Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi oferują na przedłużenie, umowa obecna do końca lipca. 

*extra+_54.99

*c+_19.99

*c+4k_0 zł 

*BBC player 0 zł 

Dek główny ultrabox 4k z dyskiem_0 zł 

Multiroom 2 x dualbox po 15 zł 

104.98 zł 

___________

Obecnie mam Superpremium 4k, 2 x multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę już z Ligą Mistrzów. Oferowana pod nazwą Super Sport. Propozycje jakie otrzymałem to:

 

Extra + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 89,99 na 15msc

Relax + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 76,79 na 12msc

 

canal.png

 

Opinie? Coś urwiemy więcej? Podobno w pakiecie relax nie można wytargować Elevenów za 0zł. Tak twierdzi konsultant. Prawda to? Da się coś zejść niżej? A może przy pakiecie extra da się coś jeszcze utargować? 

Dzięki

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp jak dodałęm kwoty ze screena to wychodzi 81,79zł za Relax +C+ + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k. a Ty napisałeś 76,79zł. w cenie nie uwzględniasz opłąty za dekoder. Zrabatowali jednak?


Ponadto z tego co piszesz wychodzi, że za samą opcję Extra proponują Ci 38zł. Czy tak jest?

Edytowane przez c-4
dodanie komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c-4Tak, konsultant mówił, żeby nie sugerować się opłatą za dekoder. Będzie za 0. 

Co do extra, to pewnie wychodzi więcej, bo przy pakiecie extra, Eleveny są za free.

 

Myślę o zejściu właśnie na jakiś niższy pakiet. Obecnie mam Extra, ale nie potrzebuje tylu. Z tym, że w relaxie nie ma znowu Eleven 4 i Eurosportów. Ktoś mógłby coś zaproponować? Potrzebuję tak:

 

C+, wszystkie Eleveny, Eurosporty i LM.

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c-4nie otrzymałem tej oferty z extra na maila. 

 

@lukx95

Bardzo prosiłbym o pomoc. Wypowiedzenie złożone. Aktualnie mam extra + c+4k + MP+ viaplay + eleven + dek 4k za ok. 95zl.

 

Zależy mi jedynie na kanałach sportowych, w tym Eleven sports 4 i Eurosport. W pakiecie optimum+ są te kanały?

 

Ile mógłbym wołać za pakiet Optimum+, Canal+(wraz z 4k), Super Sport (LM), Eleven, dekoder 4K?

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane. 

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł

 

Da się coś do tego dorzucić w tej cenie?

 

Mam jeszcze 2 umowę extra+ z canal+. Tu nie było ciekawych ofert. Przy przejściu na czas nieoznaczony 44zł/msc będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 23:19, Danio02 napisał(a):

Dzień po złożeniu rezygnacji dostałem telefon z działu utrzymania z atrakcyjniejszą ofertą:

 

1. Coś na wzór Superpremium 4k ze wszystkimi kanałami Canal+, HBO z MAX, bez Cinemax, 2xMultiroom Standard, dekoder główny z dyskiem 4K ULTRABOX+ w cenie 124 zł miesięcznie.

2. Coś na wzór Superpremium 4k bez sportowych Canal+ i Canal+4k, HBO z MAX, Cinemax, 2xMultiroom Standard, dekoder główny z dyskiem 4K ULTRABOX+ w cenie 124 zł miesięcznie.

 

Nie pamiętam, czy w obu propozycjach są kanały Filmbox :)

 

Dostałem jeszcze trzecią opcję, w której zamiast 2xCinemax dostanę 5xFilmbox, również w cenie 124 zł miesięcznie. Co o tym myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 11:57, c-4 napisał(a):

@YETIA na jaki numer dzwoniłeś?
Czyli dobrze rozumiem, że oni proponowali Ci Extra ze wszystkimi Canalami za 79,99 jak oni dzwonili i nie przyjąłeś, a potem sam zadzwoniłeś i wtedy dali ci za 69,89? To jak poprowadziłeś rozmowę? Zapytałeś ile mogą dać najmniej? Czy może od razy że chcesz to za mniej niż 70zł?

Dzwoniłem na ten numer z SMS-a,122947875 (zadzwoń i zapytaj o indywidualną ofertę). Wypowiedzenie złożyłem w kwietniu i co kilka dni dzwonili z tą ofertą 79.99. Ale pierwszy telefon z DUK to było od razu od razu Extra+ 49,99+19,90 Canal+ wszystkie +4K. Odrzuciłem, bo myślałem, że może się uda Extra+ za 44,99. To był w sumie błąd, bo trzeba było brać od razu. Cały czas tłumaczyli, że tej oferty już nie ma i powtarzali 79,99. Ostatniego dnia sam zadzwoniłem i powiedziałem, że mają ostatnią szansę, bo idę do konkurencji i albo robimy w starej cenie 69,99 albo zdaję sprzęt. Poszedł do "kierownika", i po  3 minutach powiedział, że mam 3 umowy i w ramach długoletniej współpracy może mi te warunki dać ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 1 do 31.01.2025:

