Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rafwro napisał(a):

 ... pytanie czy trzymaliście kiedyś umowę prawie do samego końca? ...

 

Trzy/czwarte ludzi przedłuża umowę na sam koniec okresu oznaczonego.

Przedłużenie umowy teraz jest bezsensu.

Już teraz możesz im wysłać wypowiedzenie bieżącej umowy byleby tylko zaznaczyć w tym wypowiedzeniu, że wypowiadasz umowę z końcem okresu oznaczonego.

A prawdziwe negocjacje nowej umowy zacznij na dwa tygodnie przed końcem bieżącej umowy bo wcześniej to będą Ci wciskać kit w stylu – taką atrakcyjną cenę to dostanie pan tylko dzisiaj a jutro już jej nie będzie, niemożliwy jest pakiet w tej cenie, nikt nie dostał tak bogatego pakietu taniej itp.

Teraz to im chodzi tylko o to aby złapać jelenia co by płacił drożej a konsul z kolei dostanie wyższą prowizje, że takiego naiwniaka złapał …

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. 

Zlożyłem wypowiedzenie. Umowa do końca listopada.

Mam superpremium 4k za 109.99

Do tego mistrzowska pilka

Multiroom jakis zwykly dekoder drugi 4k z dyskiem. Zaczynaja wydzwaniac i rpoponuja to zamo za 130zl na 2 lata + dokladaja viaplay 

Co moge od nich wyczarowac przy niezmiennej cenie badz co mogliby dolozyc aby bylo dobrze? 

Dzwonia jak opetani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gys0n Jak będą dzwonić, to mów po prostu, że przedłużysz umowę tylko i wyłącznie z odtworzeniem tych samych warunków co masz w tej samej cenie. Jedynie co, to jak masz Multiroom na dekoderach wifiBox+ w cenie 10 zł/m, to najprawdopodobniej cena Multiroom w nowej umowie będzie w kwocie 12 zł/m. Możesz przy przedłużeniu umowy otrzymać na cały okres umowy kolekcję BBC Player za free. Wracając do Multiroom, to jaki masz obecnie typ ten niezależny wycofywany za 0 zł/m, czy już ten na nowych zasadach zależny po WiFi? Jaki też masz dekoder dodatkowy do Multiroom. Te informacje są ważne, aby wiedzieć jakie masz możliwości negocjacji. Jeśli np. masz ten niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+ za 0 zł/m to przysługuje Ci wymiana na zależny Multiroom po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m na dodatkowym wifiBoxie+ i ewentualnie do tego też dodatkowa umowa specjalna np. do innej lokalizacji, ale te rozwiązania akurat są tylko i wyłącznie dla Abonentów wycofywanego niezależnego MR post Cyfra+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 12:34, markar napisał(a):

Moja dodatkowa umowa w cenie 25 kończy się z końcem miesiąca. Dzwonili 2,3 razy. Proponowali 35 zł. Upierałem się przy 25. Przestali dzwonić. O dziwo umowę główną na pakiet Optimum w cenie 24,99 plus C+ 19,90 udało się utrzymać w tych samych cenach.

Dodatkowa umowa wygasa z dniem 31.X. Extra+, C+, MP w cenie 25 zł obecnie. Kilka tygodni temu było za 35 zł wraz z opcją C+4K. Dziś oferta pakietu Start+ za 9,99. Odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 08:46, nevar2 napisał(a):

Mam obecnie 

PAKIET NOWY COMFORT+ 39,99 zł

CANAL+ 19,90 zł bez 4K

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

2x MULTIROOM STANDARD 20,00 zł na starych nboxach (mydelniczkach)

Razem 79,89zł

 

Umowa do 30.10, wypowiedzenie zarejstrowane w systemie. 

Otrzymałem taką, moim zdaniem słabą ofertę:

 

Optimum+ 40 zł 15 m i 44 zł/m dla Abonentów (11/22) - L
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
2x Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 83,90

 

Poradźcie co można lepiej wynegocjować

 

 

Po wypowiedzeniu i negocjacjach otrzymałem:

Wybrane usługi

Optimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Optimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22),

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Łącznie 78,89  zł - 12zl za zdanie jednego dekodera MR = 66,89zł

Dzięki za wszystkie informacje na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Czy za pośrednictwem tego forum jest możliwość kontaktu z osobami przedłużającymi umowy czy jedynie trzeba wykonać telefony do działów utrzymania klienta?

