Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam umowę na czas nieokreślony.

 

Mam:

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (6)

Eleven sports

Najem Pace PVR oraz sagecom 

Multiroom Cameleon

 

obecnie płacę za to 88,80 zł.

 

Chodzi mi przede wszystkim czy da się wynegocjować Polsat Sport Premium za 0 zł ?

 

Miał już ktoś podobny temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Don kichot napisał:

czy ktos juz sprawdzil empirycznie czy z promocji "włącz korzyści - NC+" mozna skorzystac nie bedac zaproszonym ?

regulamin tej promocji punkt 4 mowi 

https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-wlacz-korzysci-nc-plus-ii_16736.pdf

 

osobną promocją jest te 24 mies dekodera 4K za darmo, ale nigdzie nie znalazlem regulaminu tej promocji, w NC+ twierdza, ze tylko dla nowych, w CA nie wiedza..

 

Tak, korzystam, nie miałem żadnego zaproszenia i CA zwraca mi co miesiąc 30zł. Warunek do spełnienia w poprzednim miesiącu: wpływ minimum 1000zł z konta którego posiadacz ma inne nazwisko i adres oraz min 1 płatność kartą/BLIK. 

 

O dekoderze 4k nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spiotr123 napisał:

 

Tak, korzystam, nie miałem żadnego zaproszenia i CA zwraca mi co miesiąc 30zł. Warunek do spełnienia w poprzednim miesiącu: wpływ minimum 1000zł z konta którego posiadacz ma inne nazwisko i adres oraz min 1 płatność kartą/BLIK. 

 

O dekoderze 4k nie słyszałem. 

Gdzie wyczytałeś że wpłata musi być z konta o innym nazwisku, w regulaminie piszą tylko że musi być wpływ na konto. W punkcie 6 podpunkt 2 mówi że klient musi zapewnić wpływ na konto, nic nie ma o tym z jakiego konta ma być wpływ. Jak dzwoniłem to pytałem z kąd ma być przelew, to powiedzieli mi że mogę ze swojego konta w innym banku, tylko musi być przelew, a nie np. wpłata w wpłatomacie. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki zapis ale nie jest respektowany. Punkt 2,podpunkt 12

 Wpływ na Konto - suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta,  a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca tego m-ca, zaś wypowiedzenie złożone już w czerwcu. Tylko raz sam do nich dzwoniłem, bo zawsze dzwonili jak nie mogłem rozmawiać. Chciałem od nich wyciągnąć dekoder 4K oraz CANAL+ 4K za 0 zł, ale nie chcieli dać (konsultant twierdził, że nie ma opcji, aby dostać dekoder 4K i C+ 4K za 0 zł - oferował jedynie z opłatą aktywacyjną 49 zł i 10 zł miesięcznie lub bez opłaty aktywacyjnej, ale 15 zł miesięcznie do abonamentu), więc przetrzymałem ich. Będąc na urlopie w Egipcie dzwonili kilka razy dziennie. Chciałem ich przetrzymać do 2 września, ale przed chwilą zadzwonili ponownie i dostałem to co chciałem bez żadnych problemów, choć po konsultacji z przełożonym - wymiana dekodera na 4K oraz C+ 4K za 0 zł (bez opłaty aktywacyjnej). Konsultantka poinformowała, że w dokumentach wysłanych e-mailem nie ma informacji o wymianie, gdyż jest to oferta dodatkowa, z której mogę skorzystać, więc jeśli ktoś walczy o wymianę dekodera na 4K za 0 zł to niech walczy dalej, bo jest to osiągalne. Dla własnego bezpieczeństwa rozmowę nagrałem i pytałem kilka razy o opłatę aktywacyjną oraz miesięczną łącznie z dekoderem 4K.

