Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym myślicie

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 91,7 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, FILMBOX, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ 49,90 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 29,90 zł dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, HBO 0 zł zł 12 m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone, takie coś podpisałem wczoraj:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79.99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Z tym że ten Filmbox Pack niby na 2 miesiące, tak było dogadane przez tel- jak to rozumieć że w umowie na maila go mam?

Edytowane przez coalthar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ padają pytania to małe przypomnienie dla przedłużających umowy:

:arrow: Nowy pakiet EXTRA+ po 11 maja 2015 - to to samo co dotychczasowy pakiet Comfort+ z opcją Extra+, pomniejszony o kanały Zest TV oraz Sportklub, które znalazły się w dodatkowej opcji ManPack

:arrow: Nowy pakiet Filmbox Pack - nie zawiera Fightbox HD, który możemy dokupić oddzielnie lub w ManPacku, zawiera natomiast Filmbox Arthouse, którego nie zawierał dotychczasowy pakiet Filmbox.

:arrow: Obecny pakiet Canal+ to 8 kanałów, zastąpił on po 11 maja 2015 roku pakiet Premium Sport & Film. Osoby, które miały wykupiony tylko pakiet Premium Film albo tylko Premium Sport (3 kanały), po 11 maja dostały promocyjnie wszystkie 8 kanałów Canal+ do końca swojej umowy. te osoby najbardziej odczują wzrost cen, chcąc zachować przy aneksie wszystkie 8 kanałów C+! Można także wybrać opcję 6x Canal+ (nazywaną w kablówkach Canal+ Select), pomniejszoną o kanały C+ Discovery i C+ Seriale., opcja ta jest o 10 zł tańsza.

:arrow: Nowe pakiety podstawowe, Comfort+, Extra+ ani też rozszerzony Superpremium+ nie zawierają darmowego dostępu do VOD Seriale+, który w dawnych promocjach był rozdawany na prawo i lewo, przy przedłużaniu umowy trzeba liczyć się z dodatkową opłatą lub rezygnacją z tej usługi.

:arrow:  Warto zapytać o ManPack, przy aneksowaniu swojej umowy. Pakiet ten zawiera aż 8 kanałów dodatkowo płatnych History HD, H2 HD, Adventure HD, Fighbox HD, Sportklub, Motowizja (która jest także w Extra+) oraz erotyczne Zest TV i Hustler HD. Pojedynczo kanały są dość drogie ale w ManPacku wychodzi dużo taniej, do wybranych promocji jest już oferowany od 5 zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga oferta po złożonym wypowiedzeniu ,  nic specjalnego 

EXTRA ,  CANAL + 6 , VOD , NC GO , HBO - Cena: 79,99 zł

Umowę mam do końca maja jak zejdą do 69,99 zł to może przedłużę umowę w innym wypadku  będzie się trzeba rozejrzeć za inną alternatywą

Edytowane przez szczelinaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga oferta po złożonym wypowiedzeniu ,  nic specjalnego 

EXTRA ,  CANAL + 6 , VOD , NC GO , HBO - Cena: 79,99 zł

 

Jak by jeszcze wywalczyć do tego , HBO GO na cały okres umowy.... w tej cenie to można by się było skusić .... oferta taka na słabe 4- ;)

 

A mam pytanie czy teraz comfort, multi i extra, nazywa się EXTRA ?? :)

Edytowane przez lemanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by jeszcze wywalczyć do tego , HBO GO na cały okres umowy.... w tej cenie to można by się było skusić .... oferta taka na słabe 4- ;)

 

słaba to moze w porownaniu do umow podpisywanych 2-3 lata temu, w porownaniu z tymi z tego roku, to wielu z tego forum chciałoby sie pokroić i odchodzilo do CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się temu wątkowi od paru dobrych tygodni i widzę( po telefonach nc+) że firma przyjęła stanowisko +20-30zł na abonamencie, nawet czekając do ostatniego dnia nie ma szans czegoś wyrwać lepszego. Możliwe, że od września jak potracą wielu klientów zmienią nastawienie ale do końca wakacji raczej jest to wątpliwe.

Ale do rzeczy: Wysłałem wypowiedzenie, a umowa kończy mi się 31.05. 2016 r czyli za ponad 2 tygodnie.

Mam obecnie :Comfort+ Opcje dodatkowe: Mulitroom standard+extra+ premium sport i film najem mediabox+hbo+ canal plus vod multi+   za to płacę 69,90zł

 

Teraz mam dwie ostateczne oferty obie na 24 miesiące:

Tak samo jak wyżej za79,90zl   lub

bez HBO i C+ Discovery i Seriale za 69,90.  

 

Jeśli chciałbym Eleven w obu opcjach to dają za 11,90 na 12 miechów.

