Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mateusz14422 napisał:

Ale biorąc pod uwagę wszystkie promocje to tak wychodzi. To za ile najtaniej ten pakiet?

Nie dostaniesz do składaka MP za 0 zł, więc choćby za ten pakiet musisz dodatkowo liczyć 20 zł ze zobowiązaniem. Z dopełnieniem do Extra tez może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy na sprzęcie, który nie spełnia wymogu odbioru 4k jest trochę bez sensu. Ale to twoja sprawa. I tak od lipca ma być ujednolicony system kodowania. Jeżeli pozostaniesz na starym sprzęcie to może być korzystne tylko o darmowy multiroom w razie wymiany na nowy jak i ewentualna darmowa dzierżawa dekodera 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przedłużyłem oferte. Myślę że ok.

 

SUPERPREMIUM  4k+ NETFLIX

 

  • 183 kanałów (w tym 115 HD)
  • 62 kolekcji nc+go TV
  • Netflix Plan Premium w prezencie za 0zł przez 12 miesięcy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 10 x CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kolekcja CANAL+ VOD
  • eleveny
  • mistrzowska piłka
  • fox play
  • nat geo play

109,99 po roku 152,99 . Po roku przechodzę na netflix standard za 0 chyba że zostanę przy tym co mam to 9pln.

 

Dekodery zostawiłem te co mam pace i sagem i multi za 0 pln.

 

Wcześniej miałem 119,99 za extra c+ eleveny MP teraz doszło mi hbo go netflix a cała reszta została jestem zadowolony.

Edytowane przez Banan79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam do końca stycznia pakiet:

Extra+                    44.99zł

History HD/H2       2.99zł

Canal+(2)Live         0.00zł

Pace PVR 500GB   0.00zł (z kartą Cameleon)

Multiroom               0.00zł (sama karta Cameleon)

 

Łącznie                   47.98zł

 

Z History na pewno zrezygnuję bo i tak nie oglądam.

 

Chciałbym zachować Extra+ i rozszerzyć multiroom na trzeci telewizor (oczywiście jakimiś dodatkowymi kanałami/opcjami za 0zł też bym nie pogardził).

 

Proszę o podpowiedź czy w cenie do 44.99zł jest szansa na (wymuszoną przez nich) wymianę dodatkowej karty na tuner (inny niż WiFi Box) oraz dobranie kolejnego 3-go tunera?

Jak taki zestaw powinien wyglądać tzn. z jakich tunerów powinien się składać bym miał najmniej z nimi problemów (planuję połączyć je z routerem przewodowo).

 

Wysłałem już wypowiedzenie i faktycznie nie zależy mi na przedłużeniu, no chyba, że oferta będzie ciekawa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphi

Wymiana Pejsa na Wifipremiumbox, lub Ultrabox 4k. Ten pierwszy możesz dostać 0 aktywacji i 0 miesięcznie. Drugi to aktywacja 49,99 i 0 miesięcznie. Przy aneksowaniu MR dostaje się przeważnie za free, ale za każdy dekoder dodatkowy +10zł.m.do faktury. Dekodery dodatkowe tylko Wifiboxy. Co możesz dostać w gratisie do umowy jest napisane w temacie 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem (i w sumie tak liczyłem), pierwszy dodatkowy tuner powinienem wytargować za 0zł miesięcznie, a za kolejny dopłata 10zł miesięcznie?

 

Czy (pomijając to cennikowe 10zł miesięcznie za kolejny tuner) dobranie trzeciego tunera może mieć wpływ na proponowaną mi nową cenę za wszystko?

 

Pytam bo zastanawiam się jeszcze, czy nie lepiej na razie przedłużyć to co mam (tylko w niższej cenie), a w lipcu i tak będą mi musieli wymienić za darmo aktualny tuner i 2 karty na dwa tunery.

Natomiast trzeci tuner dobrać (za to cennikowe 10zł miesięcznie) dopiero po tej wymianie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Banan79 napisał:

właśnie przedłużyłem oferte. Myślę że ok.

 

SUPERPREMIUM  4k+ NETFLIX

 

  • 183 kanałów (w tym 115 HD)
  • 62 kolekcji nc+go TV
  • Netflix Plan Premium w prezencie za 0zł przez 12 miesięcy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 10 x CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kolekcja CANAL+ VOD
  • eleveny
  • mistrzowska piłka
  • fox play
  • nat geo play

109,99 po roku 152,99 . Po roku przechodzę na netflix standard za 0 chyba że zostanę przy tym co mam to 9pln.

 

Dekodery zostawiłem te co mam pace i sagem i multi za 0 pln.

 

Wcześniej miałem 119,99 za extra c+ eleveny MP teraz doszło mi hbo go netflix a cała reszta została jestem zadowolony.

Coś z tym netflix nie gra. Rok za darmo i później za 9 zł lub za darmo?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mateusz14422 napisał:

Coś z tym netflix nie gra. Rok za darmo i później za 9 zł lub za darmo?? 

 

Tak, po roku albo zostawiam Premium i płace 9pln albo rezygnuje i przechodzę na Standard i mam za darmo, z tym ze bez 4k i na 2 urządzenia.

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzychol38 napisał:

(...) jest dla mnie nie oplacalne

 

Bo opłacalne dla Ciebie jest tylko podniesienie kwoty abonamentu ...

 

Zawsza tak mówią, że nie ma, że nigdy nie było, że się nie opłaca ...

Naucz się jednego: w te ich zapewnienia nie ma co wierzyć, to zwykłe mydlenie oczu.

Dla nich liczy się tylko klient, któremu uda się wcisnąć podniesienie kwoty abonamentu i to jeszcze najlepiej z wymianą dekodera i opłatą za niego.

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...