Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedłużyć na superpremium 4k za 109(tak jak w zestawieniu).

 

Pytanie czy wymiana na dekoder 4k idzie zrobić za 0 czy 5zl to minimum ,bo odpowiedzi się tutaj różnią trochę.

 

Obecnie extra+10c+HBO/HBO go za 92 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MaciekK napisał:

Witam,

Chciałbym przedłużyć na superpremium 4k za 109(tak jak w zestawieniu).

 

Pytanie czy wymiana na dekoder 4k idzie zrobić za 0 czy 5zl to minimum ,bo odpowiedzi się tutaj różnią trochę.

 

Obecnie extra+10c+HBO/HBO go za 92 zł.

 

Pozdrawiam

Ja dostałem za darmo dekoder 4k i dysk 1 TB przy przedłużeniu umowy. 

18 godzin temu, P_Canal+ napisał:

5 zl to minimum.

Ja dostałem za 0 złotych. Dekoder 4k i dysk 1 TB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 12:57, P_Canal+ napisał:

@notez comfort z canal+ + 4k za 64.99 taką ofertę dostaniesz po wypowiedzeniu lub 74.99 zostajac na Extra

 

Ja dostałem za 67 zł. Comfort+ 10C + HBO+ Go. i Sundance

Z HBO mogę za 6 miesięcy zrezygnować i będzie wtedy 20 -zł. mniej.

 

I jeszcze taka uwaga ogólna. Nie zawsze się opłaca czekać do końca jak piszą tutaj.

Ja czekałem i skończyła się promocja na Superpremium 4k z Netflix na 12 miesięcy za free.  Wszystko było za 104 i potem 159 czy jakoś tak.  I teraz mam to co mam +52 za Netflixa. Czyli mam drożej a mniej.

 

Edytowane przez Milamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca 2020. Wypowiedzenie złożone dwa dni temu poprzez ICA.

Obecnie:
Pakiet Extra+ 6x CANAL+  69,99
2 x PACE PVR 0 zł
MULTIROOM O zł

 

Nowa umowa 24 m-ce:
Pakiet Extra+ 6x CANAL+, MISTRZOWSKA PIŁKA - 69,99 zł
Wymiana na dekoder 4K 99 zł aktywacja, +5 zł czynsz. konsultant chciał dać za 0 zł +5 zł czynsz. Zależało mi, aby nie było czynszu, więc sam zaproponowałem aktywację - po krótkiej "rozmowie" z kierownikiem przystał na te warunki.
Multiroom dalej na PACE PVR - choć chcieli mi wcisnąć WiFiBoxa

 

Z gratisów do wyłączenia:
HBO + HBO Go na 5 miesięcy - potem 25 zł
Filmbox Pack ma 1 miesiąc - samo się dezaktywuje.

Ogólnie jestem zadowolony, mam 4K + MP w tej samej cenie co dotychczas. Jako ciekawostkę, dodam, iż obsługiwał mnie ten sam konsultant co pół roku temu jak aneksowałem inną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycję: 96,89zł

Extra+6x C

Multiroom na starych sagecomach

Eleveny

Mistrzowska piłka

Dekoder główny: Zamiana pace na 4k- 5zł msc+49 aktywacja

Dekoder dodatkowy: stary sagemcom.Obecnie płaciłem za to wszystko bez mistrzowskiej piłki 81,89

 

Uważacie że to dobra oferta? Umowa do sierpnia,wypowiedzenie nie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pewna pani z telefonu komórkowego proponowała bez wysłanego wypowiedzenia to samo na tyle samo czyli comfort z 10 Canal plus  i dekoderem wifipremiumbox za 59,99 zł na 2 lata.Jak uważacie wzięlibyście taką ofertę czy można zejść z ceny jeszcze bardziej?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie dostałem następującą ofertę przedłużenia:

 

Extra+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka)

Multi Man Pack + Eleven Sports

Wymiana dekodera na 4k

HBO + HBO GO na 3miesiące

 

Całość za 95zł na 24 miesiące. Brać, czy można ugrać coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po wielu miesiącach na umowie nieoznaczonej postanowiłem spróbować ponegocjować. Zgodziłem się na następującą ofertę: 

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19)

Proszę Was o informację czy warto się na to zgodzić (mogę jeszcze odstąpić od umowy). Dodam, że do tego pakietu wymieniono mi dekoder ze starego Pace na dekoder 4K za 5 zł i w sumie pakiet będzie warty 105 zł. W muliroom pozostał mi stary Sagemcom i karta cameleon.

Edytowane przez K@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zaplutek napisał:

89.90 extra + hbo. mam cameleony, multiroom, wziolem nowy dekoder 4k ultra box, czy muszę wymienić jedna z moich kart? 

Bez tego prawdopodobnie nie dostaniesz nowego deka, ale spokojnie multiroom zostanie na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpisane przedłużenie umowy (podaje informacyjnie):

Pakiet
Usługi

Nazwa oferty promocyjnej:

Pakiet Superpremium+ 4K

, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, VOD+

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 08:49, arekqw napisał:

Przypominam o promocji dla abonentów NC+ / Canal+,    można zgarnąć 510zł

 

Premia za otwarcie konta – 100 zł  + 50zł za kod polecenia: 4247648

w pierwszym miesiącu po otwarciu konta, po wpływie min. 1 000 zł

 

Premia za aktywność – max 360 zł

opłacaj abonament Platformy CANAL+ z konta w banku Credit Agricole i zapewnij miesięczne wpływy na to konto (min. 1 000 zł)

my zwrócimy Ci 50% wartości abonamentu na Twoje kontomax. 30 zł miesięcznie, przez max. 18 miesięcy (łącznie max. 360 zł)

 

Kod polecenia: 4247648 do banku Credit Agricole

Promocja do końca maja, jakby ktoś chciał skorzystać.

Kod polecenia: 4863558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 12:37, ww6 napisał:

@zaplutek

Napisz proszę, jeśli dojdzie do finalizacji, czy mogłeś oddać obojętnie, któryś z cameli, czy też wskazali konkretny nr. karty do wymiany.

 

Zwraca się obojętnie która kartę. Żadna z nich nie jest podpisana jako główna, bądź MR.

 

W dniu 21.05.2020 o 21:02, K@K napisał:

Cześć, po wielu miesiącach na umowie nieoznaczonej postanowiłem spróbować ponegocjować. Zgodziłem się na następującą ofertę: 

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19)

Proszę Was o informację czy warto się na to zgodzić (mogę jeszcze odstąpić od umowy). Dodam, że do tego pakietu wymieniono mi dekoder ze starego Pace na dekoder 4K za 5 zł i w sumie pakiet będzie warty 105 zł. W muliroom pozostał mi stary Sagemcom i karta cameleon.

 

Na chwilę obecną najtańsza cena pakietu, zatem oferta dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka oferta:

Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów , Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

134,99  zł

 

Byłem lekko zrobiony i widzę że niestety źle zrobiłem godząc się na takie warunki.

10 lat z nc+ (n, nc+, c)

 Próbowałem za wszelką cenę zejść z opłaty za dekoder - płacę dwa lata i nie widzę sensu tej opłaty - widzę że da się, choć Pani w zaparte że nie ma takiej opcji a warunki wynegocjowałem fantastyczne...  Potem tylko przytakiwałem i kurde poszło. Muszę teraz chyba odstąpić od umowy, czy jednak zostać przy tym?

Za późno zacząłem szukać forum związanego z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...