Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy można wziąć dopełnienie kanałów C+ do pełnego z pakietu: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE do pakietu: Pakiet Extra+CANAL+(8)LIVE. 
Ile takie dopełnienie kosztuje? Jak to załatwić?
Dodam, że umowa przedłużona kilka dni temu.
 
 
Miałem kiedyś takie dopełnienie za 5 zł że zobowiązaniem do końca umowy. Uruchamiane przez telefon, w strefie nie było możliwości włączenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 22:11, ircios napisał:

Takie info dla przedłużających.  Jeśli ktoś dostaje opcje za free na całą umowę. Za 2 lata nie będzie się płaciło kilka zł więcej na bezterminowej umowie.  Za wszystkie dodatki będzie się płaciło standardowe ceny. C+ wraca do dawnych nawyków. Nie opłaca się im trzymać abonentów na bezterminowej,  gdzie teraz płacą 8 zeta więcej za wszystko co mieli.

Racja z tą informacją, dziś sprawdzam w strefie prognozę płatności i ostatni miesiąc oznaczony 104,99 zł, pierwszy miesiąc nieoznaczony 149,99 zł😡

Także trza przedłużać, a chciałem na razie zostać na bezterminówce i widzę że już się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o dodatki, przedtem na bezterminowej było + kilka złociszy więcej, teraz kilka dyszek więcej. Doprowadzili do tego że jak chcesz mieć dalej to co masz i nie płacić dużo więcej musisz podpisać cyrograf.

23 minuty temu, drq napisał:

Masz mistrzowską piłkę? Za to się płaci 3 dyszki na nieoznaczonym, a można to sobie wyłączyć bez przedłużenia.

 

5 minut temu, ircios napisał:

Wszystkie dodatkowe pakiety czy kanały otrzymane za 0 lub w cenie promocyjnej, można wyłączyć z ostatnim dniem końca umowy, aby na nieoznaczonym nie płacić za to 100%. 

To wiem i rozumiem, wyżej napisałem o co chodzi.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czerstwy napisał:

U mnie na czas nieokreślony jeszcze niedawno opłata była wieksza o 4 zeta.Teraz nie wiem bo juz znikła prognoza płatności w Strefie  Abonenta.

Zapewne bez zmian. Podwyżke dostaniesz  przy aneksowaniu tylko przy opcjach dodatkowych, jak oczywiście przedłużysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon (pół roku do końca) bez wypowiedzenia:

 

Obecnie superpremium 4k za 119,99 + 55 = 174,99

 

 

Oferta: to samo, cena zostanie 174,99 ale umowa na kolejne 24 miesiące 

 

🤣

 

Powiedziałem, że wolę płacić 15 więcej na nieoznaczonym, a dodatkowo mogę w każdej chwili wyłączyć superpremium 4k i wrócić do comfort z c+ (89,99 na nieoznaczonym) 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał:

Jest OK poza oplątami za dekoder 4K. Przy takim abo powinieneś mieć za 0 zl

 

Może dlatego, że kiedyś (jak tylko się pojawił) dobrałem go za 15zł (w trakcie umowy). No i teraz niby tłumaczą się, że obniżyli mi na 10zł.

Pytanie - czy da się go zrabatować z 15zł na 0zł ? Czy jest to wykonalne ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie coś się zmieniło w ofertach? Obecnie mam nowy comfort+ HBO za 49,99zł + 5 zł za najem mediaboxa. Umowa do 28 lutego 2021r., wypowiedziana około pół roku temu. Od przedwczoraj już dwóch konsultantów dzwoniło i uparcie obydwoje wciskają mi optimum+ za 34,99zł i że niżej się nie da, chyba, że dobiorę C+ i HBO (c+ za 25zł i HBO za 20 zł miesięcznie) to i wtedy byłby skłonny mi zrabatować dekoder do 0 zł za najem i optimum za 24,99zł. Nie da się wziąć samego optimum+ za 24,99zł na 24 miesiące?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dodo84 napisał:

Panie i Panowie coś się zmieniło w ofertach? Obecnie mam nowy comfort+ HBO za 49,99zł + 5 zł za najem mediaboxa. Umowa do 28 lutego 2021r., wypowiedziana około pół roku temu. Od przedwczoraj już dwóch konsultantów dzwoniło i uparcie obydwoje wciskają mi optimum+ za 34,99zł i że niżej się nie da, chyba, że dobiorę C+ i HBO (c+ za 25zł i HBO za 20 zł miesięcznie) to i wtedy byłby skłonny mi zrabatować dekoder do 0 zł za najem i optimum za 24,99zł. Nie da się wziąć samego optimum+ za 24,99zł na 24 miesiące?  

W ICA za ile masz ofertę na Optimum ?HBO dobierałeś czy masz razem w pakiecie ?

 

4 godziny temu, haobao napisał:

 

Może dlatego, że kiedyś (jak tylko się pojawił) dobrałem go za 15zł (w trakcie umowy). No i teraz niby tłumaczą się, że obniżyli mi na 10zł.

Pytanie - czy da się go zrabatować z 15zł na 0zł ? Czy jest to wykonalne ? :P

Może.Ja miałem za 5 zł i udało się zejść do 0 za dekoder z dyskiem przy pakiecie Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, haobao napisał:

 

Może dlatego, że kiedyś (jak tylko się pojawił) dobrałem go za 15zł (w trakcie umowy). No i teraz niby tłumaczą się, że obniżyli mi na 10zł.

Pytanie - czy da się go zrabatować z 15zł na 0zł ? Czy jest to wykonalne ? :P

Da się. Ja dobierałem w trakcie umowy za 10 zł, a teraz wywalczyłem za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...