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Edytowane przez pewniaki.org.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, pewniaki.org.pl napisał:

Umowa do końca tego m-ca, zaś wypowiedzenie złożone już w czerwcu. Tylko raz sam do nich dzwoniłem, bo zawsze dzwonili jak nie mogłem rozmawiać. Chciałem od nich wyciągnąć dekoder 4K oraz CANAL+ 4K za 0 zł, ale nie chcieli dać (konsultant twierdził, że nie ma opcji, aby dostać dekoder 4K i C+ 4K za 0 zł - oferował jedynie z opłatą aktywacyjną 49 zł i 10 zł miesięcznie lub bez opłaty aktywacyjnej, ale 15 zł miesięcznie do abonamentu), więc przetrzymałem ich. Będąc na urlopie w Egipcie dzwonili kilka razy dziennie. Chciałem ich przetrzymać do 2 września, ale przed chwilą zadzwonili ponownie i dostałem to co chciałem bez żadnych problemów, choć po konsultacji z przełożonym - wymiana dekodera na 4K oraz C+ 4K za 0 zł (bez opłaty aktywacyjnej). Konsultantka poinformowała, że w dokumentach wysłanych e-mailem nie ma informacji o wymianie, gdyż jest to oferta dodatkowa, z której mogę skorzystać, więc jeśli ktoś walczy o wymianę dekodera na 4K za 0 zł to niech walczy dalej, bo jest to osiągalne. Dla własnego bezpieczeństwa rozmowę nagrałem i pytałem kilka razy o opłatę aktywacyjną oraz miesięczną łącznie z dekoderem 4K.

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Walczę o to samo, przy czym zależy mi na wymianie Pace (główny) na dekoder 4K z C+4K oraz Sagemcoma z MR na WifiPremiumBoxa jednak konsultant uparcie twierdzi, że nie ma możliwości zejść z opłaty 15 zł m/c (czyli najem dekodera 4K za 5,- i WifiPremiumBoxa za 10,-, bez opłaty aktywacyjnej. Niestety MP za 10 zł m/c lub w podniesionej cenie pakietu Extra+ (6C+) za 79,99 (do tej pory ten pakiet miałem za 69,99). Zatem za to wszystko co Ty masz + Eleveny za 7,95 i MR wychodzi mi 102,95 zł. Dużo za dużo co nie? Do tej pory płacę 81,89, umowa do końca października, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DrNo napisał:

 

 

Walczę o to samo, przy czym zależy mi na wymianie Pace (główny) na dekoder 4K z C+4K oraz Sagemcoma z MR na WifiPremiumBoxa jednak konsultant uparcie twierdzi, że nie ma możliwości zejść z opłaty 15 zł m/c (czyli najem dekodera 4K za 5,- i WifiPremiumBoxa za 10,-, bez opłaty aktywacyjnej. Niestety MP za 10 zł m/c lub w podniesionej cenie pakietu Extra+ (6C+) za 79,99 (do tej pory ten pakiet miałem za 69,99). Zatem za to wszystko co Ty masz + Eleveny za 7,95 i MR wychodzi mi 102,95 zł. Dużo za dużo co nie? Do tej pory płacę 81,89, umowa do końca października, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.  

 

 

Wypowiedzenie to podstawa. Złóż je, a od razu będą inaczej rozmawiać z Tobą i pakiet dostaniesz taki jak ja, w sensie cenowo ;) Co do wymian dekoderów to mi też oferowali najlepsze ceny "promocyjne" czyli za 10 zł czy też 15 zł, ale na kilka dni przed końcem umowy nagle pojawiły się oferty, których rzekomo nie ma. Jak po złożeniu wypowiedzenia nadal nie będą chcieli dać ich za 0 zł to przetrzymaj ich - zmiękną i dadzą później, bo koniec miesiąca to konieczność przyspieszenia w realizacji targetów, a co za tym idzie, negocjacje idą zdecydowanie łatwiej niż na początku miesiąca ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Pewne jest że nie otrzymasz dekodera 4K a jako drugi do multiroom wifipremium boxa. Oba pełnią funkcję dekoderów głównych w multiroom i możesz wybrać albo jeden albo drugi.

 

chcesz powiedzied ze mozna miec dekdoer 4K od NC+ w ramach multiroomu ? np jest mozliwosc wymiany dekodera glownego WPB+ na ten 4K ?

a najlepiej jeszcze zachowujac stary MR po cyfrze :-]

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Pewne jest że nie otrzymasz dekodera 4K a jako drugi do multiroom wifipremium boxa. Oba pełnią funkcję dekoderów głównych w multiroom i możesz wybrać albo jeden albo drugi.

