Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Obecnie posiadam od wielu lat Pace PVR do tego MR Sagem nieszczęsny bez dysku pakiet Comfort+ za 22,50zł.

Umowa kończy mi się z końcem listopada. Dzwonili do mnie w kółko aż przestałem odbierać tel. Dostałem smsa o treści: "Przypominamy, ze niebawem zmienia sie wysokosc Twojego rachunku. Prosimy o kontakt tel: 223586206".

Zadzwoniłem pod wskazany numer i Pan zaproponował mi coś takiego po negocjacjach Comfort+ za tą samą kasę do tego HBO do marca z możliwością wyłączenia plus Canal+ do stycznia też z możliwością wyłączenia. Chciałem wymienić dekoder na 4K Ultra HD to powiedział, że wymiana Pace a Sagem zostaje i dalej mam niezależny MR ale aktywacja 49zł oraz 5zł za nowy dekoder z nową kartą miesięcznie. Łącznie co miesiąc wychodzi 27,50zł z MR niezależnym. Jak myślicie dobra oferta?

Zastanawiam się czy jest szansa Pace z dyskiem zostawić a wymienić Sagem na ten dekoder 4K?

Proszę o podpowiedź.

 

Ps. Wypowiedzenia nie składałem jeszcze a dodatkowo mało oglądałem TV i też nie chcę dużo płacić.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jordan napisał:

Witam serdecznie!

 

Obecnie posiadam od wielu lat Pace PVR do tego MR Sagem nieszczęsny bez dysku pakiet Comfort+ za 22,50zł.

Umowa kończy mi się z końcem listopada. Dzwonili do mnie w kółko aż przestałem odbierać tel. Dostałem smsa o treści: "Przypominamy, ze niebawem zmienia sie wysokosc Twojego rachunku. Prosimy o kontakt tel: 223586206".

Zadzwoniłem pod wskazany numer i Pan zaproponował mi coś takiego po negocjacjach Comfort+ za tą samą kasę do tego HBO do marca z możliwością wyłączenia plus Canal+ do stycznia też z możliwością wyłączenia. Chciałem wymienić dekoder na 4K Ultra HD to powiedział, że wymiana Pace a Sagem zostaje i dalej mam niezależny MR ale aktywacja 49zł oraz 5zł za nowy dekoder z nową kartą miesięcznie. Łącznie co miesiąc wychodzi 27,50zł z MR niezależnym. Jak myślicie dobra oferta?

Zastanawiam się czy jest szansa Pace z dyskiem zostawić a wymienić Sagem na ten dekoder 4K?

Proszę o podpowiedź.

 

Ps. Wypowiedzenia nie składałem jeszcze a dodatkowo mało oglądałem TV i też nie chcę dużo płacić.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Nie ma szans na wymianę dekodera DSI do mtr na ultraboxa 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Ekstra+ płacę 45zl. Mam dekoder Turbo za 0 zl. Chcialbym go wymienic na lepszy tez za 0 zl. Jaki polecacie, nie chce 4k bo nie mam takiego tv? Co można urwać w tych pieniądzach lub z małą dopłatą.  Miałem ofertę na ten sam pakiet i na 4 miesiace 10 c+ za 0 zl. Podziękowałem.

Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie mają. Co to za pakiet Mistrzowska Piłka ? Proszę o sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dawid1992 napisał:

Wczoraj wysłane wypowiedzenie. Dziś rano telefon z ofertą extra z canal+, dekoder 4k,mistrzowska piłka za 96 zł. Tyle ile obecnie płacę za extra z canal+ i elevenami i zwykłym wifiboxem. Po tym jak podziękowalem pani w telefonie powiedziała że niższej oferty już nie będzie. Aktualna umowa do końca grudnia. 

 

Do mnie już dzwonili z 6 razy przed wypowiedzenia i raz po, jak nie przyjąłem ich chorej oferty to Pani podziękowała i przypomniała o tym żeby pamiętać zwrócić sprzęt.

Oni nadal żyją w latach 90 gdzie nie było nic poza telewizją, niestety realia się zmieniły i mamy teraz NETFLIXA, AMazon Prime video i nadchodzą następni. Do tej pory trzymałe to dla bajek dla córki i Discavery, ale teraz cały pakiet bajek mam za 11zł na Ipli a Discovery od kilku lat to porażka.  Ja osobiście nie mam czasu na oglądanie reklam i w kółko powtórek więc serdecznie im za 13 letnią współpracę podziękowałem.

