Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie Eksperci :)))))))))))

 

Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane już daaaawno (i zarejestrowane): Do tej pory:

 

Universe

6xCanal+

HBO

Filmbox

Pace PVR 500 GB

Multiroom Standard

 

Wszystko za 64 zł/ miesięcznie. Przy przedłużaniu umowy chciałbym zamienić Filmbox na Cinemax. Jakiej opłaty miesięcznej mam się spodziewać? I czy prawdą jest, że czym dłuższa umowa , tym tańsza? Pozdrawiam !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...powiedzial że nie ma cen stałych od marca tego roku

Ja przedwczoraj przedłużałem umowe i 3 razy pytałem czy stała cena. Konsul za każdym razem odpowiadał że TAK...

Mam "niby" stałą cene 53,26...

Zobaczymy jak bedzie na fakturze październikowej bo umowa od nowego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...powiedzial że nie ma cen stałych od marca tego roku

Ja przedwczoraj przedłużałem umowe i 3 razy pytałem czy stała cena. Konsul za każdym razem odpowiadał że TAK...

Mam "niby" stałą cene 53,26...

Zobaczymy jak bedzie na fakturze październikowej bo umowa od nowego miesiąca.

ja przy przedłużaniu 4x0zł 11x79,9 średnia 58,59zł też pytałem czy mogę płacić co miesiąc stałą kwote to pani powiedziała że jak mi wygodnie, ze moge co miesiąc albo przez 11 miesiecy po 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...powiedzial że nie ma cen stałych od marca tego roku

Ja przedwczoraj przedłużałem umowe i 3 razy pytałem czy stała cena. Konsul za każdym razem odpowiadał że TAK...

Mam "niby" stałą cene 53,26...

 

Trochę podejrzane, że przy stałej cenie masz kwotę z wartością do dwóch miejsc po przecinku. Być może dla konsultanta sformułowanie "stała cena" jest synonimem "średniej ceny" ;-) Ale z drugiej strony nie ma się co martwić, bo tak jak napisał Kolega @bogdan425 pozostanie Ci tryb reklamacyjny i miły upominek od nc+ w ramach rekompensaty.

 

 

 

ja przy przedłużaniu 4x0zł 11x79,9 średnia 58,59zł też pytałem czy mogę płacić co miesiąc stałą kwote to pani powiedziała że jak mi wygodnie, ze moge co miesiąc albo przez 11 miesiecy po 79,90

 

Sposób uiszczania należności zależy od Ciebie, ważne żeby na karcie kontowej nie było salda ujemnego ;-) Z drugiej strony musisz się liczyć z tym na co już wielokrotnie była zwracana uwaga - a mianowicie, że w przypadku "łamańca" przy przedłużaniu umowy będą Ci "dopasowywali" wysokość abonamentu do kwot, które będziesz uiszczał podczas renegocjacji warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja sytuacja jest następująca:

umowa do końca września mam pakiet Platinum i multiroom standard z dwoma kartami cameleon. płace niestety dużo bo 119 zł ale cóż dałem się zrobić jak przechodziłem z cyfry do nc+.

Jako że mam jeszcze abonament w Polsacie (39.90/miesiac umowa też do końca września) - z którego chce zrezygnować a w domu nas trochę jest potrzebuje nc+ na 3 telewizory.

Wypowiedzenie złożyłem i miałem czekać do oporu aż zadzwonią ale w końcu nie wytrzymałem i zadzwoniłem dziś do DUK Kraków:

otrzymałem następującą ofertę:

to co miałem o tej pory(czyli jak wyżej pisałem platyna z muliroomem) dodatkowo:

HBO

Filmbox

cinemax

to na cały okres trwania umowy oraz

History na 9 miesięc ale powiedziała że może sie uda ugrać na okres 24 miesięcy

i teraz kwestia muliroom. musze oddać dwie karty i dadzą mi multiboxa oraz dwa dodatkowe dekodery

kwota jaką mi zaproponowali to 114,90zł/miesiąc przez 12 miesięcy oraz 124,90 zł przez kolejne 12 miesiecy.

czytając forum już ładne pare miesięcy wydaje mi się że to troche kiepska oferta. Poczekam jeszcze trochę może zaproponują coś lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane i dotarło (wczoraj dwa telefony, z punktu i od konsula z W-wy).

Aktualnie C+ Platinum + HBO w cenie 99 zł/mc (deka własne).

Dotychczasowe oferty (wszystkie ciągnące w górę) odrzucałem. Wczoraj dostałem propozycję na to samo + Cinemax + Filmbox z 99,90 zł na 24 miesiące (według konsula nie ma krótszych (!)).

Na razie się wstrzymałem z decyzją i postanowiłem zajrzeć do Was.

Z tego co się zorientowałem to niektórzy z Was taką zawartość (bez Cinemax i Filmbox)mają za jakieś 53 zł /15 mcy.

Jest możliwy taki zjazd? W punkcie, u konsula z W-wy, w Krakowie? (ma dobre notowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku to nie liczyłbym na taki zjazd, Są umowy krótsze. Co do pakietu za 99,90 jest akceptowalny pod warunkiem,że jest w nim jeszcze History, Sundance. To minimum. Można do tego wyszarpać jeszcze mięso na kilka m. i strać się już o Adventure HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o czymś takim:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

 

Dobranie karty Cameleon 0zł/mies + aktywacja 99zł

Dotychczasowy Pace PVR - 0zł

Dobranie Sagemcom - 0zł

 

Całość: 59zł/mies

 

Brałbym szybko żeby się nie rozmyślili - bardzo dobra oferta w super cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...