Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Przymierzam się do przedłużenia umowy kończącej się w Grudniu, gdyż zaczyna się Liga Mistrzów i pasuje mi ją mieć. 

 

Obecnie 

Superpremium+ 

Paczka Filmbox 

Eleveny

HBO GO  

MR na cameleonach 

Wifipremium box + pace 

Za 121.99. 

 

Oczywiście chce zatrzymać MR na cameleonach. 

 

Mam dwie koncepcje przedłużenia umowy

 

1. To samo co wyżej+ mistrzowska piłka. Za ile najtaniej mogę wyrwać?  Znalazłem przeglądając ten temat taką ofertę za 115. @ircios pisał o 112 złotych? To najniższe kwoty? 

 

2. Filmboxów i cinemaxów i tak nie oglądam bo nic tam nie ma. Jestem w stanie to oddać, tyle że ilekroć to mówiłem konsultantowi to mi nie zbijał kwoty. Bo cinemaxy są w superpremium, a zmniejszając pakiet do extra+ nie będę miał hbo, które chce mieć. Da się to jakoś obejść?

 

3. Chciałbym zachowując mr na camelonach wymienić pace na drugiego wifipremium boxa. Jest taka możliwość?  

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzisz do Comfort za 22,50. Dobierasz potem E+ za 10 lub 15 zeta. Dobierasz HBO w promo za 25, 20 w zobowiązaniu lub w opcji w/w  za 17,50 bez cyrografu. MP bierzesz za 20 W promo lub za 15 w opcji w/w. 

Eleven możesz dostać w cenie 7,95

Jest szansa, że Pejsa też wymienisz za free na P.box.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Schodzisz do Comfort za 22,50. Dobierasz potem E+ za 10 lub 15 zeta. Dobierasz HBO w promo za 25, 20 w zobowiązaniu lub w opcji w/w  za 17,50 bez cyrografu. MP bierzesz za 20 W promo lub za 15 w opcji w/w. 

Jest szansa, że Pejsa też wymienisz za free na P.box.

 

To wszystko co napisałeś z c+ bo oczywiście c+ też chce mieć wszystkie?  

 

A jeśli wymienię pejsa na wifipremium boxa i będę miał dwa to czy zostaje na cameleonach? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Nie no Pejsa na P.Wifibox. 

Acha. To jak ma już jeden to pewnie, że nie ma takiej opcji.

 

@keysersoze88

Jak chcesz C+ to dolicz 25 zeta. Nie brałem pod uwagę bo nie napisałeś. W takim przypadku najlepiej wtedy będzie chyba jak powalczysz o ofertę  o której wspomniał kolega @Nasir w pierwszym poście na tej stronie. Oczywiście do tego zestawu musisz doliczyć HBO.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ircios napisał:

@Pawel Nie no Pejsa na P.Wifibox. 

Acha. To jak ma już jeden to pewnie, że nie ma takiej opcji.

 

@keysersoze88

Jak chcesz C+ to dolicz 25 zeta. Nie brałem pod uwagę bo nie napisałeś. W takim przypadku najlepiej wtedy będzie chyba jak powalczysz o ofertę  o której wspomniał kolega @Nasir W pierwszym poście na tej stronie. Oczywiście do tego zestawu musisz doliczyć HBO.

 

Chciałbym miec tak 

wszystkie c+ i inne sportowe z tego co patrzę to musi być zestaw extra + eleveny+ mistrzowska piłka+ HBO z HBO GO. 

 

Czyli extra+c+ Eleveny+Mistrzowska Piłka+ HBO za np. 99 jest to realne do ugrania?  

 

A pace na coś innego z dyskiem mogę wymienić? Nie interesuje mnie premium box bez dysku. Ale chciałbym mieć też na drugim dekoderze dostęp do vod jak mam na wifipremium boxie. 

 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Chciałbym miec tak 
wszystkie c+ i inne sportowe z tego co patrzę to musi być zestaw extra + eleveny+ mistrzowska piłka+ HBO z HBO GO. 
 
