Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pawel napisał:

Masz multiroom Premium stąd problemy bo usługa nie jest już świadczona. Dobrze żebyś miał tego świadomość, że jak z niej zrezygnujesz nie ma opcji powrotu.

 

Dzięki, tak zdaję sobie sprawę. Kiedyś mi się przydawała ta opcja. Obecnie jestem w stanie bez niej żyć, ale za to chciałbym wymienić dekoder na nowy. 

Myślisz, że jest szansa żeby razem z Superpremium wyrwać też ten nowy dekoder 4k+MR za free ewentualnie za dyszkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dzięki, tak zdaję sobie sprawę. Kiedyś mi się przydawała ta opcja. Obecnie jestem w stanie bez niej żyć, ale za to chciałbym wymienić dekoder na nowy. 
Myślisz, że jest szansa żeby razem z Superpremium wyrwać też ten nowy dekoder 4k+MR za free ewentualnie za dyszkę?
 
Tak, poczytaj powyzej, ja dostalem ultraboxa za 0/0 i moglem dostac MR standard za 10 zeta. Tylko najpierw musialem zdac stare dekodery, zeby rozmawiac o sprzecie... W systemie im sie pojawia oferta sprzetowa jak zrezygnujesz z MR premium

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Zdam zatem dekoder i będę negocjował dalej.
Dam znać jak poszło.
Najpierw postaraj sie wynegocjowac, dopiero wtedy oddaj dekoder. Powiedza ci ze maja zablokowane w systemie, ale idzie sie dogadac...
Inaczej moga cie wyrolowac. Ja zrobilem w ten sposob, ze jednego dnia wynegocjowalem wstepnie wszystko z konsulem (Krakow), umowilem sie z nim na drugi dzien. Moja zonka pojechala do salonu ze starymi manelami i czekala na miejscu a ja uzgodnilem wszystko ostatecznie i ppszlo wszystko bez problemu ( w dowolnym miescie ). Powodzenia w negocjacjach.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukasz_83 napisał:

Dzięki! Zdam zatem dekoder i będę negocjował dalej.

Dam znać jak poszło.

Pamiętaj...przechodząc na MR SD z tego co Masz, potrzebne będzie doprowadzenie dodatkowego kabla sat do dekodera dodatkowego. O ile nie masz teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ircios napisał:

Pamiętaj...przechodząc na MR SD z tego co Masz, potrzebne będzie doprowadzenie dodatkowego kabla sat do dekodera dodatkowego. O ile nie masz teraz. 

 

Hmm, doprowadzenie to nie problem bo mam dostępne wolne koryta instalacyjne.

Ale będę musiał zmienić konwerter z duo na quad bo teraz oba kable sat są podłączone do dekodera głównego. A dekoder główny połączony z dodatkowym po LAN. 

Dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Hmm, doprowadzenie to nie problem bo mam dostępne wolne koryta instalacyjne.
Ale będę musiał zmienić konwerter z duo na quad bo teraz oba kable sat są podłączone do dekodera głównego. A dekoder główny połączony z dodatkowym po LAN. 
Dobrze kombinuję?
zamiast zmieniac konwerter na quad lepiej jednym z 2 kabli ktore masz teraz puscic unicable do ultraboxa a drugi puscic z gniazda legacy (lub dwa legacy ) do drugiego dekodera

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lukasz_83 napisał:

Dzięki! Zdam zatem dekoder i będę negocjował dalej.

Dam znać jak poszło.

Teraz doczytałem, że masz umowę do lutego to nie wiem czy będziesz mógł zdać dekoder od multiroom. Z multiroom można zrezygnować na koniec umowy. Chyba, że jest możliwość przejścia na multiroom standard. Tylko żeby aktywacji znowu nie doliczyli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma pakiet Superpremium+ za 99.99 PLN (bez Filmboxów) + History za 2.99 = 102.98 i Multiroom Standard za 0 PLN.

 

Na co można liczyć po złożeniu wypowiedzenia żeby to utrzymać i dołożyć Eleveny i ewentualnie Polsat Sport Premium?

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pawel napisał:

Teraz doczytałem, że masz umowę do lutego to nie wiem czy będziesz mógł zdać dekoder od multiroom. Z multiroom można zrezygnować na koniec umowy. Chyba, że jest możliwość przejścia na multiroom standard. Tylko żeby aktywacji znowu nie doliczyli.

Z mtr premium można zrezygnować w każdej chwili.