 

Także chyba nie jest źle, wiadomo wszystko drożeje, a taniej nie ma co liczyć. Zostały 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory 2 umowy(cameleony + jakiś sagemcom DSI 83,który i tak leży w szafie) extra+8canal+HBO,wypowiedzenia wysłane(tzn.złożone w punkcie),umowy do końca maja(na jednej umowie dodatkowo Eleveny).Od miesiąca dzwonili co drugi dzień z nr.12 2947879 i najlepsze co mogli zaproponować to to co mam na 24 m-ce ale HBO tylko na 6 miesięcy free za 79,99 zł, a potem ileś tam płatne.Gdyby zaproponowali na cały okres to wziąłbym,jak wielu tu kolegów na forum.Wmawiali mi konsule i konsultantki,że takich ofert w ogóle nie ma,jedynie za 99 zł.Dziś zadzwonili ponownie z tego samego numeru,oczywiście domyślałem,się będzie to samo :( ale...pierwszy raz trafił się konsul bardzo grzeczny i po "konsultacji z kierownikiem" znalazło się HBO na 24 m-ce,i chyba 100h/miesiąc nc+go czy jak to sie tam nazywa,oferta jest już na mailu,wszystko co wyżej+eleveny za 87,94 zł.Pytałem o Manpacka za 5 zł ale niestety nie ma dla mnie,za 10 zł owszem jest ;P. Na drugą umowę chciałem comfort+ za 19.99 ale niestety nie ma dla mnie,więc wypowiedzenie na razie w mocy.  I jeszcze jedno,przy składaniu wypowiedzenia w punkcie miałem zaznaczony zakaz kontaktu telefonicznego(o czym nie miałem pojęcia),a pierwszy tel. był z przypomnieniem o zdaniu sprzętu,ale tak się potoczyła rozmowa,ze konsul zapytał czemu nie chce telefonów z nc+ z ofertami i dlatego odblokowałem ten zakaz,tak że uważajcie na składane wypowiedzenia w punkcie,jeżeli oczywiście chcecie ewentualnie negocjować przedłużenia umów.                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie
Extra, 8 Canal+, HBO, Redlight za 69,90, dobrane w trakcje umowy 2x multiroom i cinemax 99,90

Oferta z dzisiaj

Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90, dodatkowo HBO GO 10 zł i 2x multiroom 109,90. plus Hustler HD 0zł na 12 msc/ 5zł na następne 12 msc.

To był pierwszy telefon, zgodziłem się na przesłanie oferty na maila. Umowa do 31.08 więc jeszcze mam czas.
Jak dla mnie to podwyżka 15 zł do poprzedniej umowy, zamiana cinemax na HBO GO i Redlight na Hustler HD

Edit
 

  • Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów
  • Multiroom Standard 0/49/99zł i najem 0/5 zł 12 m i 10 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów
  • HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
  • Hustler 0 zł 12 m i 4,99 zł 12 m dla Abonentów
Edytowane przez skopek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kolejna oferta. Umowa do 31 maja, wypowiedzenie wysłane. Multi+, extra+, premium film, premium sport, hbo x3 49,90. Propozycja: comfort+ 59,99 i multi room wi-fi premium box 149 zł aktywacja głównego i przechodzi na własność, 99 złotych aktywacja drugiego. Pierwszy  rok 5 złotych za obydwa, 2 rok 10 za obydwa. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone. Do tej pory Superpremium +, Multiroom, Sundance, Pace +Sagemcom, HBO Go za 99,90 Pierwszy kontakt i to samo bez Sundance i HBO Go za 99,9. HBO go można w opcji 12x0 + 12x10. Nie przyjąłem oferty bo pomimo obiecania możliwości wymiany Pace na Wifipremiumbox odmowa i info, że tylko ze zdaniem Cameleonów i z opłatą za multiroom. Poczekam jeszcze jak nie zmienią nic to w Netii z internetem, Multiroom i podobnym pakietem wychodzi ok 120.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że NC+ trochę zeszło z ceny i coraz więcej dobrych ofert- może więcej rezygnacji ?. Brakuje tylko informacji o wcześniejszych opłatach i pakietach co jest pomocne przy porównaniu ofert.

Przypomnę, że dostałem E+,8xC+,HBO, MR za 79 zł.sprzęt po Cyfra + (to samo podwyżka 10 zł) i taką ofertę można dostać bo gadka konsuli jest identyczna jeżeli chodzi o HBO za free- było ale się skończyło i może być gorzej (stara śpiewka).

Jeżeli chodzi o negocjacje :

-Dzwonią kilka miesięcy wcześniej z "super ofertą", wysłucham , grzecznie dziękuję-niekorzystna oferta ( z nimi nie ma co się ścierać bo mają słaba ofertę).

-Po 4  telefonach informuję, że są irytujące aby zadzwonili pod koniec umowy lub sam się zadzwonię.