 

Obecnie do 31.01.2024 posiadam:

Optimum 24,99zł

Canal+ 24,99zł

Canal+ 4K 0zł

Dekoder 4K 0zł

Dysk do dekodera 0zł

 

Czy jest możliwość uzyskania optimum za 25zł plus canal+ za 20zł? Inna kwota raczej nie będzie wchodzić w grę ponieważ posiadam inne telewizje plus większość vod takich jak netflix itp. a więcej nie zamierzam płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@gys0n Jak będą dzwonić, to mów po prostu, że przedłużysz umowę tylko i wyłącznie z odtworzeniem tych samych warunków co masz w tej samej cenie. Jedynie co, to jak masz Multiroom na dekoderach wifiBox+ w cenie 10 zł/m, to najprawdopodobniej cena Multiroom w nowej umowie będzie w kwocie 12 zł/m. Możesz przy przedłużeniu umowy otrzymać na cały okres umowy kolekcję BBC Player za free. Wracając do Multiroom, to jaki masz obecnie typ ten niezależny wycofywany za 0 zł/m, czy już ten na nowych zasadach zależny po WiFi? Jaki też masz dekoder dodatkowy do Multiroom. Te informacje są ważne, aby wiedzieć jakie masz możliwości negocjacji. Jeśli np. masz ten niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+ za 0 zł/m to przysługuje Ci wymiana na zależny Multiroom po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m na dodatkowym wifiBoxie+ i ewentualnie do tego też dodatkowa umowa specjalna np. do innej lokalizacji, ale te rozwiązania akurat są tylko i wyłącznie dla Abonentów wycofywanego niezależnego MR post Cyfra+.

Mam juz dekodery po wifi.

Jeden 4k a drugi wifibox.

Place za oba 0zł.

Czyli pozostaje tylko to co mam tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)

Obecnie mam:

WYBRANE USŁUGI:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

I to wszystko miałem za 81,79

 

Wypowiedzenie złożone umowa do końca listopada.

Chciałbym zachować to samo za tą samą kasę, lub ewentualnie zejść z pakietem do optimum ale na przykład mogę też wziąć player bez reklam.

Jakby mogła wyglądać ciekawa oferta dla mnie.

Edytowane przez lesdud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozpisałeś wynika, że po 5 miesiącu płaciłeś 106,79 zł (81,79 było tylko przez pierwsze 5 miesięcy z racji braku naliczania opłaty za HBO).

 

Aktualnie najbardziej zbliżony ofertowo pakiet to Superpremium 4k, który razem z Mistrzowską piłką oraz Viaplay medium dostaniesz za 114,99 zł. Będzie też gratis BBC Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 21:23, markar napisał(a):

Dodatkowa umowa wygasa z dniem 31.X. Extra+, C+, MP w cenie 25 zł obecnie. Kilka tygodni temu było za 35 zł wraz z opcją C+4K. Dziś oferta pakietu Start+ za 9,99. Odrzucona.

Trochę śmieszni są....a nawet bardzo 

W dniu 20.10.2023 o 12:50, Mark'o napisał(a):

Kiler

A czy Krzysiek11 jest czarodziejem? Też bym coś takiego chciał tyle, że ja nie potrzebuję 4k, dysku i dekodera bo mam moduł.  Wypowiedzenie mam złożone.

Nie jest czarodziejem.  Najlepiej byłoby jakbyś zapoznał się z tematem.  Moja rada, to złóż wypowiedzenie,  a na 99% dostaniesz to samo w tej samej cenie najszybciej na sam koniec umowy.

16 godzin temu, gys0n napisał(a):

Mam juz dekodery po wifi.

Jeden 4k a drugi wifibox.

Place za oba 0zł.

Czyli pozostaje tylko to co mam tak? 

Jął chcesz wymienić wifiboxa na 4k to bez opłaty dodatkowej nie ma szans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapilem wypowiedzenie umowy, ktora jest do 31.X. Czy moge ja wypowiedziec w pazdzierniku, ze skutkiem na 30.XI? Czy moja pozycja negocjacyjna bedzie duzo gorsza, niz gdybym ja wypowiedzisl we wrzesniu? Prognozowana roznica w rachunku to 7 zl. Pytam, bo od dluzszego czasu zero kontaktu ze strony C+ ws. przdluzenia. Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy do opcji Relax+ za 19,90

i oferta C+ 0zl wersja filmowe 

flimbox 0zl na 24m 

onet 6m za 0zl 

 

mozna jeszcze uzyskać hbo/cinemax miesiąc czy 2 za 0zl 

 

lub Player na jakiś czas czy inne opcje ?

 

onetem nie jestem zainteresowany ?

 

 

z góry dzięki za wiadomość 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Uważacie, że coś jeszcze z tym można ugrać?

 

- Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

 

- BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)

 

- CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

- Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

 

- Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

 

- Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23)

 

Łącznie 112,79 za główny dekoder z 3 dodatkowymi w multiroomie

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W dniu wczorajszym umowa przedłużona na kolejne 2 lata do 31.12.2025 (wypowiedzenie złożone kilka miesięcy temu, zadzwonili sami po raz pierwszy i dogadane).

Poprzednio te same warunki (bez BBC Player):

 

- Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

- CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

- Eleven Sports za 11,90 zł,

- CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

- Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

- BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

- Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

- Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20).

 

Razem: 61,79 zł.

Edytowane przez NobelM
Dodanie daty końca umowy.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...