Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, NobelM napisał:
4 godziny temu, MichałLKR napisał:
Dokladnie tak samo tylko będzie zdjęta opłata za dekoder. 

Chcesz powiedzieć, że dostałeś HBO z HBO GO na 24m za 0zł do pakietu Extra z 11C+ za 79.99zł?

Napisał, ze ma Extra z C+ w cenie 84,99.

Obawiam się, że HBO nie będzie tym razem na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 20:43, Masters147 napisał:

Przedłużyłem umowę, poprzednia do końca stycznia. 

 

Było:

 

Comfort + Multiroom Standard (Sagemcom+ Pace PVR) za 22,50 zł

 

Nowa umowa:

 

Comfort+ 

Wszystkie Canal+

Canal+4K

Dekoder 4K (za Pace) (brak opłaty aktywacyjnej) 

Multiroom zostaje na starych zasadach

Dopełnienie na miesiąc do pakietu Extra

Dwa miesiące HBO+ HBO GO za 0

Hustler HD na pół roku za 0

 

Całość za 57,50 zł / 24 miesiące 

 

 

 

Serio dali Ci to wszystko za 57,50 do końca umowy?

 

Pytam, bo mnie jakiś konsultant właśnie tłumaczył, że nie ma możliwości aby C +4k był za 0 w konfiguracji z Comfort+ i 10x C+. Ponoć jest darmowy tylko tylko gdy masz Extra+ i 10x C+. 
Czy jesteś pewien, że C+4k dostałeś w tym pakiecie na cały czas trwania umowy, a nie tylko na ten jeden miesiąc w którym włączyli ci dopełnienie do pakietu Extra?

 

 Mógłbyś wrzucić tu podsumowanie warunków jakie przesłali ci na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NobelM napisał:

Też mi się tak wydaje. Ta cena za Extra z C+ też zawyżona o 5zł, dlatego pytałem o ceny poszczególnych składników. A najlepiej by było, gdyby kolega wrzucił zdjęcie z oferty.

Dzisiaj ma dzwonić człowiek bo powiedziałem ze się zastanowię. Jeżeli dobijemy targu to wstawię ty screena z ofertą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał:

Zależy do jakiej ceny zbijesz pakiet Comfort+. Druga sprawa to w ICA generalnie rzadko pojawia się dopełnienie do Extra. Ja miałem kilka razy ale zawsze w opcji ze zobowiązaniem.Musisz, więc założyć, że ewentualna aktywacja tylko przez infolinie. Moim zdaniem jeśli chcesz mieć gwarantowany dostęp do tego kanału to bezpieczniej będzie wybrać pakiet Extra.

Dobrze odczytałeś moje zamiary. Czyli raczej mam ustalone, że wezmę extra+ i wtedy zobaczę w jakiej cenie mi zaproponują c+ i hbo, hbo go. Sygnał mają mi wyłączyć jutro. W sumie jestem dogadany panem, który prowadzi punkt w moim mieście i radził mi żebym doczekał do wyłączenia sygnału i zaraz się z nim skontaktował to on na bank coś mi dobierze bo ma też możliwości rabatowania ofert. Zobaczymy jak nie ugram nic ciekawego z nim to zadzwonię na infolinie. Mam dekoder wi fi premium box i płacę za niego 5 zł. Czy jest szansa na 4k za 0 zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia. Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł, Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł, h/h2, adventure i sportklub 5 zł.Co w sumie daje 99,4 zł.

 

Celuję w extra+, canal+ i 4k z dekoderem za ok. 90 zł.

Ostatnio miałem kilka telefonów ale nie miałem jak rozmawiać. Dziś zadzwoniłem sam z ciekawości co zaproponują to Pani konsultantka stwierdziła tutaj cytat " że mam kuriozalnie niskie ceny i na pewno na takich warunkach nie uda mi się przedłużyć umowy". To ja jej na to co mi Pani proponuje to po chwili ciszy przedstawiła... i tutaj prawie spadłem z krzesła całość za ok. 150zl. Po pierwsze powiedziałem jej, że po przejściu na czas nieokreślony będę płacił 104 zł i gdzie tu sens przedłużania umowy oraz to, że pakiet superpremium 4k jest za 109 zł i sa wszystkie kanały te które miałem do tej pory plus hbo którego nie mam w pakiecie. To Pani zamilkła w słuchawce i podziekowała za rozmowę stwierdzeniem że nic innego nie może mi zaproponować. Sorry za przydługi tekst ale obrazuje mniej więcej jak się trafi na "kumatego" konsula?.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemek505 napisał:

Witajcie,

 

Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia umowy...

Być może, ktoś robi sobie żarty z Ciebie. Nie ma już NC+ ?.

Tak na poważnie, masz jeszcze trochę czasu na negocjacje z PC+. Sondują Cię. Cierpliwości. Niebawem 25 lecie C+. Możliwe, że pojawi się jakaś ciekawa oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gebi napisał:

Być może, ktoś robi sobie żarty z Ciebie. Nie ma już NC+ ?.

Tak na poważnie, masz jeszcze trochę czasu na negocjacje z PC+. Sondują Cię. Cierpliwości. Niebawem 25 lecie C+. Możliwe, że pojawi się jakaś ciekawa oferta. 

