Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Crazy_Sat napisał(a):

Witam

Posiadam coś takiego :

Extra+ 59.99zl

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5zl + 5zl dysk 

MR - 20zl ( 2 dekodery wifi + box )

89.99 zł

--

Umowa do 15.1.24

--

Pakiet mi pasuje i w ogóle.

Jedynie bym chciał dekodery 4k w mr.

 

Da rade w ogóle i za ile.

 

 

@Crazy_Sat Złóż wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy i negocjuj np. o tańszy pakiet Extra+ np. za 49,99 zł/m lub 54,99 zł/m. Możesz spróbować ponegocjować o zejście z opłaty za najem dekodera lub dysku, ale z tym jest trudno. Multiroom z dekoderem 4K, to koszt 20 zł/m za każdy sprzęt uzupełniający bez dysku, bo z dyskiem to koszt 25 zł/m. Także MR drożej wychodzi z dekoderem 4K.

 

 

  

4 godziny temu, Wojcieszko napisał(a):

Witam. Przeprasza, za błąd w poprzednim poście, prosiłbym o radę. Lada moment kończy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Extra+, Canal+, Eleven, Mistrzowska piłka za 86zł. 

@Wojcieszko Po ile masz liczony każdy element oferty w tej łącznej kwocie 86 zł/m?

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 22:36, Drdriver napisał(a):

Ofertę mam w strefie, przez telefon z nimi jeszcze nie rozmawiałem. Tak, na całą umowę, a dokładnie to na 30 miesięcy za 0 zł, a później 10 zł na miesiąc. Nazwa Promocji: CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10 zł/m dla Abonentów (01/23)

Ten CANAL+ Seriale i Filmy to nie jest przypadkiem na miesiąc za 0 zł a potem 10 zł /m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

obecnie posiadam taki pakiet w cenie 120,79 zł:

 

Extra+ 44,99 zł/m,

CANAL+ za 19,90 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m,

HBO i HBO GO 20 zł/m,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m,

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m,

VIAPLAY 19 zł/m.

 

Obecne oferty przedłużenia to taki sam pakiet za 135 zł, albo Viaplay bez F1 za 125 zł.

 

Czy jest szansa na przedłużenie takiego samego pakietu w tej samej cenie?

 

Z góry dziękuję,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Posiadałem taki pakiet do 30.11.2023 roku.

 

Nowy Comfort + 24,99 zł/m,

CANAL+ za 25 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m,

Mistrzowska Piłka za 0 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 3 zł/m,

Najem Dysk PVR 1 TB za 3 zł/m,

Netflix 38 zł/m,

VIAPLAY 19 zł/m,

 

Wypowiedziałem umowę i zaakceptowałem nową umowę telefonicznie na poniższych warunkach od dziś (09.10.2023) :

 

Optimum + 24,99 zł/m (dodatkowo Extra + do 11/2023),

CANAL+ za 19,90 zł/m (Canal + Family, Canal + 4K),

Mistrzowska Piłka za 0 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 3 zł/m,

Najem Dysk PVR 1 TB za 3 zł/m,

VIAPLAY 19 zł/m (Medium + bez F1),

 

Czy waszym zdaniem była możliwość uzyskania czegoś więcej ? Dziękuję z góry za wyrażenie waszych opinii. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wypowiedzenie jeszcze nie wyslane umowa do 31.03.24 W tej chwili mam

Extra + 44,99

Canal+ 19,00

Canal+4k 0,0

History 1.99

H2 1,99

Viaplay 19,00

Adwenture 0,51

HBO;HBO Max 20,00

Sportklub 0,51

Fighbox 2,00

Eleven Sport 11,90

MP 5,00

Serien Fun 0,00

Razem 127,79 po 31.03 198,79 Czy da rade utrzymac w granicach 130zl ? Ewentualnie po zlozeniu rozwiazania umowy co moge wywalczyc ? Z gory dziekuje za rady wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 20:33, Drdriver napisał(a):

Mam obecnie Optimum+ za 24.99 zl, umowa do końca listopada. Dostałem propozycje na przedłużenie za 24,99 zł Optimum+ do tego Canal+ Seriale I Filmy oraz Filmboxy za darmo na całą umowę, dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Czy to dobra oferta? Czy w tej cenie da się coś więcej uzyskać?

