Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Halina2021 napisał:

Nie zrozumiałeś do mltrs ,są dedykowane tylko dwa modele tvbox i wifibox ,masz opcje zamienić na tvboxa ,ale osobiscie odradzam i łaczenie po wifi już nie bedzie możliwe ,zanieść na serwis ,pisać reklamacje jak nie działaja

Od kiedy tvbox jest wydawany do multiroom skoro nie posiada nawet lan i nie można go połączyć z głównym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica cenowa między optimum+c++dopełnienie do ekstra czy wyjdzie to samo co ekstra+c+ przy dobrej negocjacji? ja chyba poczekam na czarny piątek coraz bliżej mi do planu optimum+c+ i czekanie na promocje w ica lub w internecie na streamingach  np taki eleven za 7,50 z obecnymi prawami bym brał ale 10 czy 15zł to już dla mnie za dużo pierwszy sezon LM miałem np dubla bo była graliga gdzie można było wyklikać kod na cały sezon za free a ja 2 miesiące wcześniej przedłużyłem umowę w cyfrowym polsacie bo tylko tak dawali PSP takie kombinowanie wymaga trochę czasu ale może być bardziej opłacalne niż sztywny pakiet na umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ gdybym chciał przedłużyć umowę bez wypowiedzenia w lipcu taka była oferta: 

- Extra+

- pełny pakiet C+, C+ 4K

- paczka HBO / HBO GO

- Polsat Premium ( Mistrzowska Piłka)

- Dekoder 4K z Dyskiem

- umowa na 12 miesięcy

 

Oferta wtedy kosztowała 99,99 zł.

Optimum + koszt 89,99 zł

Relax + koszt 69,99 zł

 

Jeśli komuś zależy na dobrej jakości Eleven i ma abonament w Play.

Pakiet Podstawowy ( część kanałów SD ma tam jakość HD) + Eleven 4K  to koszt + 25 zł.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (bez 4K) - 79,99 zł

Eleven Sports - 11,90 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

FOX Play - 0 zł

Nat Geo Play - 0 zł

Multiroom Standard - 10 zł

Najem 4K UltraBox+ - 5 zł

Całość: 106,89 zł

 

Po złożeniu wypowiedzenia, dziś zadzwoniłem do DUK, chciałem zejść do pakietu Optimum+ z Canal+ (plus dodać Canal+ 4K), resztę zostawić (FOX Play i Nat Geo Play nie są mi potrzebne). Konsultant przedstawił mi ofertę na 101,89 zł tłumacząc że obecnie Optimum + z Canal + jest za 89,99 zł i nie ma opcji taniej. Przeglądam forum już od jakiegoś czasu i widziałem, że niektórzy dostali ofertę Optimum + za 24,99 i do tego Canal + za 25/19,90 zł (także z Eleven Sports i MP za kolejnymi opłatami), co jest dość sporą różnicą.

 

 Czy według Waszej wiedzy mógłbym postarać się o lepszą propozycję? Dziękuję za informacje.

Edytowane przez Hamper26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeglądasz forum, to wiesz,że musisz czekać, aby dostać dobra propozycje.

Godzinę temu, Hamper26 napisał:

...Po złożeniu wypowiedzenia, dziś zadzwoniłem do DUK....

Chyba nie sądziłeś, że wypowiedzenie to czarodziejska różdżka. Cyk i po chwili masz to co chcesz. 

Jest opisane niejednokrotnie, że nie jest łatwo zejść z wyższego pakietu na tak niski. C+ nie odpuszcza łatwo dojnym krowom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych lepszy moduł, dla innych dekoder. Mając moduł możesz ustawić własną listę w tv lub tunerze z wolnego rynku, wyszukać wszystkie kanały z sat. Nie wyświetlają Ci się bzdury typu faktura i inne śmieci jak w dekoderze. Jedynym minusem to brak bezpośredniego dostępu do VOD,  ale to idzie nadrobić przez aplikację Canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, webogladacz napisał:

Ktoś mi odpowie dlaczego moduł lepszy od Dekodera?

Bo się nie wiesza? Bo nie zżera tyle prądu co dekoder? Oczywiście też są ograniczenia, np. możliwość nagrywania tylko jednego kanału jeżeli korzysta się z modułu w TV. Mając moduł we właściwym modelu VU+ można nagrać jednocześnie więcej niż jeden kanał. 

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co lepsze, moduł czy dekoder. To zależy od upodobań i przede wszystkim poziomu wiedzy użytkownika. Mając moduł trzeba umieć więcej niż tylko włączyć, włączyć dekoder i zmienić kanał. Przy zmianie parametrów nadawania operator nie zaktualizuje użytkownikowi listy kanałowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tv pobiera listę operatora więc nie ma problemu zmiany parametrów kanału i jak dla mnie dodatkowo na plus nie ma dodatkowego pilota do dekodera.

@kentron ostatnio słyszałem o ofercie przedłużeniowej:  Start+ i do tego paczka C+ łącznie 30 złotych na  12 lub 24 miesiące dla osoby która miała Start+ za 14,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pojutrze kończy mi sie umowa z Canal+. Obecnie posiadam pakiet comfort+ z paczka C+ (w tym c+4K) za 69,99. Wczytując się w powyższe posty wykombinowałem sobie do negocjacji taki oto pakiet; start+ (9,99zł), C+ (19,99zł), HBO (20 zł) i mistrzowska piłka (chce tą opcje nie ze względu na LM, lecz z tego faktu, że Polsat puszcza tam ligę holenderską i szkocką - za ile ta opcja)

 

1) czy dadzą mi takiego składaka?

2) za ile taki składak, skoro pakiet entry+ canal+ kosztuje 50 zł (tyle samo kosztuje paczka entry+ canal+ z HBO)?  

 

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...