Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmigrowałem 29 kwietnia więc prawie pół roku minęło może to też przyczyna dlaczego mi się udało zmienić na "Full Extra"

Na to reguły nie ma.Ja płaciłem 99 zł za C+Platinum i HBO i za 5 razem po 2 miesiącach umowy z nc+ udało mi się przejść na Full Extra.Wszystko zależy tylko od dobrej woli konsultanta i posiadania dekodera ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974 jeżeli dobrze pamiętam to byłeś jednym z pierwszych którzy zmienili ofertę na Full Extra i jednym z nielicznych którym abo po zmianie nie wzrosło-należą się gratulacje. Nie ma tu znaczenia, iż był to początek i sami konsultanci nie do końca orientowali się w regułach tej promocji, czy byli jak ja to piszę "nieprzytomni" czy po prostu wykazali się dobrym sercem.

 

Liczy się fakt, że udało się.

 

@kingofsouth uważasz, że jestem nieobiektywny? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo no Hikari ofertę zmieniłem w pierwszym tygodniu jak userzy zaczęli o niej pisać.po 2 dniach już pisali,że konsultanci tylko dają ją byłym abo N.Tak naprawdę do dnia dzisiejszego nikt nie wie dla kogo ta oferta była skierowana.co konsultant to mówi inaczej.Dla mnie jeśli wchodzi jakaś promocja powinna mieć jasno określone warunki a nie zależeć od widzimi się konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś prowadził taką firmę i myślał - dam klientowi co chce i za ile chce, i następnemu klientowi też to dam...Kolejnemu też. Szybko zakończył byś interes, pewnie z jakimś długiem jeszcze koszmarnym. Nie do spłacenia. Dlatego są te wszystkie poziomy negocjacji, 5 razy powiedzą nie, a za 6 tak. Więc trzeba próbować i kruszyć ten negocjacyjny beton, aż do skutku. Tak jak koledzy tu doradzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam takie pytanko, mianowicie posiadam w tej chwili pakiet Universe+ razem z paczka CANAL+ Mix Premium czyli (Canal+,Film1,Family1 i Sport).

Za wszystko place 59zl miesiecznie i interesowalo by mnie poszerzenie tej paczki o Family2. Robil juz ktos z Was cos takiego bo chcialbym sie poradzic czego sie spodziewac przed telefonem na infolinie.

 

Dziekuje z gory za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo dobiegnie końca moja umowa z cyfrą+. po zjednoczeniu nie migrowałem do nc+. wciąż mam pakiet canal + start hd. płacę 56 złotych miesięcznie. w zasadzie interesują mnie tylko kanały canal+ i nsport. resztę mam z innej platformy i nie chcę tego zmieniać. na stronie nc+ nie mogę znaleźć nic dla siebie w podobnej cenie. możecie coś podpowiedzieć? nie wymawiać umowy i co, będę mógł po końcu okresu zasadniczego zostać przy tym co mam? mają jakąś ukrytą opcję dla takich jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na stronie są propozycję dla nowych. Odpowiednikiem Canal+Start HD jest Comfort z opcją Multi z 6xC+. Ale przy migracji proponowałbym Ci Universe+6xC+, cenowo będzie podobnie a zyskasz trochę programów. Aby dostać to za ok. 49-59zł musisz wypowiedzieć umowę. Zaloguj się do ICA to zobaczysz ile będziesz płacił po okresie zasadniczym za dotychczasowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ICA nie ma dla mnie żadnej nowej oferty. chyba, że nie wiem jak szukać, ale klikałem we wszystko i niczego nie zauważyłem. nie zauważyłem też nigdzie tego ile będę płacił za mój pakiet po okresie zasadniczym. podpowiedz coś. dodam jeszcze, że za 12 miesięcy (2 za free w promocji) plus jeden niepełny miesiąc (29 dni) zapłaciłem w sumie 560 złotych, czyli 43 złote za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi czy oferta za 109 zl -opcja Platinum ,HBO,Cinemaxy .Filmboxy..na 12 lub 18 m-cy jest wg.Was do wziecia? oczywiscie musialbym wziąść mediaboxa+ jestem juz od kwietnia w nc+a teraz probuje cos z nimi ugrac dlaetgo pytam ..na infolinii mi powiedziano ,ze teraz jakby oferty staly sie "elstyczniejsze" nie wiem na ile w tym prawdy a moze nc+Mix ma na to wplyw nie wiem..pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...