Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, dvbx napisał:

Umowy krótszej niż 24 miesiące Ci nie proponowali ?

 

Miałem chyba i to i to, ale co do C+4K to nie wiem, bo dekodara nie podłączałem, tylko C+ Online oglądałem. Wcześniej niby był Canal+4K w Canal+ Online, ale nie działał - był czarny obraz tylko.

O krótszą umowę nie pytałem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostalem propozycje:

Extra+ z canal +, Mistrzowska Pilka, Netflix premium (4 urzadzenia), dekoder 4k, multiroom (dekoder na multi tez 4k)  HBO z HBO max na pol roku calosc za 130 zl umowa na 2 lata. Moglby ktos sie wypowiedziec czy da sie cos z tej ceny jeszcze zejsc czy jak to powiedzial konsultant lepszej oferty nie bedzie 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cidik napisał:

Ta sama cena bez ligi angielskiej. Dorzucili na pół roku Sundance za 2,99 zł. Czyli na dzień dzisiejszy wycenili utrate ligi angielskiej na 75 gr miesięcznie. Grubo

A ile by miała taka paczka obecnie kosztować? C+ 20 zeta,HBO Max 20 zeta Pakiet podstawa i MP 10 zł. To drogo?😂Byle szrot co wchodzi przez internet to 20-30 zł a taki Netflix 60 zł czyli 10 zł więcej niz ta naprawdę chyba niezłą paczke filmową jak i sportowa.Do wyboru i koloru przez satelite jaki i przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dziś po telefonie z C+ dowiedziałem się, że jest koniec niezależnego MR.

Zacząłem czytać wątek od strony 2495, by dowiedzieć się na czym stoję i tylko częściowo znalazłem odpowiedź.

 

Posiadam nowy comfort za 22.5 zl i 2 moduły z caymanami, umowa do końca sierpnia.

Z tematu wynika, że podpisując nową umowę mogę zachować niezależność w postaci 2 modułów. Na pierwszej umowie zachowam niezmiennie comfort w tej samej cenie 22.5, natomiast do drugiej oferowane są extra+ za 15zl  lub extra+ i c+ za 35zl.

Czy tylko te 2 opcje są proponowane do drugiej umowy? Czy druga umowa może zawierać jeszcze niższy lub wyższy pakiet w atrakcyjnej cenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konfiguracje na module i dekoderze 4K z kartami Cayman.Umowa do końca czerwca mnie obowiązywała.Chciałem koniecznie przedłużyć na zasadzie takiej, że główna umowa będzie z modułem i pakietem Superpremium 4K oraz MMP a druga z pakietem Ekstra z Canal+…Kilka telefonów z centrali i jednogłośnie mówią, że się nie da.Proponowali tylko i wyłącznie do Superpremium 4K ich dekoder 4K który mnie kompetnie do tego pakietu nie interesował.Wtedy sprawy w swoje ręce wziął @lukx95 i załatwił konfiguracje taką jak chciałem.Zadzwonił bardzo kompetentny konsultant i dostałem konkretna ofertę taką jak oczekiwałem.Sprzęt musiałem wymienić na nowy w punkcie, gdyż musiały zostać zamienione konfiguracje sprzętu.Wielkie podziękowania dla @lukx95 za pomoc w otrzymanej konfiguracji🤝👏👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 września 2022 wypowiedzenie wysłane.

Sprzęt: Sagem dsi83 i WiFibox dsiw74, 2x kameleon, Multiroom post Cyfra+. Dotychczas zarówno mr jak i dekodery za 0 zł

Rozmawiałem przed chwilą z działem utrzymania klienta 122947997, który za dzierżawę dwóch dekoderów ( zmiana na multiroom po lanie) 4K bez dysków powiedział cenę 21zł (6zł główny i 15zł dodatkowy)+ przedłużenie umowy na tych samych warunkach (super Premium+manpack) 119,99.

Także finalnie do zapłaty wychodziłoby 141zł.

Najbardziej mi zależy na niezawodności sprzętul, ( daleko do punktu, salonu) bo wiadomo jaki jest ten dotychczasowy

W wielu miejscach na tym forum czytałem że niektórzy dostają do mr dekodery 2x 4K za 0zł

Niby miało być na tych samych warunkach jeśli się rezygnuje ze starego Multiroom.

pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona 2 dni temu. Extra+ z Canal+79,99zł, C+4K 0zł, Mistrzowska Piłka 0zł 24 m, HBO 5m 0zł, Cinemax 5 m 0zł, filmboxy 0zł 1m, Movies Fun 0zł 24m, Hustler 0zł 6 m, ultra box+ 4k 0zł, dysk 1tb 0zł ,multiroom wifibox+ 0zł po sieci. Wyłączenie kanałów na 5 i 6miesięcy muszę zgłosić jak nie chcę płacić więcej. Umowa po wcześniejszym wypowiedzeniu. Wcześniej płaciłem 84,99. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym natłoku informacji faktycznie źle coś zinterpretowałem, to pal licho tą opłatę za ten dodatkowy 4K.  Najważniejsze żeby nie było z nim problemów, ale dek 4k jako główny  do mr ludzie przecież dostają za 0 zł.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone po złożeniu wypowiedzenia.

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł/24m, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/24m, HBO i HBO max 0zł/24m, Mistrzowska Piłka za 0zł/24m, MOVIES Fun 0zł/24m, najem Ultrabox 4K za 3 zł/24m, najem dysku 1TB za 3 zł/24m, multiroom wifibox 0zł/24m . Razem 85,99zł. Dotychczas bez dekodera 4k z dyskiem (miałem wifi premiumbox z dyskiem 500gb), c+4k i MP płaciłem 89,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...