Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: Moja oferta marzenie to Comfort Extra Premium Sport Film HBO i HBO GO, Cinemax, Sundance Channel, nc GO TV i nowy dekoder na 24 miesiące w cenie 64,90 zł. Jak sadzicie czy dało by się jeszcze wybulić od nich Seriale+ na 24 m za 0 zł.

Ale to tylko w sferze marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Ci się udało to nie znaczy,że ktoś inny też dostanie. Nie dla każdego są takie oferty...

 

Dokładnie. Moje wypowiedzenie zostało już przez nich zarejestrowane w systemie i nadal oferują mój aktualny pakiet (Comfort+ ; Multi+ ; EXTRA+ ; Premium Sport &Film) w tej samej cenie co miałem do tej pory (79,90zł). Podobno system nic innego nie proponuje. No ale mam czas do końca lipca więc może się uda dostać ofertę w przedziale 50-60zł i może do tego HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!brat ma canal plus platinum i universe!placi za to 89 zl!umowa do sierpnia!w ica chca zeby podal nr oni sie skontaktuja!podawac im czy lepiej wyslac wypowiedzenie?z dyszke da rade utargowac?prawda to ze jak wprowadza nowa paczke canal plus to bedzie drozej?pozd

 

Zobacz ile "byków" zrobiłeś! Ja nie mam siły aby to poprawiać. Popraw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qler a na ile miesięcy ci to proponowali.

Dzisiaj w DUKu nawet nie powiedzieli bo jak usłyszałem, że cena taka sama to od razu podziękowałem. Wcześniej miałem dwa telefonu z numeru 224413100 to chyba na 15 miesięcy czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem list od NC+ o zmianie umowy i że mam prawo wypowiedzenia.

Dzwoniłem na infolinie i powiedziała pani że w przypadku wypowiedzenia będe musiał zwrócić niewykorzystany rabat a umowę mam do 2016 sierpnia

A chciałem powalczyć o niszą umowę

Mam pisać im wypowiedzenie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: Moja oferta marzenie to Comfort Extra Premium Sport Film HBO i HBO GO, Cinemax, Sundance Channel, nc GO TV i nowy dekoder na 24 miesiące w cenie 64,90 zł. Jak sadzicie czy dało by się jeszcze wybulić od nich Seriale+ na 24 m za 0 zł.

Ale to tylko w sferze marzeń.

 

Taki zestaw dają przeważnie za 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Wczoraj dzwoniła do mnie miła Pani z NC+, informując, że umowa kończy mi się pod koniec maja. Zapytała się czego bym oczekiwał od nich, powiedziałem, że chciałbym Multiroom na jeden dodatkowy telewizor (obecnie mam Multiroom na dwa TV, chciałbym na trzy). Za obecny Multiroom nic nie płacę, jest to jeszcze stara usługa za czasów Cyfry+. Ale do rzeczy - Pani poinformowała, że nic nie jest w stanie zrobić, nawet nie jest w stanie przedstawić mi żadnej oferty, dopóki nie wymienię karty Cameleon na inną (moje dwie karty to właśnie karty Cameleon). Moje pytanie - kurcze, serio to jest konieczne? Serio nawet nie można osobom z kartami Cameleon przedstawiać ofert? Nawet nie wiem czym się te nowe karty różnią, jestem zielony w te klocki. Posiadany sprzęt: dekoder Thomson TS3, dekoder Strong 6880. Jak rozumiem, dekodery do wymiany, może dlatego taka akcja z kartami. Swoją drogą, pani coś napomykała o głównym dekoderze TurboBOX+. Lepszy on od Wifi PremiumBoxa?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rozjaśnienie sytuacji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam wszystkich serdecznie....... pani coś napomykała o głównym dekoderze TurboBOX+. Lepszy on od Wifi PremiumBoxa?