Przy przedłużaniu ostatnio umowy dwa lata temu też ta sama śpiewka nie ma, nie można, forum satkurier kłamie itp. Potem sami zadzwonili i dali wszystko co chciałem. Jedynie chciałem się podzielić jakich rozmów można się spodziewać ze strony konsuli. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek3

Od kiedy konsul prawdę mówi.?

 

@Adamk102

www.google.pl  lub osobiście w APS. Adresu Ci nie podam, bo nie wiem gdzie mieszkasz.

 

@przemek505

No raczej się nie dzwoni samemu, jak się ma czas do końca umowy. Napisałeś o normalnym zachowaniu konsula, który chce zarobić.  Nic nowego to nie wniosło i wszyscy o tym wiedzą, co choć trochę siedzą w tym temacie.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek505Jak sądzę, o tym wie każdy czytający niniejsze forum, a przynajmniej powinien taką wiedzę posiadać. Nie ma potrzeby wałkowania tematu non stop. Konkrety. Wynegocjujesz naprawdę dobrą ofertę, wtedy się podziel z nami. Jaki sens opisywać co mi proponują, skoro oferta nieakceptowalna. Na każdej ze stron te same „śmieci”. Sorki za określenie, ale nie mogłem się powstrzymać ?

Edytowane przez gebi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

oferta z przed chwili choć umowa do końca czerwca:

 

Superpremium+ 4K z Netfliks do tego:

- Cinemax

- Filmbox Pack

- Man Pack - bez kanału erotycznego, podobno teraz są 2 rodzaje tego pakietu albo bez erotyka albo z wszystkimi kanałami erotycznymi oczywiście droższy

- FOX Play, Nat Geo Play, Paramount Play

- Netfliks opcja Premium

Zmiana dekodera głównego na 4k za 0zł/m ale z aktywacją 49zł

Drugiego dekodera według konsultanta nie można wymienić przy obecnym moim multiroomie( 2xPACE na Cameleonach)

Za to do zapłaty 134,99/177,99 (12/12)

 

Ewentualnie zmiana multiroomu na standard i wtedy wymiana głównego na 4K i drugiego na WiFiPremiumbox i dopłata po 10zł od dekodera.

 

Co o tym sądzicie? Czy przy obecnym moim multiroomie nie da się wymienić 2 dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigbaks

Że kiepsko. Dekoder 4k można za 0/0 dostać.  Bzdury piszesz o MR.  Po pierwsze masz MR Standard. 2. Biorąc dekoder 4k nie dostaniesz nigdy WifiPremiumbox, tylko Wifibox. 

Rada. Czekaj do czerwca.

W MMP są erotyki. W ManPack nie ma. Ale tego pakietu już nie ma.

 

@gebi Dobrze prawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

@bigbaks

Że kiepsko. Dekoder 4k można za 0/0 dostać.  Bzdury piszesz o MR.  Po pierwsze masz MR Standard. 2. Biorąc dekoder 4k nie dostaniesz nigdy WifiPremiumbox, tylko szrot Wifibox. 

iricios mógłby być obojętnie jaki ten drugi chodzi mi o to aby na nim też można było odbierać te dodatki typy FOX Play - da się to tak zrobić by został ten obecny multiroom za 0zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jacek3 napisał:

 

 

Serio dali Ci to wszystko za 57,50 do końca umowy?

 

Pytam, bo mnie jakiś konsultant właśnie tłumaczył, że nie ma możliwości aby C +4k był za 0 w konfiguracji z Comfort+ i 10x C+. Ponoć jest darmowy tylko tylko gdy masz Extra+ i 10x C+. 
Czy jesteś pewien, że C+4k dostałeś w tym pakiecie na cały czas trwania umowy, a nie tylko na ten jeden miesiąc w którym włączyli ci dopełnienie do pakietu Extra?

 

 Mógłbyś wrzucić tu podsumowanie warunków jakie przesłali ci na maila?

Ponawiam prośbę kolegi Jacka i przyłączam się do niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

A czy to jest dekoder 4K że chcesz na nim odbierać C+4K?

Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o dekoder 4k za 0 zł .Mnie zasadniczo nie interesuje c+4k. Bardziej ni chodzi o możliwość nagrywania 2 kanałów jednocześnie , szybkość działania dekodera i większy dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel1003 A co piszą abonenci o dekoderach za 0, że dostają za 0? :-D

Wyciągnij wnioski czy jest szansa.

 

@pikoz11 Przecież odpowiedź jest niejedna, że dają.  Nie potrzebne jakieś udowadnianie, bo na kulawego i zawziętego konsula trafiliście lub wasza kiepska rozmowa podczas negocjacji przekreśla ofertę.  Nic wam to nie da, że ktoś coś udowodni, bo są wpisy innych abonentów. 

 

@MichałLKR Gratuluje oferty. Miny pewnie opadły niedowiarkom. Jak widać wszystko jest możliwe w PC+. Szkoda tylko, że więcej jest tych kiepskich ofert, ale muszą z kogoś doić, aby komuś dać. To tak jak z rządem  :-D

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...