Klikałeś DALEJ w strefie C+aż doszedłeś do sprzętu? Mi wyskoczył najem dekodera po 20 i dysku chyba 10. Nic się nie stanie jak to zrobisz. Nie kupisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stasio777 napisał(a):

Klikałeś DALEJ w strefie C+aż doszedłeś do sprzętu? 

@Stasio777 Jaki masz dekoder? Taka sama oferta przedłużeniowa z dwoma prezentami Ci się pokazuje w Strefie CANAL+? Przy dekoderze 4K UltraBox+ powinna się generować teraz od niedawna w Strefie CANAL+ oferta wyboru sprzętu cennikowo albo promocyjnie na tych samych warunkach co masz.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stasio777 napisał(a):

Klikałeś DALEJ w strefie C+aż doszedłeś do sprzętu? Mi wyskoczył najem dekodera po 20 i dysku chyba 10. Nic się nie stanie jak to zrobisz. Nie kupisz.

 

Tak, już zaakceptowałem warunki przedłużenia. Ja mam nboxa 5800sx kupionego na własność wiec nie mam opłaty za sprzęt. Podsumowując za 24,99 zł miesięcznie będę teraz miał Optimum+, CANAL+ SERIALE I FILMY, Filmbox Pack i dopełnienie do extra+ ale tylko na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć


Mam do was małe pytanie. Mianowicie 10.05.2023 przedłużałem umowę. Dostałem takie potwierdzenie na e-mail:

 

WYBRANE USŁUGI

Pakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, Opłata najem N9 UltraBox+

WYBRANE PROMOCJE

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 174,99  zł

 

Nie pamiętam już teraz oczywiście tej rozmowy przez telefon, ale ten rachunek powinien oscylować w granicach tej kwoty, która jest podana za pierwszy miesiąc. Problem w tym , że nigdy takiego rachunku nie dostałem tylko od początku była to kwota 189,99.  Nie wiedziałem o tym bo nie ja osobiście płace rachunek, była wpłacana przez zlecenie stałe kwota 174,99 zł i dzięki nadpłacie, która kiedyś była zrobiona nie dostawałem żadnych upomnień o nie dopłacie, aż do teraz i tak dało mi to do myślenia.

Może ktoś by mi pomógł rozwikłać skąd ta różnica.? Nic nie było dobierane w międzyczasie. Opisze może dokładnie jaki sprzęt posiadam:

1.Dekoder główny 4k UltraBox z dyskiem

2.Trzy dekodery4k UltraBox do multiroom (2 bez dysku, 1 z dyskiem)

Nie wiem o co sam chodzi z tą różnicą w tych kwotach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Drdriver napisał(a):

Tak, już zaakceptowałem warunki przedłużenia. Ja mam nboxa 5800sx kupionego na własność wiec nie mam opłaty za sprzęt. Podsumowując za 24,99 zł miesięcznie będę teraz miał Optimum+, CANAL+ SERIALE I FILMY, Filmbox Pack i dopełnienie do extra+ ale tylko na miesiąc.

I tak fajnie.

W dniu 10.10.2023 o 00:38, lukx95 napisał(a):

@Stasio777 Jaki masz dekoder? Taka sama oferta przedłużeniowa z dwoma prezentami Ci się pokazuje w Strefie CANAL+? Przy dekoderze 4K UltraBox+ powinna się generować teraz od niedawna w Strefie CANAL+ oferta wyboru sprzętu cennikowo albo promocyjnie na tych samych warunkach co masz.

