Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga... aż muszę to napisać. Przed chwilą dzwoniłem na infolinię z zapytaniem, czy wpłynęła moja rezygnacja. Oczywiście pytania typu dlaczego rezygnuję, krótkie wytłumaczenie że idę do konkurencji, bo mam taniej i darmowe pół roku abonamentu, nowszy dekoder w cenie tego co mam w NC+, na co konsultantka z fochem "bo chcą pana złapać na darmowe pół roku!"  :twisted: 

Proszę o wysłanie indywidualnej oferty na maila, odpowiedź:  "Bo my tego nie robimy, skoro można sobie na stronie u nas zobaczyć! (FOCH  :!: )".
Dodam tylko, że proponowała kontynuację w cenie obecnego abonamentu, który jest jednak te 5 zł tańszy niż na stronie  :crazy:

LOVE IT  :!:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

222200191 - Nr Duk do Warszawy

122947879 - Nr Duk do Krakowa

 

siemka ,ktoś może potwierdzić ,że to aktualne numeru do duku ? 

Mi ostatnio proponowali kontakt na nr 224413101 oraz na 122947879, ale mam umowę do kwietnia i czekam jeszcze.

Edytowane przez marekzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobą, której zdjęli opłatę z Mediaboxa.

 

 

Uwaga... aż muszę to napisać. Przed chwilą dzwoniłem na infolinię z zapytaniem, czy wpłynęła moja rezygnacja. Oczywiście pytania typu dlaczego rezygnuję, krótkie wytłumaczenie że idę do konkurencji, bo mam taniej i darmowe pół roku abonamentu, nowszy dekoder w cenie tego co mam w NC+, na co konsultantka z fochem "bo chcą pana złapać na darmowe pół roku!"  :twisted: 

 

Proszę o wysłanie indywidualnej oferty na maila, odpowiedź:  "Bo my tego nie robimy, skoro można sobie na stronie u nas zobaczyć! (FOCH  :!: )".

Dodam tylko, że proponowała kontynuację w cenie obecnego abonamentu, który jest jednak te 5 zł tańszy niż na stronie  :crazy:

LOVE IT  :!:

A czerstwy dalej i tak wie swoje, że nie można zdjąć opłaty za Mediaboxa, że wszystkim wysyłają ofert na maila, że wszyscy się pośpieszyli i uciekli do konkurecji. 

A co mieliśmy robić. Bulić im za abo tyle co nowy klient? Jakbym chociaż dostał tak jak pisałem wiele razy tą standardową wg. wszystkich ofertę 69,9 za Extra+ i 6xC+ to bym został ale niestety dla mnie nie było (płaciłem im od migracji równo 79,9).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI cały czas proponują superpremium za 99 zł. Mam dzierżawionego PACA, drugi dekoder własny, 2 Cameleony i multiroom za 0 zł w klasycznym łamańcu za 53,27

Potrzebuje podłączyć trzeci telewizor a to wiąże się z wymianą sprzętu. Czy zdjeli komuś opłatę aktywacyjną za dekodery i/lub opłatę miesięczną za dekodery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!

 

Umowę mam do 31.05.2016 roku. Złożyłem wypowiedzenie:

 

Wypowiedzenie umowy

 

W związku ze zbliżającym się końcem okresu minimalnego 31.05.2016, na który została zawarta umowa świadczenia usług telewizji NC+ informuję, że nie będę kontynuował dalej umowy po jej zakończeniu.

Jednocześnie chciałbym poinformować Państwa, że moja rezygnacja spowodowana jest brakiem reakcji na zgłaszane problemy z dekoderem. Do chwili obecnej problemy z dekoderem występują co kilka dni. Jeśli Państwa jedynym rozwiązaniem jest restartowanie dekodera to nie zamierzam kontynuować naszej współpracy.

 

Od kilkunastu tygodni mam ciągłe problemy z dekoderem, które rozwiązuje poprzez restart do ustawień fabrycznych. Dwa razy byłem w punkcie, człowiek robił restart i aktualizował oprogramowanie. Więcej już do niego nie chodzę i tydzień temu złożyłem wypowiedzenie.

 

Przed chwilą pierwszy telefon z Krakowa, ale nie usłyszałem oferty! :) Powiedziałem Pani, że jeśli dekoder w obecnej umowie nie będzie działał prawidłowo to nie mamy o czym rozmawiać. Pani usilnie chce mi dać sprawny dekoder, pod warunkiem przedłużenia umowy, co uważam, za chwyt poniżej pasa.

 

Czuję, że w tym roku po 10 latach uciekam, i coraz mniej mam ochotę na telewizję ;)

 

A obecnie mam:

 

Comfort +
Multi+
Najem BOX+
EXTRA+
HBO
 
za 39.90 PLN
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..umowę miałem do 31.01.2016. Klientem Nki jestem od jej początku...przechodziłem z "hollywood'a" na extra+.za extra+ płaciłem 49zł. Oferta przedłużeniowa to extra+ za 59zł..lub comfort+ za 39zł..nie miałem najmu za dekoder bo za płaciłem za turbodekoder chyba z 400zł aktywacji w 2009. Miałem 4-5 telefonów z DUK..ciągle tylko te dwie możliwości, a ją chciałem utrzymać i pakiet extra+ i cenę 49zł..Nie zgodzili się...pies ich trącał..

Edytowane przez Mr. Orbita
To wątek ofert nc+ - proszę trzymać się tematu.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czerstwy dalej i tak wie swoje, że nie można zdjąć opłaty za Mediaboxa, że wszystkim wysyłają ofert na maila, że wszyscy się pośpieszyli i uciekli do konkurecji. 

A co mieliśmy robić. Bulić im za abo tyle co nowy klient? Jakbym chociaż dostał tak jak pisałem wiele razy tą standardową wg. wszystkich ofertę 69,9 za Extra+ i 6xC+ to bym został ale niestety dla mnie nie było (płaciłem im od migracji równo 79,9).

Znajdż więcej osób którym zdjęto opłatę za dekoder gdy wcześniej ją posiadali.Jak to mówią jedna jaskółka  wiosny nie czyni są to unikatowe rabaty jak i moja oferta na dzień dzisiejszy.Jak nowy klient ?A od kiedy nowy dostanie 6C+ a tym bardziej z Extra za 79,90zł.Jak nie potrafisz negocjować to dostajesz takie oferty jak dostajesz pretensje do całego świata tylko nie do siebie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...