Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, czyli gosc dzwoniąc  z oferta za 87 zl i dorzucajac hbo na kilaka misiecy gratis, chcial minie wpuscic w maliny.
A juz myslal, ze tym roku podejda do sprawy uczciwie...
 
Znowu trzeba bedzie zlozyc wypowiedzenie, moze w tym razem odejde na powaznie.
Od zawsze jest tak, że "najlepszą" ofertę dostaniesz dopiero po złożeniu wypowiedzenia. Przed wypowiedzeniem nie ma c9 tracić czasu na rozmowy z konsultantami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

@ppyrek, dokładnie za 69,99 zł ;) Co do reszty się zgadza. 

 

Nie daj sobie podnieść abonamentu za to samo i to w dłużej umowie.

 

----

 

Ps. jakby ktoś potrzebował kodu do obniżenia rachunków za telewizję w promocji Credit Agricole to zapraszam ;)

no tak tylko , że nie miałem wcześniej polsat sport premium więc za 7,5zł msc dają je do umowy. A dekoder który z dyskiem polecacie, jeśli takowe jeszcze są. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko , że nie miałem wcześniej polsat sport premium więc za 7,5zł msc dają je do umowy. A dekoder który z dyskiem polecacie, jeśli takowe jeszcze są. ?
 
Też nie miałem polsatów premium (MP - mistrzowskiej piłki) do umowy, a w tym tygodniu przedłużyłem umowę i mam extra+ 6C+ z MP za 69.90zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas:

Superpremium - 99,99

Multi Man Pack - 15

Eleven - 10

HBO GO - 8 

w sumie - 132,99

 

Oferta czekająca na akceptację:

Superpremium + 4K - 109,99 (z filmboxami i MP zamiast Cinemax)

Multi Man Pack - 20

Fox Play - 0

Nat Geo Play - 0

Dekoder ultrabox - 0

w sumie - 129,99

 

Niby to samo, ale trochę inaczej. No i znacznie taniej ;) Bez wypowiedzenia pewnie już nic nie utarguję. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kruger4 napisał:

4c96ea6df9683cd11b309907c8e65c0c.jpg

Witam. Oferta bez wypowiedzenia.Umowa do końca grudnia...Miałem ekstra+ z canal+ (8) eleven, hbo + hbo go 116,89..... Dekoder 4k nie jest mi potrzebny... oferta dla mnie OK.

 

 

Jakim trzeba być człowiekiem żeby sprzedawać Superpremium 4K bez dekodera 4K. Masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bohor napisał:

Dotychczas:

Superpremium - 99,99

Multi Man Pack - 15

Eleven - 10

HBO GO - 8 

w sumie - 132,99

 

Oferta czekająca na akceptację:

Superpremium + 4K - 109,99 (z filmboxami i MP zamiast Cinemax)

Multi Man Pack - 20

Fox Play - 0

Nat Geo Play - 0

Dekoder ultrabox - 0

w sumie - 129,99

 

Niby to samo, ale trochę inaczej. No i znacznie taniej ;) Bez wypowiedzenia pewnie już nic nie utarguję. Jak sądzicie?

hm. spróbuj wywalczyć jeszcze min. pakiet history, sport club i hbo go. Eleveny i LM masz w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwa tygodnie temu przedłużyłem bez wyowiedzenia własnie na superpremium 4k z elevenami, mistrzowstka pilka, hbo z go i te nat geo i fox play do tego dekoder 4k i za calosc teraz bede placil 119zl/m  jestem zadowolony. (jednorazowa oplata aktywacyjna dekodera 49zl)

 

Tata ma teraz przedłużać i chce dalej palkiet extra z 8c+, eleveny, do tego chce przejsc na dekoder 4k z kanalem 4k ile tak oferta powinna kosztowac ? zmiesci sie w 99zl?

 

PS: hbo go jest juz w skladzie pakietu superpremium 4k

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawcho napisał:

hm. spróbuj wywalczyć jeszcze min. pakiet history, sport club i hbo go. Eleveny i LM masz w pakiecie.

Wszystko to mu oferują w Superpremium i MMP. Proponuje, abyś najpierw zapoznał się z zawartością pakietu i opcji dodatkowych, a potem doradzał.

Tak samo mogłeś napisać, aby powalczył jeszcze o samochód osobowy w gratisie ?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po wypowiedzeniu przedłużyłem na Superpremium 4K za 109,99 + 5 zł za najem dekodera 4K, multiroom standart 0 zł po Cyfrze, 1 karta wymieniona na cayman (ta do 4K),  a z drugą coś nie pykło i nie odebrałem drugiego dekodera (mam dalej samego camaleona, a miałem do niego dostać wifiboxa), gość z apsu ma jeszcze dzwonić w sprawie tego dekodera, miał być za 0 zł przy opłacie 5 zł za najem 4K.

I teraz pytanie - jak nic nie załatwię w ciągu 7 dni od daty przedłużenia umowy z tym drugim dekoderem i zostanę z samym cameleonem do końca jego dni jako singla (czyli max czerwiec 2020), to czy wtedy jak się zgłoszę po drugi dekoder do multiroomu to dostanę go za free, czy będzie dodatkowo płatny najem? czy teraz muszę wszystko mieć wyjaśnione w ciągu tych 7 dni od przedłużenia umowy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wilos napisał:

Widzisz że nie ma, kupił z kanałem 4K a nie może go odbierać. Paranoja

A gdzie napisał, że nie ma? 

Może ma swój dekoder modułem CI+.

 

@waldemarr3

 Nie wiem po co w ogóle teraz wymieniasz drugi dekoder.  Zapewne sprzęt który masz do karty jest lepszy. Tak Ci śpieszno do MR w sieci, czy może mieć lepiej niezależny?

Jak będzie potrzeba wymiany sprzętu to dadzą za free. Przecież muszą zapewnić Ci odbiór.

Wifibox to dekoder pomyłka. Straszny muł z chorobą wieszaka.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 44,99 pln

Canal+ (wszystkie bez C+4K) 25 pln

Multiroom Standard 0 pln

HBO/HBO GO - 2 mies za zero, potem rezygnacja lub 25 pln

Filmbox 1 mies 0 pln

wymiana Pace PVR na 4K Ultra HD bez aktywacji ale 10 pln /mies (1 karta Cameleon zostaje, drugą wymieniają).

Fox Play, Nat Geo - kolekcje za 0

umowa na 15 mies

Razem jest 79,99/mies

 

Dziś się zgodziłem

To dobrze, czy tak sobie? Jak myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozmawiałem dziś z gościem, prawdopodobnie DUK, bo tel stacjonarny, rezygnację wysłałem. Oto co ugadałem i jest do akceptacji

 

9NhSr4L.png

 

1EVhIChAAhQAgQAoQAIUAIFAMCRIaLAVQqkhAgBA119,99 zł przez cały okres umowy. Generalnie jestem zadowolony, bo zszedłem o 10zł na abonamencie, a mam dostęp do LM/LE. Może troszkę szkoda CInamaxów, ale i tak ich za często nie oglądałem. Chciałem dekoder 4k, ale gościu mi powiedział, że aktywacja 49.99zł i za dekoder trzeba więcej płacić, a jeżeli nie chce podwyższać abonamentu, to warto poczekać, aż te dekodery, będą za 10zł i warto patrzeć do nich na stronę w ofertach dla abonenta. Więc zrezygnowałem, bo w sumie dekoder 4k mi nie potrzebny, a zwykły dekoder i tak odbierze kanał 4k.

 

Akceptować te 119,99zł? Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...