Edytowane przez neonbloow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przeczytalem kilkaset postow ale nie znalazlem odpowiedzi na moj przypadek.
Obecnie jest :
1. Abonament Extra+ do 31.10.2019
2. MR Premium z dekoderami MediaBox+/PVR oraz Box+/HD (ADB3740SX oraz ADB2849/50ST)
3. Karty CONAX
4. Place 69,99/m

Interesuja mnie jedynie kanaly filmowe (ew.Discovery itp.), sport mi nie potrzebny. Chcialbym wymienic sprzet na cos nowszego czyli np.Ultrabox 4K i do MR WifiPremiumBox (lub inny w miare dobry, nie musi byc wifi czy nagrywania). Oplaty chcialbym utrzymac mniejwiecej na obecnym poziomie ew. "troche wyzsze".
Co byscie doradzili pertraktowac ? (umowe wypowiem na dniach). Niestety mieszkam w Holandii wiec oni sie do mnie nie dodzwonia, musze ja do nich dzwonic, i pewnie dlatego mnie olewaja. Mowia ze MR premium juz nie ma wiec musze zrezygnowac z obecnego lub przejsc na standard. Jakies podpowiedzi, moze lepiej poczekac do oferty grudniowej ?
Pozdrawiam

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz , w zasadzie to z filmowych wystarczy mi Canal+.
Myslicie ze jest szansa zeby wyrwac Extra+ ( jakos ok.49 zeta chyba kosztuje) plus doplata do 10 C+ za 25 zeta oraz wspomniane dekodery bez oplat ?

Jeżeli interesują Ciebie kanały filmowe to ewentualnie pakiet Superpremium + za 99.90. Dekoder 4k koszt najmu od 0 złotych do 10 max. Do multiroom dekoder wifibox+ 10 złotych. Koszt 109.90 do 119.90 w zależności od kosztu dzierżawy dekodera głównego.
Myslicie ze przy tym pakiecie jest szansa wyrwania wifipremiumbox, bo wczesniej czytalem ze wifibox jest zlomem ?
Domyslam sie ze w tym MR musze ciagnac osobny kabel od anteny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam złożone wypowiedzenie i nikt w sumie do mnie nie dzwoni :) a umowa kończy się końcem października

chciałem zapytać czy  posiadając:

Pakiet Extra+ z HBO, HBO OD, 8xCanal+ ,CANAL+VOD, Multiroom standard za 114,99zł

proponują: Superpremium+ z HBO, HBO GO, Cinemax , 8xC+,C+VOD, Mistrzowska Piłka, Fox Play, NatGo Play, Multiroom S. za 109 99zł (zostaje stary sprzęt z tego co zrozumiałem) umowa 24mc.

można coś  jeszcze wyciągnąć? np filmbox, c+ seriale albo chociaż zejść do 99 99zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Martyn napisał:

Witam

 

Mam złożone wypowiedzenie i nikt w sumie do mnie nie dzwoni :) a umowa kończy się końcem października

chciałem zapytać czy  posiadając:

Pakiet Extra+ z HBO, HBO OD, 8xCanal+ ,CANAL+VOD, Multiroom standard za 114,99zł

proponują: Superpremium+ z HBO, HBO GO, Cinemax , 8xC+,C+VOD, Mistrzowska Piłka, Fox Play, NatGo Play, Multiroom S. za 109 99zł (zostaje stary sprzęt z tego co zrozumiałem) umowa 24mc.

można coś  jeszcze wyciągnąć? np filmbox, c+ seriale albo chociaż zejść do 99 99zł 

 

Przy 8xcanal+ już masz canal+ seriale. 

 

Przed chwilą miałem telefon. 

Obecnie mam comfort+ za 22.50 i do tego mediabox za 5zl.

 

Propozycja 1:

 

comfort+

10x canal +

Mistrzowska piłka 

Wymiana dekodera na 4k 

Cena 69.99 plus dekoder 10zł/miesiąc i aktywacja 49zl.

Suma= 79.99zl

 

Propozycja 2:

 

Extra +

10x canal+

mistrzowska piłka 

Wymiana dekodera jak wyżej.

Suma=99,99zl.

 

Propizycja bez wypowiedzenia. Oczywiście podziękował em za te ceny. 

 

 

Edytowane przez kidnaper123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kidnaper123 napisał:

Przy 8xcanal+ już masz canal+ seriale. 

 

(...)

 

 

Chodziło mi o wypożyczalnie  z serialami. bo tego nie mam.

 

Dziś rozmawiałem z konsultantką i dostałem jeszcze info ze za wymianę dekodera głównego  na ultra 4k 5 zł miesięcznie by dochodziło

 

coś jeszcze da się tu wytargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa przeszła na czas nieokreślony, wypowiedzenia nie składałem. Obecnie posiadam Superpremium, 2 camele. Telefony od dawna, ale dziś zdecydowałem się odebrać.

Oto propozycja:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m i 20 zł 5 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonen tów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...