Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znowu dzwonili i chcą dać to samo plus eleveny w tej cenie co mam teraz na 2 lata tylko, ze wylacza dostep do sportklubu i motowizji

a ostatnio czytalem cos takiego http://blogi.satkurier.pl/127594-bedzie-pakiet-sportowy-w-platformie-nc.html

 

i tu jest moje pytanie czy jakby czasem przyszlo im do glowy wrzucic do tego "pakietu manpack" z spotklubem i motowizją np Eurosport to czy mialbym do niego dostep?

to w koncu masz komfort czy extra, bo to dwa rozne pakiety gdzie extra ma w sobie komfort

http://ncplus.pl/sklep/oferta/startplus?gclid=CPXVocL7kMwCFQ2eGwodxiQDJA

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konsultanci nc+ jeszcze nie wiedzą o tych zmianach, bo przed chwilą dzwoniła do mnie miła Pani i "nie wiedziała" o co chodzi :wink: . Poinformowała mnie tylko, że do 14 maja musze oddać dekoder i w celach statystycznych zapytała o powód rezygnacji.

Edytowane przez otasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musi mieć eurosport 2 bo ma pakiet comfort powiększony o extra...

 

@Otasz

Nie istotne czy konstulant wie czy nie (lub ściemnia)- tylko ważne co wie zarząd a Ci już pewnie od dłuzszego czasu wiedzieli, że Polsat będzie miał Eleveny i próbowali nachapać ludzi ile się da po wyższych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort+ extra+ sport i film eleveny sport wifi premiumbox było 70zł po telefonie chcą 89.90 zł podziękowałem

 

pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji tym bardziej że Eleveny będą w CP więc marketingowcy do dzieła ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wątek sieci Multimedia jest w innym miejscu a forum. Tu tylko oferty nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VKO, jeżeli chcesz HBO to na Twoim miejscu celowałbym w Extra z 8xC+ i HBO za 79,99 zł...

 

Celuję, celuję... lecz bezskutecznie

 

Ha ha, już im się wyczerpało Extra+, 8xC+, HBO 24mce /79,90zł. Nie to nie, idę gdzieś indziej. Żałość na maksa... (2 mi potwierdziło na infolinii...)

 

To samo mi powiedzieli.

 

Taka oferta z dziś (pierwsza rozmowa, umowa do końca czerwca):

 

- extra

- comfort

- multi

- 8 x C+

- 3 x HBO

- nc+go 100 godz/mc

 

za 79,90zł, albo 69,99 bez c+discovery i seriale.

Może być taniej?

 

Poprzednio miałem to samo + filmbox za średnio 59,90 na dwa lata.

 

...a innym jednak proponują.  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja wysłana. Dzisiaj rozmowa ze sympatycznym konsultantem. Robił "co mógł" przynajmniej tak twierdził. Oto propozycje które daje mi " system" :       

 

"VIP +" bez względu na długość umowy 149,90 zł z 2 camelami i dekoderem ultrabox   :crazy:  

 

"Superpremiu"  wersja na 12 lub 15 m-cy za cenę 129,99 zł do tego 

- HBO GO 5 zł

- Filmbox  10 zł 

-Man Pack  2 m-ce "0" później 10 zł ( średnio 8,33 zł )

Średnia cena za 12 m-cy 153,32 zł ( szał  :crazy: ) z 2 camelami i dekoderem ultrabox

 

" Superpremium" wersja na 24 m-ce : 2 x 21 zł  dalej 22 m-ce 129,99 zł  średnia : cena 120,91 zł  

 - HBO GO  6 m-cy "0", 6 m-cy 5 zł, później do negocjacji ( jeżeli  cena na następne 12 m-cy będzie 8 zł ) średnia cena 5,25zł

- Filmbox 5zł

-Man Pack 5zł 

Średnia cena za 24 m-ce 136,16zł z 2 camelami i dekoderem ultrabox ( trochę lepiej ale szału nie ma :curious: ) 

 

Do tego do października mam Eleveny po 7,95 zł .

 

Powiedziałem że jak będzie niższa oferta na "Superpremium"  tak wcześniej dawali czyli 99,99 zł ( wziął bym nawet za 109,99 zł )

to może dzwonić o każdej porze dnia i nocy !  :-|

Wiedział już o tym że Eleveny są w CP. Ciekawe czy to wpłynie na cenę ofert .  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umową kończy się 30 kwietnia 2016 Wysłałem wypowiedzenie w styczniu. Do tej pory miałem tylko jeden - feralny telefon i do tej pory cisza. W ICA jest opcja "przedłużenia Umowy" Czy jak poproszę o kontakt w ten sposób to wycofam owe wypowiedzenie? Na jakiej zasadzie ta opcja funkcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umową kończy się 30 kwietnia 2016 Wysłałem wypowiedzenie w styczniu. Do tej pory miałem tylko jeden - feralny telefon i do tej pory cisza. W ICA jest opcja "przedłużenia Umowy" Czy jak poproszę o kontakt w ten sposób to wycofam owe wypowiedzenie? Na jakiej zasadzie ta opcja funkcjonuje?

Ja tak właśnie zrobiłem i miałem po tym kilka telefonów. Wypowiedzenie zostaje w mocy :-|  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa kończy mi się 30 kwietnia. Oferta jaką mi przedstawiono nie różni się niczym od oferty dla nowych klientów, tj. Comfort+ na 30 miesięcy (6 m-cy za darmo) i do tego Eleveny w normalnej cenie. Czy jest możliwość otrzymania powyższego do 40 złotych?

Według ciebe, co to znaczy eleveny w "normalnej" cenie??

Jest obecnie promocja, w której na rok proponują pakiet za 11,99 :wink:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wziąłbym taką ofertę bez zastanowienia :) Mi zaproponowano Eleveny za 14,90 na rok a potem 15,90. Jeszcze konsultantka bezczelnie kłamała, że nie ma oferty 6 m-cy Comfort+ za darmo dla nowych klientów, tylko są to specjalne warunki dla przedłużających umowę, a Eleveny są w nc+ na wyłączność jeśli chodzi o platformy satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Mam pytanie , może ktoś mi coś podpowie. Do tej pory mamComfort+ EXTRA+ Filmbox HBO CANAL+ VOD VOD+ Seriale+ Cinemax History HD Premium Sport &Film Multi+ SunDance HD za 109,90 umowa do 30 maja, oczywiście wypowiedzenie wysłane. Czy są jakieś ciekawe oferty podobne do mojego "zestawu" kanałów? na co wogóle można obecnie liczyc? pozdrawiam i licze na jakąś odpowiedz zorientowanych

 

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elkanguro

oczywiście że jest szansa, comfort dają nawet za 14,90, a eleven za 11,99 - więc może się udać nawet poniżej 30 zł :)

Tak na marginesie w Cyfrowym Polsacie uda się napewno :mrgreen:

Nie wprowadzaj w błąd kolego. Eleven dla pakietów bez C+ jest w zobowiązaniu za 14,90, bez zobowiązania złotówkę więcej. Lepiej brać bez zobowiązania i nie płacić w miesiącach, w których nie grają ligi piłkarskie lub włączać i wyłączać co 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...