Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, taba napisał:

Oferta czeka na zatwierdzenie

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

 KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

 eleveny niby juz nie dają za 7.95

 

coś da się jeszcze urwać lub warto zmienić biorąc pod uwagę że mam cameleony

Nie lepiej wziąć superpremium 4k za 109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk 2233 Chyba teraz ma to wszystko co w Superpremium 4k, w podobnej cenie, oprócz C+4k i vod 4k. Superpremium 4k wiąże się z dobraniem dekodera UHD i wcale nie jest powiedziane, że dostałby za free.

Przyjdzie czas, że sami mu będą oferowali ten dekoder za 0/0.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ircios napisał:

@Patryk 2233 Chyba teraz ma to wszystko co w Superpremium 4k, w podobnej cenie, oprócz C+4k i vod 4k. Superpremium 4k wiąże się z dobraniem dekodera UHD i wcale nie jest powiedziane, że dostałby za free.

Przyjdzie czas, że sami mu będą oferowali ten dekoder za 0/0.

 

Pakiet superpremium 4K NIE WIAZE sie z dobraniem dekodera UHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita. Posiadam obecnie pakiet Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ od samego początku oraz 1×MR. Płacę za to w sumie 54,99 PLN. Umowa do stycznia 2020. Złożone wypowiedzenie. To co chcę uzyskać to wymiana głównego dekodera (obecnie Turbobox) na Ultrabox za 0 PLN miesięcznie. Czy jest taka szansa? Jeżeli nie to za ile miesięcznie mogą go dać? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, P_Canal+ napisał:

Pakiet superpremium 4K NIE WIAZE sie z dobraniem dekodera UHD

Możesz rozwinąć swoją myśl?  

Posiadam obecnie superpremium+ za 99, eleven 11,89, hbo go + multiroom + 2 dekodery za 0zł

Zastanawiam się pomiędzy tym co mam i superpremium 4K.

Umowę do 30.11 i złożyłem rezygnację.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzys.r napisał:

 

Możesz rozwinąć swoją myśl?  

Posiadam obecnie superpremium+ za 99, eleven 11,89, hbo go + multiroom + 2 dekodery za 0zł

Zastanawiam się pomiędzy tym co mam i superpremium 4K.

Umowę do 30.11 i złożyłem rezygnację.   

kolega @irci0s zasuegrowal,ze przy ofercie Superpremium 4k uzytkownik jest zobowiazany miec dekoder 4K.Nie jest to prawda,poniewaz Abonent moze przedluzyc umowe na pakiet superpremium 4k i posiadac np. dekoder turbobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Większość nie potrafi zrozumieć, że pod nazwą Ultrabox jest kilka dekoderów. Np. Pejs?.

@kerpen Przy tak niskim abonamencie to raczej  za 10 .

Przy tym najmnie to jakaś droga aktywacja przynajmniej u mnie tak wygląda.Chyba ok 200zł?Dziękuje wolę własny sprzęt i też 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Wymienił stryjek siekierkę na kijek?A tak na poważnie to po co taka wymiana?Chyba że masz na myśli wymianę na Ultraboxa ale 4K to inna sparawa.

Oczywiście,  że chodzi o Ultrabox 4K. Chodzi mi o przede wszystkim o to, że ten dekoder ma duży dysk i jest szybki. Turbo to już trochę przeżytek. 

39 minut temu, czerstwy napisał:

Przy tym najmnie to jakaś droga aktywacja przynajmniej u mnie tak wygląda.Chyba ok 200zł?Dziękuje wolę własny sprzęt i też 4K.

No to faktycznie drogo.  Dziękuję za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Wreście ktoś ma j... i to napisał ,a nie co post wciska że się da...

Możesz próbować uruchomić. Przez różne błędy w systemie u Ciebie może akurat jest tak jak np na kilku % umów jest comfort 19,99. Ciężko dostać ale nie jest to niemożliwe. Ogólnie dopełnienie praktycznie na ten moment nie istnieje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_Canal+ napisał:

kolega @irci0s zasuegrowal,ze przy ofercie Superpremium 4k uzytkownik jest zobowiazany miec dekoder 4K.Nie jest to prawda,poniewaz Abonent moze przedluzyc umowe na pakiet superpremium 4k i posiadac np. dekoder turbobox.

Jest sens w takim przypadku zmieniać opcję z superpremium+ na superpremium 4K ? 

Edytowane przez krzys.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 9.11.2019 o 23:59, P_Canal+ napisał:

Pakiet superpremium 4K NIE WIAZE sie z dobraniem dekodera UHD

A powinno.

@krzys.r Jak Ci nie zależy na C+4k i nowym dekoderze, zapewne za opłatą, to nie ma sensu. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1

 

Każdy pakiet z Canal+ daje 100 godzin C+GO 

Co do pakietu to wolałbym na twoim miejscu Comfort+ dopełnienie ale sprzedawcy mówią że już tego nie dają a szkoda bo Extra+ jest wart maksymalnie 32,50 złotych. (moja siostra tak ma) :)

 

Pozdrawiam Adam :)

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzys.r napisał:

Jest sens w takim przypadku zmieniać opcję z superpremium+ na superpremium 4K ? 

roznice sa minimalne,ale IMO 4k jest lepszy.Masz za 109.99  hbo go,nat geo play, fox play i filmboxy.W standardowym superpremium z elvenami za 111.90 moze nie dostac hbo go i zamiast filmboxow sa cinemaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata.

Za pierwsze dwa dekodery 0zł. dwa kolejne po 10zł.

Na pakietach C+ i HBO wcale mi nie zależało.

Łączna kwota od grudnia to 79zł. za Pakiet Extra+ na 4 dekodery.

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, nc+go TV Disney MOD

Wybrane promocje

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mxv1 napisał:

Czy bezpieczniej jest wybrać Extra+ za 44.99zł niż comfort+ za 22,50zł + dopełnienie które można nie dostać?

i jak weźmie się comfort+ oraz dopełnienie otrzymamy 3h czy 100h vod canal go

Bezpieczniej jest wybrać Extra+. Z dopełnieniem są problemy  w ostatnim czasie.Możesz dostać ale nie musisz. Nie wiadomo czy to okres przejściowy czy definitywne odejście od tego dodatku. Nawet nie chcą go włączać w standardowej cenie 30 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze aby otrzymac obecnie Comfort ponizej 30 zl to juz bedzie sukces.Ceny chyba sa tak skalkulowane ,że jeżeli się nawet dostanie taniej to i tak doplaci sie za multiroom albo dekoder.Jezeli ktoś teraz otrzymuje taniej to chyba bez multiroom.Sam próbowałem przez miesiąc i nic z tego nie wyszło.Mam obecnie Comfort z C+(10) ,dopelnienie do Extra na 2 m-ce do tego HBO na pół roku gratis, multiroom i 2 dekodery z oplata za jeden 2 zl.Za wszystko płacę 61,99 i nie wiem czy obecnie mógłbym to miec taniej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...