Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pawo24

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, klienci nc+ są mniej wrażliwi na cenę a bardziej zorientowani są na ofertę programową. Jeżeli komuś zależy na większej ilości premier filmowych a HBO mu nie wystarcza i/lub jest zagorzałym fanem Ligi Mistrzów czy Ekstraklasy to wybierze pakiet z Canal+ nawet płacąc więcej. Oczywiście do pewnego momentu, bo przy pewnej cenie na pewno znacząca część klientów zaczęła by z oferty rezygnować. NC+ na pewno bada gdzie jest ta granica przyzwoitej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawy zbytnio nie wyolbrzymiał. Myślę że jakiś niewielki % abonentów śledzi ten wątek.

 

To co kiedyś mówiłem się sprawdza. Najbardziej dygają się ci którzy dostali prawie full pakiet za 50-60 zł.

Macie problem ale już nie przesadzajacie. Myślicie że platforma ma chęć żeby dalej dawać prezenty ? Dajcie spokój.

 

Dlaczego ja mam płacić więcej niż np. watchman ? Może niech on płaci tyle ile ja teraz ? To będzie skandal czy równość ? Moim zdaniem to drugie.

 

Ja też trochę się obawiam bo mam umowę do sierpnia. Ale zawsze udawało mi się negocjować cenę na dopuszczalnym poziomie.

Kiedyś nawet zjechałem z ceny ponad 30 zł i nawet polepszyłem ofertę.

Myślę ,że i tym razem przedłużę na przyzwiotym poziomie.

Edytowane przez domin107
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę,że coś się zmieni,bo te "super oferty", które nam proponuja są juz od maja i nawet okres jesienny ani świąteczno-noworoczny tego nie zmienił.To co się teraz dzieje,to jest akcja,aby wykosić wszystkich tych,którzy maja nc+ tylko dla ceny,a nie dla oferty programowej.Co tu dużo gadać - jak ktoś juz przedłużył umowe z nc+ na tych zasadach jakie sa od maja to z nc+ juz raczej nie zrezygnuje.Są to przede wszystkim ludzie,którzy nie mają wiedzy co do ogólnych cen i godza sie na wszystko co nc+ im zaproponuje (nawet nie wysyłaja wypowiedzenia),albo ci co są w nc+ dla oferty programowej (przede wszystkim film+sport)

Masz racje moj znajomy przedłuzył umowe z ofertą comfort plus z hbo za .....89zł.Powiedzieli mu że to super oferta tylko dla niego i uwierzył.A ilu jest takich ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmów z konsultantami dostałem ofertę jak większość Ekstra+ oraz HBO za 64,90 zł prosiłem dodatkowo o jeden kanał dodatkowo za free jakim jest History HD, podali że mogę go dostać do końca marca za darmo, potem musiałbym płacić 1,99 zł lub z History HD2 za 2,99 zł. Nie zgodzili się, dlatego za te 1,99 zł miesięcznie odchodzę od tej firmy. Wypowiedziałem internet kablowy i wezmę w ofercie łączonej z Plusa za 60 zł (50 zł za internet + 10 zł za router - niestety trzeba zapłacić) oraz 45 zł za pakiet premium, w którym są wszystkie programy, które chciałbym odbierać.  

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Cinemax za 15/m lub HBO za ponad 20/m dają nawet na 6 miesięcy gratis a kanały History i H2 za 2,99 sępią na miesiąc. Nie kapuje ich polityki.

Eleveny podobno za kilka dni w UPC. Jak wejdą do CP to biada nc+ bo wielu tylko to trzyma.

Edytowane przez kobi666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowy na usługi typu telefon, internet czy telewizja jestem przyzwyczajony do tego, że dostaje lepszą ofertę (cenową lub/i jakościową). Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją taką jak teraz w nc+. W moim przypadku, żebym pozostał na obecnej kwocie abonamentu (59,90) musiałbym zrezygnować z:

- HBO

- Cinemaxów

- Zamienić Extra na Comfort

Nie liczę tych dwóch kanałów C+, które podobno mam promocyjnie. Tylko, że nikt nie zauważył, że dawne 6xC+ miało ligę hiszpańską, włoską i francuską a teraz jest tylko angielska.

Jeżeli miałbym pozostać z obecną ilością kanałów, musiałbym się zgodzić na prawie 100% podwyżki. Po byku atrakcyjne przedłużenie umowy.

Edytowane przez Piotrek1982
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba o pomoc.

Umowa do końca marca, nie wysłałem wypowiedzenia.

Obecnie mam wszystkie C+ + HBO. Chciałbym przy tym zostać.

Info ze strony:

MR Standard - akt. 0zł

Najem mediaBOX+

Multiroom Standard

Multi+

Premium Film

EXTRA+

Premium Sport

CANAL+ VOD

HBO

za to płacę 64,90

 

Jest szansa na podobną czy niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1982

Ale nie chodzi nawet o to. Ja przy przedłużeniu mam ofertę Extra+ 59,90 + 49 opłata aktywacyjna. Nowy klient ma ofertę Extra+ 59,90 + 0 zł opłata aktywacyjna. Niby 2 zł miesięcznie ale po 6 latach wydawało mi się że należy się jakiś bonus a nie takie coś. Ja już wysłałem rezygnację i jedyne czego żałuje to że umowa dopiero mi się kończy w kwietniu bo już bym kupował u konkurencji.

Edytowane przez pesymik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba o pomoc.

Umowa do końca marca, nie wysłałem wypowiedzenia.

Obecnie mam wszystkie C+ + HBO. Chciałbym przy tym zostać.

Info ze strony:

MR Standard - akt. 0zł

Najem mediaBOX+

Multiroom Standard

Multi+

Premium Film

EXTRA+

Premium Sport

CANAL+ VOD

HBO

za to płacę 64,90

 

Jest szansa na podobną czy niższą cenę?

 

Na razie jest szansa na cen większą o ok. 40%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...