Czyli extra+c+ Eleveny+Mistrzowska Piłka+ HBO za np. 99 jest to realne do ugrania?  
 
A pace na coś innego z dyskiem mogę wymienić? Nie interesuje mnie premium box bez dysku. Ale chciałbym mieć też na drugim dekoderze dostęp do vod jak mam na wifipremium boxie. 
 
10C+ i Extra 79.99zł, MP 0zł, Eleveny za 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy, HBO razem z HBO GO dostaniesz6w gratisie na 5 miesięcy, a potem włącz/wyłącz za 17.50zł lub dobierzesz sobie za 20zł do końca umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cruzon napisał:

@mariusz5891 czesc - za ile miales teraz do tej pory comfort ? ja mam za 27.50 i dzwonilem do DUK juz ze dwa razy i nie idzie utargowac (umowa do stycznia 2020 - na razie bez wypowiedzenia)

na ile masz ta umowe na 15 czy 24 miesiecy ? bo nic nie widac na tym zrzucie zbyt mala rozdzielczosc

na jaki numer dzwoniles czy gdzie i jak to wynegocjowales ? w zeszlym roku trafilem na konsula to sie mnie zapytal od razu na wstepie rozmowy  "co by pan chcial i za ile " bo juz pare razy pan dzwonil :D

 

Tak jak pisałem do tej pory miałem ten pakiet bez history za 27,50 zł. Umowa obowiązywała do końca grudnia 2019, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem, bombardowali mnie telefonami od kilku dni, dopiero wczoraj odebrałem (22 419 23 80) i dostałem taką propozycję. Nowa umowa oczywiście też na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NobelM napisał:
17 godzin temu, Nasir napisał:
Panowie

Zaczynam negocjacje o przedłużenie. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Przeglądam regularnie ten wątek.

( w tej chwili mam EXtra+ 6XC+ za 69zł)

Czy dobrze zapamiętałem i czy następujące warunki są Waszym zdaniem realne?

Extra+ 6xC+ - 69zł

Canal+4K -0zł

MP - 0zł

Dekoder 4K - 0zł

Całość za 69zł

 

 

 

 

 

MP za 0zł przy tym pakiecie bez problemu. Natomiast zestaw kanał C+4k i dekoder 4k za 0zł może być ciężko. Niektórzy dostawali, ale rzadko. Prędzej nastawiaj się na 5zł,max 10zł za te 2 rzeczy łącznie.

Cześć wszystkim,

mi na teraz DUK proponuje zestaw:

Extra+ 6xC

MP - 0zł

Dekoder 4K - 0zł

za 74,99.

Rozumiem że w tej cenie można powalczyć jeszcze o Canal+4K? Ktoś ugrał taka kombinację + ew Eleven za 7,95? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Skols napisał:

Cześć wszystkim,

mi na teraz DUK proponuje zestaw:

Extra+ 6xC

MP - 0zł

Dekoder 4K - 0zł

za 74,99. 

Rozumiem że w tej cenie można powalczyć jeszcze o Canal+4K? Ktoś ugrał taka kombinację + ew Eleven za 7,95?  

to co masz + canal + 4k za 69 zł można wziąć.
Eleven dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że to Ci proponują - wczoraj w moich dwóch rozmowach z dwoma różnymi konsultantami - całkowicie się takich ofert wypierali.

Czyżby rzeczywiście tylko po wpłynięciu wypowiedzenia nagle zaczynali mówić "innym językiem"?

 

Robią z tego cyrk.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nasir napisał:

Najśmieszniejsze, że to Ci proponują - wczoraj w moich dwóch rozmowach z dwoma różnymi konsultantami - całkowicie się takich ofert wypierali.

Czyżby rzeczywiście tylko po wpłynięciu wypowiedzenia nagle zaczynali mówić "innym językiem"?

 

Robią z tego cyrk.

To fakt, trzeba się naużerać żeby dobrze przedłużyć. Jutro maja dzwonić, jak będzie C+4K to może się dogadamy, jak nie, czasu jeszcze sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...