Extra+Canal+ 84,99
MP 0 zł (tzn było)
HBO Max 0 zł
Viaplay 0 zł
MR 0 zł
Ultrabox+dysk 0 zł
 

Umowa 2 Multihouse do 31.10.2024:
Extra+Canal+ 40 zł
MP (było)
moduł CAM 0zł

 

Złożyłem wypowiedzenie parę dni temu, wczoraj (02.07) zaczęli katować z dwóch numerów. Dziwne jest to że zadzwonił jeden typ, powiedziałem że jestem w pracy no i ustaliliśmy powiedzmy godzinę podczas której oddzwonił, tymczasem w międzyczasie kilka telefonów z tego samego numeru.

Propozycja:

 

Umowa 1: to samo + 5 zł za HBO Max (środkowy pakiet) oraz +10 zł za Viaplay Medium. Za LM +20 zł.

Umowa 2: bez LM 50 zł

 

Generalnie chciałem żeby umowy kończyły się tak samo, czyli 1 umowa na 15 m-cy a 2 umowa na 12 m-cy. Nie, nie da się. Oferta odrzucona.

Paręnaście minut później dzwoni typ przedstawiając się że jest z utrzymania no i pyta czy coś można zrobić. No to mówię o co chodzi, rozwiązanie: umowa 2 na czas nieokreślony (tyle to wiem). No i cena taka jak kolega zaproponował. Ja mówię że ok, 20 zł za pakiet Ligi Mistrzów ale w takim razie proszę mi odjąć bezużyteczny dla mnie w tym momencie podstawowy pakiet Canal+, bo tam nie ma nic co mi jest potrzebne a cenę podbija. No nie da się. Reasumując żeby mieć zbliżoną ofertę musiałbym płacić zamiast 124,99 zł aż 190 zł, także podziękowałem, szczególnie że jak zniknie Viaplay i C+ odkupi PL i Bundesligę to co ich powstrzyma przed dodaniem kolejnego pakietu do tych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lipca. Oferta z dzisiaj

 

Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium+ 15 zł/m dla Abonentów (05/24), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Zapytałem o Optimum+ za 24,99 i usłyszałem, że jest to oferta pracownicza i nikomu tego nie oferują. Da się coś więcej z tego wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet bazowy masz do tej pory i ile za niego płacisz ? Jeśli masz Optimum lub Comfort za 24.99 to Optimum w tej samej zenie powinien być jak najbardziej do ugrania. Jeśli masz np Pakiet Extra to nie otrzymasz Optimum za 24.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mingo napisał(a):

Na ile miesięcy przed końcem umowy mogę zożyć wypowiedzenie?

W każdej chwili możesz złożyć. Pozdrawiam 

Witam wszystkich. A ja mamy pytanie do was . Jak na dzień dzisiejszy wygląda oferta cenowa superpremium 4k cenowo .Do końca sierpnia ma 109.99 złotych 

Czy coś można otrzymać w gratis za przedłużenie . Wiem że nie ma już cinemax. Dziękuję za odpowiedź..

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciekmm napisał(a):

Jaki pakiet bazowy masz do tej pory i ile za niego płacisz ? Jeśli masz Optimum lub Comfort za 24.99 to Optimum w tej samej zenie powinien być jak najbardziej do ugrania. Jeśli masz np Pakiet Extra to nie otrzymasz Optimum za 24.99

 

Mam w tym momencie Optimum+ ale za 39,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie

Optimum+ 44,98 zl

Canal+28,01 zl

C+4k 5zl

Eleven 12 zl

Dekoder 1tb 10zl

Suma 99,99 zl

--------

Dzis oferta która podobno nie podlega negocjacji 

Extra + z canal + 87,50 zl

Dekoder 1tb 10 zl

Suma 97,50 zl

Nie chcą zejść z niczego chciałem dek za 0 lub eleven za 0 ciężka sprawa

Chcąc jeszcze eleveny i Lm robi się zawrotna sumka

Edytowane przez Łuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TimesSquare napisał(a):

@Łuki nigdy nie wierz w to, ze mowia, ze nie podlega negocjacji. 

Co jesli już mi aktywował ale w meilu mam opcje ,,rezygnuje,, nacisnąć i wysłać wypowiedzenie, pewnie po naciśnięciu rezygnuje będą dzwonić czemu to zrobiłem. itd

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TimesSquare napisał(a):

@Łuki Czyli juz zaakceptowles warunki? 

Zaakceptowałem telefonicznie juz to aktywował ale w meilu jest zrezygnuj i coś gadał o 14 dniach od odstąpienia umowy.

Chyba 59.90 za ekstra i 27.60 za c+  dekoder 10 to przesadził :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...