Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z ciekawości zadzwoniłem.

Wiem, że to zły pomysł ale co tam.

Taka mearketingowa agresywna papka że myślałem że zwymiotuje.

 

Superpremium za 129zł i nic innego i mam po nogach całować bo lepiej nie będzie.

To jest jedyna dla mnie oferta i nieważne, że nie interesuje mnie np. Cinemax.

 

Jak widać klimaty po połączeniu sie nie zmieniły.

Wysyłam dzisiaj wypowiedzenie i jak zwykle poczekam do ostatniego dnia na dobra ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 109,90 mam odpowiednik dawnego FULL EXTRA + bez Redlight Multirum płatny od 13 miesiąca za 10 zł aktywacja gratis, plus konto NETVOD

Wypowiedzenia nie wysyłałem. Sam zadzwoniłem na numer krakowski podany na forum. Miałem 3 miesiące do końca umowy. Musiałem przedłużyć na 24 miesiące

 

Zastanawiam się czy dałoby się taniej jakbym wysłał wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie oglądasz te filmy w tak niesamowitej jakości?

 

a jaka to tajemnica ? ściągam z neta dużo ważące pliki i oglądam [ tak wiem to nielegalne , ale cóż ] , nie mam parcia na to aby obejrzeć premierę w żenującym HD z HBO, wole poczekać.

 

Znowu mały off top , wybacz mój ulubiony modzie chciałem tylko odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dogadałem sie zadzwonił do mnie konsultant bo bylem umowiony na dzis

camfort

extra

6xcanal

mr standard

canal vod

net vod

hbo 5 m-cy

pace 500

sagem hd

srednia cena 53,26 5x0 reszta 79,90

nie ma sensu placic dodatk za dekoder pvr 20 zl i brac mr premium

umowa do 31.12.2015

na hbo na cala umowe mi nie zależy

miał przesłac meila ale czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

 

Umowa do 31.09.2014, wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Brak kontaktu z ich strony

Obecnie Platinum + HBO + 2 multiroomy standard. Sprzęt Turbobox i 2 Boxy. Płacę 144zł

Dziś sam zadzwoniłem z pytanie gdzie zdać sprzęt. Oferta od nich:

Superpremium + 2 multiroomy standard za 129zł na 24 miesiące.

Jest szansa coś jeszcze ugrać? Zależy mi tylko na paczce C+ i HBO razem z tymi mutiroomami.

 

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź, że nie ma szans...

 

to następnym razem jak usłyszysz taki tekst to powiedz to samo , że nie ma szans na zostanie z nimi za takie pieniądze, nie stresuj się tylko czekaj na tel.

Pamietaj że od czasu połączenia tylko tracą abonentów, jedyne co mogą zrobić to utrzymać tych co mają, więc luz i czekaj zapewniam cię że zależy im , tylko ty nie pokazuj jak ci zaleŻy na c+ i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

 

Umowa do 31.09.2014, wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Brak kontaktu z ich strony

Obecnie Platinum + HBO + 2 multiroomy standard. Sprzęt Turbobox i 2 Boxy. Płacę 144zł

Dziś sam zadzwoniłem z pytanie gdzie zdać sprzęt. Oferta od nich:

Superpremium + 2 multiroomy standard za 129zł na 24 miesiące.

Jest szansa coś jeszcze ugrać? Zależy mi tylko na paczce C+ i HBO razem z tymi mutiroomami.

 

Dzięki za odpowiedź

Tak w ogóle, to co ci przyszło do głowy, żeby samemu do nich zadzwonić. Tylko osłabiasz swoją pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Wypowiedziałem umowę, którą mam do końca września i dziś dzwonili 44 zł na 15 miesięcy za ofertę podstawową lub 54 zł z hbo też na 15 miesięcy. Czy można coś jeszcze wytargować? Porównuje ich z cyfrowym polsatem za 59,90 na 24 mieś. w tym pół roku za free ale tem mają cinemax, filmbox, history i sundance i wychodzi 45 miesięcznie + dekoderem z nagrywarką za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Otrzymałem dzisiaj propozycję z NC+ proszę mi powiedzieć czy to dobra oferta i czy mogę jeszcze coś ugrać :

 

OFERTA NA 15 miesięcy , 99 zł miesięcznie

- SuperPremium + , dodatkowo cinemaxy, jakieś history, oczywiście HBO wydaje mi się ze pakiet wyższy niż na stronie ten super premium bo tam nie ma cinemax i tego history

- Multiroom 2 niezależne karty , mogę mieć nawet w dwóch różnych miastach

- 1 dekoder Pace z nagrywarką

 

teraz pytanie czy jeszcze mogę coś dostać od NC+ za tą kwotę dodatkowo czy już nie ma szans .

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...