 

Dobry stary "Turbo"to teraz jak "złoto" 8)

Podobno jest "prądożerny" taki mit o nim krąży w sieci :lol2::wink:

Choć ja mam go 3 lata i nie zauważyłem :)

ps.Mnie "MR" nie interesuje ale każdy ci tu napisze że ten po(Nkowy) jest do "bani" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem dzisiaj w zasadzie niezobowiązującą rozmowę na temat przedłużenia.Wypowiedzenia nie składałem.Obecnie mam U+6xC+Hustler i promocyjnie włączone dodatki internetowe NC+Go i konto podstawowe vod.Płacę za to niecałe 64 złote.Otrzymałem ofertę to samo co mam plus VOD Seriale,Adventure,oba History oraz HBO na 9 miesięcy.Umowa na 24 z czego pierwsze 12 za 49,90 a drugie 69,90 co daje średnią 59,90.Niestety konsultant bardzo dużo mówił i nie wszystko dosyć jasno ;) dlatego oferta miała na przyjść na @ niestety oferty brak (ktoś chyba pisał że na interię nie dochodzą) dlatego nie mogę dokładnie przyjrzeć się propozycji ale wyjściowo chyba nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy, prosze o litość

Mam umowe do konca maja. Niestety nie zdążyłem z wypowiedzeniem na czas i zastanawiam się o ile wzrośnie mi abonament w czerwcu. Jakby ktoś coś wiedział to prosze o info. Pani z infolinii straszyła, ze jakieś 240 zł będę płacić jeśli dzisiaj nie przedłużę. Z góry dzięki. Obecnie mam canal+ Platinum, HBO, oba History, HBO go(tylko nie wiem czy za niego płacę czy jest wliczony w cenę i korzystam z wimp premium. Za to wszystko kasują mnie 153 zł. Masakra jakaś. Jak czytam wątek i widzę ile ludzie płacą to aż mi się nie chce w lustro patrzyc. Za Pace PVR nie płące.

Najfajniejsze jest to, że oglądam w UK i dzwonią do mnie na angielski nr...

Ostatnio zaoferowali mi pakiet za 160 zł. Powiedziałem, że rezygnuję i przenoszę sie do Polsatu. Pani odparła, że mam 2 tygodnie na zdanie sprzętu po wygasnieciu umowy. Żal ale nie bede tyle hajsu marnował po 9 latach z nimi. Co radzicie?

Wypowiedzenia nie mogę wysłać teraz bo do Polski jadę dopiero w lipcu. Jesli mam faktycznie dwa tygodnie na zdanie sprzetu to sie nie wyrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Mam umowę do października.

Oto moje opcje:

 

COMFORT+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+

ADVENTURE TV HD

HUSTLER HD

 

Karta kameleon bez MR.

Czy jest możliwy taki pakiet łącznie z HBO na 15 lub 25 miechy za 60zł?

Obecnie płacę 91 złociszy.

Zaczynają dzwonić z 012

Dzięki.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy, prosze o litość

Mam umowe do konca maja. Niestety nie zdążyłem z wypowiedzeniem na czas i zastanawiam się o ile wzrośnie mi abonament w czerwcu. Jakby ktoś coś wiedział to prosze o info. Pani z infolinii straszyła, ze jakieś 240 zł będę płacić jeśli dzisiaj nie przedłużę. Z góry dzięki. Obecnie mam canal+ Platinum, HBO, oba History, HBO go(tylko nie wiem czy za niego płacę czy jest wliczony w cenę i korzystam z wimp premium. Za to wszystko kasują mnie 153 zł. Masakra jakaś. Jak czytam wątek i widzę ile ludzie płacą to aż mi się nie chce w lustro patrzyc. Za Pace PVR nie płące.

Najfajniejsze jest to, że oglądam w UK i dzwonią do mnie na angielski nr...

Ostatnio zaoferowali mi pakiet za 160 zł. Powiedziałem, że rezygnuję i przenoszę sie do Polsatu. Pani odparła, że mam 2 tygodnie na zdanie sprzętu po wygasnieciu umowy. Żal ale nie bede tyle hajsu marnował po 9 latach z nimi. Co radzicie?

Wypowiedzenia nie mogę wysłać teraz bo do Polski jadę dopiero w lipcu. Jesli mam faktycznie dwa tygodnie na zdanie sprzetu to sie nie wyrobie

Dzwoń do DUK do skutku aż dostaniesz rozsądną ofertę.Niestety na dużo bym nie liczył bez wypowiedzenia.Nie zdanie sprzętu w terminie to dodatkowa kara sprawdż ja w umowie bo to będzie pewnie minimum jakieś 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...