Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Umowę mam do końca roku, wypowiedzenie złożone.
Obecnie extra + z  c+ za 100  i ost dobrany 4k za 10 dekoder glowny plus multiroom 25 razem 135zł
Wiem ze fatalne warunki mialem ale 2 lata temu uparlem sie na dekoder 4k , a starym nie chciali dawac wiec wzialem nowa umowe na takich warunkach...
W  zwiazku z tym w rozmowach nie bardzo chca dawac to wszystko za 80 zł tak jak im to przedstawilem.
Interesuje mnie extra z c+10 , 4k  i mp , do tego mam dekoder4k i dodatkowy- wyoram to za 80?
 
 
Za to 79.99zł (chyba, że starczy Ci 6 kanałów C+, to wtedy 69.99zł) + opłata 10zł za każdy MR + opłata za dekoder 4k (razem z kanałem C+4k) w widełkach 0-10zł (różnie przy tym bywa, ostatnio często za 5zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Ultabrox - produkcja Technicolor, nowy - ADB.

Nowy aktualnie charakteryzuje się całą masą "ficzerów" jak zmieniająca się jasność, przycięcia dzwięku na nagraniach itd..

Więcej info znajdziesz w temacie tego odbiornika ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mxv1 napisał:

Czy to dobra oferta czy można coś jeszcze uciąć ?

 

comfort+

canal+ 4k 

canal+ 10sztuk

hbo + hbo go

dekoder 4K 0zł

cena 79,99zł przez 24msc

 

Da się taniej. 

 

1) Comfort - 22,50 zł 

2) Canal+ - 25,00 zł 

3) Canal+ 4K - 0,00 zł 

4) HBO i HBO GO - 20,00 zł 

5) Dekoder 4K - 0,00 zł 

 

Suma: 67,50 zł 

 

Pewnie Canal+4K będą chcieli Ci wcisnąć za 10 zł. Jeśli nie uda się go wynegocjować za "free" to ja bym go odpuścił. Nie jest wart żadnej opłaty dodatkowej. Lepiej przeznaczyć to na zbiorowego / familijnego Netflixa.

 

Wypowiedzenie złożone?

Edytowane przez shevchenko1987
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+

 104,99  zł miesięcznie. Czy przedłużając umowę można dostać Eleveny lub Polsat Sport Premium za 0 zł?

Na wymianę jednego z dekoderów na 4K i Canal+4K za 0 zł pewnie nie ma co liczyć.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mxv1 napisał:

@Marcin_M

Mam Superpremium+ za 129zł

Dekoder 4K za 0zł 

Canal+ 4K za 0zł

 koniec umowy 31.12.2019r

 

A chcę to co wyżej podałem tylko niewiem czy jeszcze taniej się nie da :) 

 

Tak, jak to powyżej zostało napisane przez Kolegę @shevchenko1987 taniej się da.

Odnośnie ceny za pakiet to otrzymałeś Comfort+ za 34,99 zł, czyli standardowa cena dla przedłużających umowę ponieważ za opcję 10 x Canal+ na czas oznaczony jest standardowo 25 zł, a za HBO + HBO GO - 20 zł. Gdy odejmiesz cenę opcji dodatkowych to tak jak pisałem powyżej masz Comfort+ za  34,99 zł. Plusem jest to, że zachowałeś bezpłatny najem dekodera 4K, co przy takim relatywnie niskim pakiecie wydaje się korzystnym rozwiązaniem.

Jeśli minimalny okres oznaczony umowy, którą teraz aneksowałeś trwa do końca roku, a okres 24 miesięcy "nowej" umowy zacznie biec od 01.01.2020 (w Platformie Canal+ w przeciwieństwie do Cyfrowego Polsatu aneksowanie umowy nie skraca okresu minimalnego umowy aneksowanej) rozważ odstąpienie od  umowy i poczekaj do końca roku, bo tak naprawdę i tak nic nie przyspieszasz tym aneksem, jedynie opłata za abonament za grudzień będziesz miał niższą aniżeli gdybyś korzystał z SuperPremium.

Z drugiej strony jeśli nie zależy Ci na tych 12,50 zł miesięcznie różnicy w opłatach przy założeniu, że uda Ci się wynegocjować Comfort+ za 22,50 zł (co też nie musi nastąpić) i chcesz już mieć spokojną przez najbliższe 2 lata bez dalszego negocjowania ceny, to po prostu pozostań przy dotychczasowych warunkach, o których pisałeś powyżej .Twoja kasa, Twój wybór :-)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

 

Da się taniej. 

 

1) Comfort - 22,50 zł 

2) Canal+ - 25,00 zł 

3) Canal+ 4K - 0,00 zł 

4) HBO i HBO GO - 20,00 zł 

5) Dekoder 4K - 0,00 zł 

 

Suma: 67,50 zł 

 

Pewnie Canal+4K będą chcieli Ci wcisnąć za 10 zł. Jeśli nie uda się go wynegocjować za "free" to ja bym go odpuścił. Nie jest wart żadnej opłaty dodatkowej. Lepiej przeznaczyć to na zbiorowego / familijnego Netflixa.

 

Wypowiedzenie złożone?

złożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstaw im to co opisałem wyżej. Im bliżej końca umowy tym szansa na otrzymanie większa. Powodzenia i niech moc będzie z tobą ;)

 

2 godziny temu, Fredex napisał:

Posiadam Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+

 104,99  zł miesięcznie. Czy przedłużając umowę można dostać Eleveny lub Polsat Sport Premium za 0 zł?

Na wymianę jednego z dekoderów na 4K i Canal+4K za 0 zł pewnie nie ma co liczyć.

Pozdrawiam.

 

 

Poproś o pakiet Superpremium+ 4K za 109,99 zł. W tym pakiecie jest zarówno Eleven oraz PSP. Brak jedynie Cinemaxów ;) 

 

Co do Dekodera 4K to myślę, że za 5 zł / m-c jest do wyrwania. Podstawa to wypowiedzenie. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Poproś o pakiet Superpremium+ 4K za 109,99 zł. W tym pakiecie jest zarówno Eleven oraz PSP. Brak jedynie Cinemaxów  ;) 

Co do Dekodera 4K to myślę, że za 5 zł / m-c jest do wyrwania. Podstawa to wypowiedzenie. 

 

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ ! Przyznam szczerze że marny ze mnie negocjator. Dwa lata temu udało mi się wyrwać Eleveny jedynie na 6 miesięcy za 0zł. Ktoś powie , chłopie nie marudż bierz co dają lub nie. Ale chyba nikt nie lubi być "dojony" ponad miarę.

Czyż nie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 22:46, ircios napisał:

@Nasir

Opcja nr 1 - tak

Opcja nr 2 - za 79,99 tak

 

 

 

W dniu 14.11.2019 o 22:26, Nasir napisał:

Panowie 

Wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z MP za 0zł

Gdybym chciał negocjować o extra+ 6xC+ (za 70zł)  wówczas MP jest za 0zł

Gdybym chciał negocjować o extra+ 10C+  (np. za kwotę 75 zł) to czy mam szansę na MP za 0zł?

  •  

Czyli Extra+ 10C+ 79,99 a MP po ile wtedy?

Jak Eleveny, idzie wyrwać w cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam superpremium z najmem dekodera PACE 500 GB i multiroomem z cameleonami za 94,99 zł. Chciałbym przejść na Comfort plus z PACE 500 i multiroomem. Za ile warto coś takiego brać? Umowa do końca roku. Wymówienie wysłane. Czy trzeba potwierdzać telefonicznie otrzymanie przez nich wymówienia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...