Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki shevchenko1987 za wykonaną pracę z rozpiską. Bardzo przydatne.

 

Wczoraj telefon z DUK Kraków po wypowiedzeniu. Do tej pory miałem Extra+ z 6xCanal+ za 69,90zł, umowa do 30.04.2020 r.

Powiedziałem Panu co chcę i za jaka cenę ( Comfort+ z Canal+(wszystkie) + Mistrzowska Piłka - 69,99 zł ).

Pan powiedział, ze jest taka możliwość, podobało mi się, że nie ściemniał o braku możliwości czy coś podobnego (straciłem dużo mniej czasu). Dodatkowo bez opłat do 30.06.2020 r. HBO i HBO GO (później z możliwością wyłączenia w dowolnym czasie za 25 zł) i dopełnienie do Extra+ do 31.05.2020r. O dłuższe terminy darmowych dodatków się nie starałem bo nie zależy mi aż tak bardzo.

Potwierdził też brak możliwości na tą chwilę wymiany dekodera na inny online, jedynie w punktach stacjonarnych.

Pozdrowienia i życzenia zdrowia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2020 o 14:06, ircios napisał:
[mention=40090]Adamk102[/mention] Jedynie co możesz ugrać to HBO na 6m za free. Potem możesz sobie w każdej chwili dobrać w za 2 dychy w zobowiązaniu albo bez za średnio 12,50 zł/m. w opcji w/w. Z HBO Go 17,50.

Tak myślałem że już za dużo nie ugram. W koncu jakiś sensowny konsultant, 30 min negocjacji i prawie to co chciałem dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adamk102 napisał:

@shevchenko1987 jako ze uważam cię za specjalistę , powiedz mogę coś więcej ugrać z tej propozycji? Obecnie 126,78 płacę. Pierwsze propozycje to był dramat, dzisiaj o niebo lepiej29bf596b2017c9c1782266d2f090fb07.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

 

Dzięki za uznanie, ale żadnym specjalistą nie jestem ;) 

 

Na twoim miejscu jakbym miał tyle płacić to brałbym Superpremium+ lub Superpremium 4K. Ceny wg. mojej rozpiski ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dzięki za uznanie, ale żadnym specjalistą nie jestem  
 
Na twoim miejscu jakbym miał tyle płacić to brałbym Superpremium+ lub Superpremium 4K. Ceny wg. mojej rozpiski  
Ciężko coś od nich dostać, Multiroom jak jestem z byłej N-ki za 0 nie ma szans. I tak zeszłem 20 zł od pierwszych propozycji (132). To co mnie interesuje dostałem. Twoja rozpiska super sprawa. Konsultant do mnie że jestem świetnie zorientowany w cenach ale i tak taniej mi nie chciał dać jak te 112. Dziękuję za konsultacje i doradztwo panowie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Oferta zaakceptowana hbo+hbo go 2miesiące za 0zł  wcześniej extra+6xcanal+.Pozdrawiam

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentó w, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tomasz123 napisał:
 


Oferta zaakceptowana hbo+hbo go 2miesiące za 0zł  wcześniej extra+6xcanal+.Pozdrawiam

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentó w, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Przecież to jest ta normalna oferta dla wszystkich którzy przedłużają umowę ;)

 

Edytowane przez ktw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z DUK. Obecnie płacę 15 zł za dekoder 4K i "za chiny" nie chcą zejść na 0 zł.  Caly czas proponują 10 zł. 

 

Czy ktoś z Was miał taką sytuację i udało mu się zejść z opłaty do 0 zł?

 

Przy pakiecie Superpremium 4K. 

 

Pozdro, Paweł

Edytowane przez zdankan
Ponawiam pytanie, czy ktos z Was zszedł z opłaty za dekoder 4K przy przedłużeniu umowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 23:44, kibic229 napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy. Czy mając pakiet Extra+Canal+(6), jest szansa negocjując, otrzymać otrzymać goły pakiet Comfort+ oraz oddzielnie paczkę Canal+ ? Pozdrawiam

hej wlasnie o to pytalam kiedy wczoraj do mnie dzwonili z oferta.Konsultantka powiedziala ze nie ma mozliwosci zejscia z extra ma comfort .Ja chcialam jeszcze Canal+ i hbo czyli reasumujac  comfort+  6 canal+ 6 miesiecy hbo a potem 25 xl do konca umowy.  Poprosilam zeby zadzwonili jak beda mieli oferte.Jeszcze nie wyslalam wypowiedzenia, koniec umowy w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, paqui8 napisał:

hej wlasnie o to pytalam kiedy wczoraj do mnie dzwonili z oferta.Konsultantka powiedziala ze nie ma mozliwosci zejscia z extra ma comfort .Ja chcialam jeszcze Canal+ i hbo czyli reasumujac  comfort+  6 canal+ 6 miesiecy hbo a potem 25 xl do konca umowy.  Poprosilam zeby zadzwonili jak beda mieli oferte.Jeszcze nie wyslalam wypowiedzenia, koniec umowy w lipcu.

Mogą jedynie zaproponować n. C+ za 34.99, canal+ za 25 i HBO z HBO go 20 

W dniu 16.04.2020 o 16:49, prawns napisał:

 Bez wypowiedzenia w POS otrzymalem propozycje 5 zł za ultrabox 4k bez dysku i comfort za 2,5 zł drożej ( czyli 25zl  )

Nie ma już pakietu Comfort + jest teraz Nowy Comfort + i jest w najniższe cenie 24.99. Nikt nie zaproponuje niższej ceny za ten pakiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zdankan napisał:

Dziś kolejny telefon z DUK. Obecnie płacę 15 zł za dekoder 4K i "za chiny" nie chcą zejść na 0 zł.  Caly czas proponują 10 zł. 

 

Czy ktoś z Was miał taką sytuację i udało mu się zejść z opłaty do 0 zł?

 

Przy pakiecie Superpremium 4K. 

 

Pozdro, Paweł

Ponawiam pytanie,  czy ktos z Was zszedł z opłaty za dekoder 4K przy przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zdankan napisał:

Ponawiam pytanie,  czy ktos z Was zszedł z opłaty za dekoder 4K przy przedłużeniu umowy?

Jeżeli chodzi o dekoder konsultant tak jak wszczesniej ci proponował może to tak wprowadzić o resztę musi pytać osobę nad sobą. Powiedz żeby kierownik ci taniej wprowadził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kowliczek napisał:

Nie ma już pakietu Comfort + jest teraz Nowy Comfort + i jest w najniższe cenie 24.99. Nikt nie zaproponuje niższej ceny za ten pakiet 

Ok. Za comfort podwyżka, a czy za dekoder również przyjdzie mi płacić? Dotychczas MR Cameleony i sagemcomy miałem za 0 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...