 

@Lukasz_83

Dostałeś dobrą radę, zamiast zmieniać na quada zmień konwerter na unicabla i do dekodera ultrabox4K podepnij jeden przewód. Drugi przedłuż do dekodera dodatkowego podłączając do uniwersalnego wyjścia w konwerterze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lukasz_83 napisał:

Witam serdecznie,

 

Zbliża się koniec umowy (w lutym) i zaczęły się telefony z C+.

Choć raz od kilku lat dzwonią z ofertą nie gorszą niż obecnie ale pewnie warto ponegocjować.

 

Obecna oferta:

Superpremium+ z kanałami Canal+, nc+GO, HBO i HBO GO                -  104,99zł

Multiroom Premium (ten z nc+ z dekoderami spiętymi po LANie)      - 20zł

dekoder turbo box z 2009r (jeszcze z telewizji n)

 

Proponują:

to samo, w tej samej cenie + jakaś gratisowa wypożyczalnia VOD z National Geographic

 

Czy myślicie, że można ugrać jakąś niższą ofertę?

Dodatkowo chciałbym wymienić dekoder na nowy z 4K ale konsultantka powiedziała mi, że najpierw muszę zdać stary dekoder od multiroom bo im się nie wyświetlają opcje wymiany dla mnie. Zaproponowała, że przedłużą umowę tak jak jest a potem będę mógł sobie dekoder wymienić w dowolnym momencie.

Tyle, że za dekoder będę musiał płacić 20zł + 10zł za multiroom. Powiedziała też, że pewnie będzie można wynegocjować niższą opłatę za dekoder i MR, ale jak już podpiszę nową umowę to nie będę miał żadnego asa w rękawie do negocjacji.

 

Tak sobie myślę, że chyba wezmę dekoder pod pachę i pójdę z nim do punktu obsługi i zapytam czy mogę go oddać żeby odblokować możliwość wymiany dekodera głównego.

Co sądzicie? To jakaś ściema z tym dekoderem, czy tak rzeczywiście może być?

 

Po wypowiedzeniu i negocjacjach

Pakiet Extra+ z Canal+ x10, C+Go, HBO/GO, Canal+4K, wymiana dekoderów z TuboBox na 4K i multiroom z Box+ na WiFi-Box

za  całość 99,99zł przez cały okres umowy, dodatkowo Hastler HD przez 6m. 0,0zł potem 4,99zł ...więc średnia 103,73zł

Edytowane przez Refix
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spokojnie zostać przy Superpremium za 99,99, a jak na sporcie będzie mu zależało to Superpremium 4k za 109. Nie musi schodzić do E+ i dobierać. Na to samo wyjdzie Superpremium, nawet wiecej ma niż Twoja propozycja..Tak czy inaczej sprzęt za free może dostać.  Hastler? Naprawdę ?. Na co to? W sieci pełno tego jest.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał:

Teraz doczytałem, że masz umowę do lutego to nie wiem czy będziesz mógł zdać dekoder od multiroom. Z multiroom można zrezygnować na koniec umowy. Chyba, że jest możliwość przejścia na multiroom standard. Tylko żeby aktywacji znowu nie doliczyli.

 

Będę dzwonił i rozmawiał w poniedziałek. Dogadam najpierw warunki przez telefon a potem zdam dekoder.

Jak będą robić problemy to wyślę wypowiedzenie, jak w poprzednich latach. Mam czas. Zobaczymy.

 

4 godziny temu, roberttosat napisał:

Z mtr premium można zrezygnować w każdej chwili.

 

@Lukasz_83

Dostałeś dobrą radę, zamiast zmieniać na quada zmień konwerter na unicabla i do dekodera ultrabox4K podepnij jeden przewód. Drugi przedłuż do dekodera dodatkowego podłączając do uniwersalnego wyjścia w konwerterze.

 

Dzięki, rozkminę temat  i zobaczę jak to u mnie wygląda i czy dam radę tak poprowadzić kable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 22:59, markar napisał:

Od dłuższego czasu próbuję bezskutecznie włączyć dopełnienie do pakietu Extra+. Jedyne co oferują do upgrade do tego pakietu przy umowie trwającej jeszcze prawie 2 lata. Nie ma opcji włączenia na miesiąc. Obecnie pakiet Comfort+ za 22,50.

Włącz sobie za 15 zł/m. W opcji wł/wył. ..

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do stycznia - bez wypowiedzenia

aktualnie mam Comfort za 27.5 i wczoraj po 3 lub 4 telefonach do DUK w przeciagu ostatniego miesiaca , kierownik dal taka oferte :

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Pi łka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,94  zł

 

Brac ? czy da rade cos wiecej ugrac lub zejsc na krotszy termin niz 24 m-ce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...