Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, referee napisał:

Ja mam superpremium za 99,99, przy przedłużaniu udało mi się HBO GO za 0 zł dostać. Multiroom i dekodery za 0,00 ale posiadam 2 cameleony na starym multiroomie 

Przecież napisał, że ma płatny MR.  

 

@Marcino1979

Przykładowe oferty jak ich realne ceny masz podane w temacie, prawie na każdej stronie. Jak 10-15 min.poświecisz na zapoznanie się z ostatnimi stronami, znajdziesz odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, referee napisał:

Ehhh @ircios piszę że JA mam... Przy okazji zaznaczam, że mam inną konfigurację sprzętu. Może się przydać może nie, ale nie jeździj po mnie jak nie doczytasz. 

Czytałem. Jeżdżę samochodem po drogach gruntowych, czasami leśnymi, ale nie po Tobie. Skoro ktoś ma MR płatny od ITI to nie tyczą go Cameleony. 

 

15 minut temu, wilos napisał:

ok 98 zł

Skoro podajesz cenę, to rozumiem, że wiesz jaki ma MR i ile płaci obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 69,99

HBO (0zł do końca marca i można wyłączyć),

HBO GO (0zł do końca marca i można wyłączyć),

Nat Geo Play, Fox Play (0zł cały okres umowy)

dekoder Pace tak jak od lat 0zł.

Umowa na 24 miesiące, 69,99 na miesiąc. Sami zadzwonili, nie wysyłałem wypowiedzenia, umowa była jeszcze do końca lutego.

Na tych warunkach przedłużyłem bo nie chce mi się z nimi  bawić w wyciąganie czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, juplon napisał:

Witajcie :)

Obecnie posiadam:

Extra+ z HBO - 69.99zł

HBO GO - 5zł

MR (wifi premiumbox+ oraz 2 x wifi box+) 25zł

razem 99.99zł

Pytanie czy za tą cenę uda sie superpremium razem z opłatą za MR i dwa dekodery? 

Pozdrawiam 

 

Dziś oferta z infolini +48122953920 za 110zł to co mam wyżej + 8xC+.

Najpierw proponowano za 120zł, co 7min cena spadała o 5zł, ale po 15min nie chciało mi się już gadać(więcej jak 100zł za to nie dam)

Ps. wypowiedzenia jeszcze nie składałem umowa do końca grudnia. 

?

Edytowane przez juplon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, czerstwy napisał:

Oczywiście że dają ale tylko na wybrane pakiety.

Tak. Miałem na myśli pakiet Start+. Na Superpremium za 110 zł miałem nawet na mojencplus opcję 12 miesięczną. Więc im wyższy pakiet, tym krótszą umowę można było zrobić. 

Dla mnie najważniejsza jest możliwość elastyczności.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłane wypowiedzenie. Dziś rano telefon z ofertą extra z canal+, dekoder 4k,mistrzowska piłka za 96 zł. Tyle ile obecnie płacę za extra z canal+ i elevenami i zwykłym wifiboxem. Po tym jak podziękowalem pani w telefonie powiedziała że niższej oferty już nie będzie. Aktualna umowa do końca grudnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...