-Pomimo tego dzwonią raz w miesiącu i wysyłają SMS-a na które nie odpowiadam.

-1,5 m przed końcem umowy wysyłam wypowiedzenie (nie wcześniej )

-Po wpłynięciu rezygnacji zaczynają się telefony z DUK i zaczynają się negocjacje. Tu trzeba się przygotować (słuchać nie mówić), bo nawet miły głos kobiety okazuje się inteligentnym wygadanym strategiem który nas wypunktuje i niektórych doprowadzi do agresji.

Tu nie ma reguł, trzeba chyba trafić na słabszy charakter konsula DUK, może nie każdy posiada dobre oferty (alba ma ograniczoną ilość) a może po prostu jest tym lepszy im więcej drogiej oferty wciśnie tym większą premie dostanie-nie wiem ( przydała by się informacja byłego pracownika DUK ale chyba tajemnica w umowie o pracę.

Jedna zasada- nigdy agresji i pieniactwa bo odznaczą persona non grata , wówczas trudno uzyskać dobrą ofertę . 

Obecnie chyba standardem/podstawą jest E+,6xC+ to 69 zł. a  E+,8xC+ to 79 zł i walka dotyczy dodatków. Jeśli płaciło się 60-70 zło z HBO to trzeba się liczyć z podwyżką 10 zł.

Forum obserwuję od styczeń/luty, koniec umowy 31.V. Podziękowania dla tych którzy są tu na okrągło i dzielą się informacjami. 

 

3Vmajcie się, życzę udanych negocjacji i piszcie więcej informacji.

Edytowane przez Wess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cały czas przez DUK proponują Superpremium+ za 99,90 zł (choć na e-maila przesłali mi ofertę z Superpremium+ za 109,90 zł lub Extra+ z 8xCanal+ za 99,90 zł). Uparcie twierdzą, że do Superpremium+ za  99,90 zł cena za Man Pack to 10 zł i zbić na 5 zł na chwilę obecną się nie da. Mam czas do końca lipca, więc czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kolejna oferta. Umowa do 31 maja, wypowiedzenie wysłane. Multi+, extra+, premium film, premium sport, hbo x3 49,90. Propozycja: comfort+ 59,99 i multi room wi-fi premium box 149 zł aktywacja głównego i przechodzi na własność, 99 złotych aktywacja drugiego. Pierwszy  rok 5 złotych za obydwa, 2 rok 10 za obydwa. Podziękowałem.

Już to widzę jak Wifi Premiumbox po wpłaceniu aktywacji przechodzi na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziwne, bo już dzwonią a umowa do końca sierpnia :) - nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia, co zresztą zrobię.

Stan na dziś: Superpremum+6xC+ +HBO +Cinemax +Multiroom (2xcameleon) + 2dekodery (Pace i Phil) - 94,50 umowa na 12 miesięcy

 

Oferta:
umowa na 12 miesięcy
sprzęt bez zmian Superpremium z 6xC+ za 109,99zł
lub Superpremium z8XC+ za 109,99zł - aż się konsul sam zdziwił, że ta sama cena :)

umowa na 24 miesiące
Superpriemium 8xC+ za 99,99 ew. to samo co do tej pory w tej samej cenie - czyli bez łachy.
Wcześniej miałem Hustlera w promocji na 6 miesięcy a teraz bąknął coś o FilmBOX za free na 1 miesiąc .... :)
Osobno jako pakiet zaproponował Eleven za 11,90 na 12m - później 15,99 - nie mogłem już tego słuchać i poprosiłem o "przerwę".

 

 

szału brak! ale jest jeszcze czas - i ciekawe jak ich prawa do ligi angielskiej, pucharów czy Ligi Mistrzów?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj taka sytuacja: dzwoni Pani z Krakowa (czyli jak zwykle w moim przypadku) i bez zbędnej gadki rzuca długo wyczekiwane i jak za dawnych czasów " co Pan chce i za ile, żeby z Nami zostać?" Ustaliliśmy to co zakładałem za niezbędne minimum (które de facto co niektórzy dostają z marszu) czyli Extra +, 8xC+, Canal+VOD, 3xHBO - wszystko na 24 m-ce za 79,99. Przy tak idących negocjacjach chciałem jeszcze wyrwać ManPack za 5 ale nie dało rady (Pani krzyczała 10) wiec pozostaliśmy przy pierwotnej wersji, po czym Pani powiedziała, że puści mi na chwilkę muzyczkę, żeby przygotować ofertę. Czekałem dobre 10 min. po czym Pani powiedziała, że jej kierownik nie zgodził się na zaproponowane przez nią warunki - chodziło o HBO na cały okres. Jedyne co mogła zaproponować z HBO na 24 m-ce to obcięte C+ do 6 (a to oznacza również brak C+VOD) za 89,99. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...