Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mpp

Druk jest gotowy. O powod sie pytają. Ja mówię, że słaba oferta i rozważam pójście do konkurencji. Jakby nie dzwonili potem z DUK zawsze sam możesz zadzwonić. Ja ostatnio przedłużyłem po moim telefonie 2 mce przed końcem umowy. Powiedzialem co chcę i dostałem to bez wiekszych targów.

Mam teraz comfort, extra, multi, C+ sport i film, hbo, cinemax, filmbox, history, sundance, multiroom standard, hbo go i dekoder pace za 74.90 na 24m.

Jak się pytają to mów, że za drogo dla Ciebie albo mów, że nie masz obowiązku nic mówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie.

 

Witam! Mam do was takie pytanie a może dwa. Mam umowę do końca kwietnia pakiet universe+ łamaniec 54/59 zł. Teraz chciałbym wyrwać comfort+multi+ekstra+6 canal+. Umowa wypowiedziana wczoraj w APS. Za ile mogę to dostać i kiedy mogę się spodziewać pierwszych telefonow po złożeniu wypowiedzenia?

 

Ja miałem czysty Universe, bez łamańca, za 59. Dostałem to, co chcesz, bez wielkiego proszenia się, za 49,90 zł. Być może wywalczyłbym jeszcze w tej cenie jakieś Adventure albo Sundance, ale z powodów czasowych odpuściłem. Pierwszy telefon był tak ok. półtora miesiąca przed końcem umowy. Z tym, że moje wypowiedzenie było jeszcze w końcówce tamtego roku, oferty się ciut od wtedy zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

COMFORT+ 59zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 20 zl 12 m/40 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Podsumowując pierwsze 12 miesięcy abonament 59,90 + 5 zł najem turboboxa (wymiana za philipsa), kolejne 12 mieięcy - 79,90 + 5 zł najem turboboxa.Panowie jak myslicie da się cos więcej ugrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon spytałem bo widzę w opisie jakie masz dekodery.A jakiś czas temu posiadacze tych dekoderów twierdzili że nie mają wyświetlanych tych numerów.Bo na ADB już tak jest od dość dawna.

Może jakbyś poczytał w temacie o Pejsach to byś wiedział,że na Pejsach też się wyświetla. Nie u wszystkich,ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na 100% tylko WiFiBox+ do Multiroomu :idea:

 

Turbo bez problemów Mediaboxa nie chcą dawać ale z racji że Ty chcesz z MR może być inaczej.

Chodzi mi bardziej o dodatkowy. Tylko mydelniczka czy może być wifi box?

Na 90% Sagemcom DSI83/87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv: Mam pytanie - wiesz może czy po przejściu na MPEG-4 nadal nadawane będą na transponderach nc+ kanały TVP 1 SD i TVP 2 SD (na potrzeby TNK SD i kablówek)? Czy może kanały te zostaną usunięte i od czerwca dostępne będą tylko TVP 1 HD i TVP 2 HD? Przepraszam, że piszę tutaj, ale zależy mi na pewnej informacji. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Właśnie przedłużyłem umowę :D:jupi: poniżej warunki:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

EXTRA+ 30zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

Premium Sport 49zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

 

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Umowa na czas 24 miesięcy (sam chciałem na tyle) za stałą kwotę 49,90 zł :jupi:

 

Wymiana dekodera możliwa tylko na Turboboxa+....już nie cisnąłem nadal :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...