Mam 4K ULTRABOX+. Ale umowa jeszcze do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie:

Pakiet Extra 49,99
HBO Max - 5,00
VOD+ 0,00
CANAL+ 25,00
HBO 15,00
CANAL+4K ULTRA HD  - 0,00
Multiroom Standard - 10,00
Czynsz najmu sprzętu - 10,00 (4K ULTRABOX+MASTER + WIFI BOX+)
Razem  114,99 zł

 Data końca okresu minimalnego Twojej umowy: 30.11.2023

Nie wysłałem wypowiedzenia.

Dzisiejsza oferta:

To co powyżej + Bbc player + Mistrzowska piłka + Viaplayer  (nie dopytałem który ale podobno z 90% obniżką) = 126,00

Da się coś wynegocjować jeszcze – jestem laikiem w temacie negocjacji ale dobie wszechobecnego kryzysu chciałbym troszkę zaoszczędzić 😊 ?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam taką ofertę - koniec umowy to 31.12.2023r

 

Optimum+ 24,99zł

Canal+ 19,90zł

Canal+ 4K 0zł

Dekoder Ultra Box 4K 0zł

Dysk 1TB 0zł

 

za całość płacę miesięcznie 44,89zł

 

czy coś mógłbym otrzymać dodatkowo czy jednak przejść na umowę na czas nie określony i dopłacić około 5zl więcej ale bym musiał canal+ 4K wyłączyć bo wskoczy za 20zl.
A może warto walczyć o nowy dekoder ten co wyszedł w tym roku ? Tylko żeby dali za 0zł 

Albo przedłużyć na to samo co mam jeśli da się.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 Możesz negocjować po złożonej rezygnacji o to samo co masz + do tego możesz dostać kolekcję BBC Player za free na cały okres umowy. Odnośnie dodatków, to pewnie jakieś HBO z HBO Max, czy Cinemax na 2 lub 3 miesiące za free z możliwością odłączenia z końcem okresu bezpłatnego zapewne możesz dostać. Odnośnie dekodera, to ten co posiadasz 4K UltraBox+ jest obecnie najlepszym dekoderem w ofercie. Nowszy model 4K DualBox+ jest uboższy i ma o połowę mniejszy dysk, bo tylko 500 GB. Tak w ogóle nie jest możliwa wymiana dekoderów 4K UltraBox+ na 4K DualBox+.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, zaakceptowana, bardzo miła Pani Kasia z DUK :)

Dostałem co chciałem :) 

 

Relax+ za 14,99 zł 24 m a po tym okresie za 19,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość 39,89 zł miesięcznie i spokój na 24 miesiące. 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikman A podobno nie da rady :D Czyli miałem rację że Cię oszukiwali przy pierwszych rozmowach. Niski pakiet nie da rady ... nie ma takiej możliwości, ceny się zmieniły itd.

Tak jak pisałem wcześniej czasy się zmieniły a oni twardo nadal kłamią.

Dziwie się starym użytkownikom forum że wierzą w to co mówią konsultanci i dalej powielają na forum nieprawdę. Tak właśnie powstaje dezinformacja cenowa.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash tak mówili, ale podejrzewałem że to ściema, stąd było moje zapytanie na forum, bo różnie to bywa.

Później  @czerstwy potwierdził że się da, dlatego spokojnie czekałem na rozwój wydarzeń. No i się dało :) 

Raz jeszcze dziękuję za pomoc. 

Edytowane przez Mikman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 12:34, markar napisał(a):

Moja dodatkowa umowa w cenie 25 kończy się z końcem miesiąca. Dzwonili 2,3 razy. Proponowali 35 zł. Upierałem się przy 25. Przestali dzwonić. O dziwo umowę główną na pakiet Optimum w cenie 24,99 plus C+ 19,90 udało się utrzymać w tych samych cenach.

Też mam optimum za 25 zł i z ciekawości zajrzałem na strefę co proponują na przedłużenie i w sumie jestem mocno zaskoczony...

 https://ibb.co/6WnyTy5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...