im swój niby polski numer ale do rzeczy .

Jak ja dzwoniłem to 84 i 104 .Mam extra +,8xC+,MR standard plus 2 karty kameleon, peace pvr i wifi box ,eleven .

Dziś odrazu na dzień dobry gość mówi 69,99 plus 7.95 chyba za Eleven a ta cena za Eleven do końca listopada i mam pod koniec zadzwonić czy będzie jakaś promocja .MR za free bo mam po cyfrze 2 karty kameleon no i HBO za free tylko na 6 miesięcy odpowiedział po dłuższym oczekiwaniu

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś przedłużyłem umowę:

Extra 8C+ ,HBO na cały okres umowy 79,99,Eleveny za 7,95 do października

Do tego Pace PVR,multiroom 2x cameleon za 0zł

NC+Go 100h/miesiąc i Filmbox na 1 m-c gratis

Do tej pory wszystko to miałem za 64,99 + 7,95 Eleveny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka i proponowała: 

Extra+, 6x Canal+ za 69zł, multiroom za 0zł, najem mediaboxa za 5zł do tego Eleven za 7,5 bo mam do listopada tą "promocję".

Razem za wszytsko 83zł

Myślicie że to dobra oferta? Co mogę lepszego uzyskać? Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie odpowiedz ?

Jeśli tak to chyba całkiem dobre warunki mi zaproponowali ale mi się nie spieszy i jak już kiedyś pisałem ja zawsze przedłużam w ostatni dzień .

Już byli tu tacy i na koniec dostali gorsze warunki niż wcześniej.Bo niby promocja na HBO w tym czasie była nieaktualna i pluli sobie w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon. Spiewka jak zawsze. Extra ,8canal + , za 79. Po rozmowie z kierownikiem 74 lub samo extra + za 54. Nie wziolem. Za 70zl lub 50zl bym wziol

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

 

Nie wiem co kierowało Tobą że nie przyjąłeś tej oferty......Jest całkiem sensowna i kaktus mi wyrośnie na ręce jak dostaniesz coś bardziej korzystnego. Brałbym ją z pocałowaniem w rękę. No ale jak to mówią ......" Twój cyrk, twoje małpy ".......:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@aveo
To słabe masz wymagania...droga oferta moim zdaniem.W tej cenie można otrzymać korzystniejsze warunki umowy.

*

Z tym całowaniem to bym na twoim miejscu uważał..W drugą stronę , niejeden konsultant by cię wyściskał za przyjęcie takiej oferty. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...