 

A dlaczego nie? Wczoraj konsultant proponował mi właśnie dekoder 4k i wifipremiumboxa na wymianę pace i sagemcoma za 15 zł m-c bez opłat aktywacyjnych. A jeszcze wcześniej, parę tygodni temu miałem propozycje wymiany na dwa wifipremiumboxy za 15 i opłatę aktywacyjną 49. Hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon od konsultanta, wyjątkowo bezczelny ale do tego zaraz. Mam umowę do końca listopada bez wypowiedzenia jeszcze w opcji 6c+, Eleven, HBO, Pace za 107 zl. Przy przedłużeniu ostatniej umowy dostalem 2 miesiące gratis co dało średnią na poziomie 98 zl. 

 

Chciałem zrezygnować z HBO i dostac w zamian Mistrzowska Pilke i utrzymać obecną cene. Narazie co dostaje to oferty w granicach 111 zl  lub z 6 C+ za 101 zl. Warto negocjować dalej? Nie ukrywam że chciałbym tez w końcu wymienić dekoder ale nie zamierzam odrzucać do rachunku kolejnych 10 zl l. 

 

Wracajac do negocjacji, bardzo nachalny konsultant probujac mi wcisnac oferte mowi ze mam czas do końca sierpnia. Na prośbę czy możemy się umówić  po weekendzie slysze odpowiedź ze nie będą dzwonić wiecej i moge sobie isc do punktu. Oni glowa w mur nic nie będą. Zaraz poleci odpowiednia opinia bo trakrowanie klienta w ten sposob w moim odczuciu jest skandaliczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DrNo napisał:

 

A dlaczego nie? Wczoraj konsultant proponował mi właśnie dekoder 4k i wifipremiumboxa na wymianę pace i sagemcoma za 15 zł m-c bez opłat aktywacyjnych. A jeszcze wcześniej, parę tygodni temu miałem propozycje wymiany na dwa wifipremiumboxy za 15 i opłatę aktywacyjną 49. Hmm?

Dlatego nie, bo tak jest. Albo 4k, albo WiFi Premiumbox. Tak jak pisał @Pawel. Dekoder dodatkowy to Wifibox. I takiego dostaniesz do MR. Być może konsul źle Ci powiedział, albo Ty niedosłyszysz i dodajesz sobie słowo Premium.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konsultanci kilkukrotnie wprowadzali mnie w błąd? Doskonale wiem co usłyszałem, mało tego pytałem kilkukrotnie czy na pewno mówimy o dekoderze 4K i WifiPremium Boxie. Tak, za pierwszym razem proponowano mi na wymianę 2x WifiPremiumBoxa a za drugim razem 4K i WifiPremiumBoxa :) Nawet konsultant sam mówił, że nie chodzi ani o MediaBoxa ani o WifiBoxa. Więc albo robili w uja albo sami nie są przeszkoleni w tym zakresie i nie wiedzą co mogą a co nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konsultanci kilkukrotnie wprowadzali mnie w błąd? Doskonale wiem co usłyszałem, mało tego pytałem kilkukrotnie czy na pewno mówimy o dekoderze 4K i WifiPremium Boxie. Tak, za pierwszym razem proponowano mi na wymianę 2x WifiPremiumBoxa a za drugim razem 4K i WifiPremiumBoxa Nawet konsultant sam mówił, że nie chodzi ani o MediaBoxa ani o WifiBoxa. Więc albo robili w uja albo sami nie są przeszkoleni w tym zakresie i nie wiedzą co mogą a co nie. 
Wcale by mnie to nie zdziwiło. Kiedyś też niby nie można było mieć dwóch dekoderów PVR przy multiroomie, a później zmienili politykę i bez problemu dało się dobrać 2x PACE PVR.
Zapewne sporo WiFiPremiumboxów zalega im na magazynach/w punktach, bo spory odsetek ludzi wymieniło go na dekodery 4k (sam tak zrobiłem). Także co ma się niezły sprzęt marnować, tym bardziej, że może jeszcze uda się kogoś namówić na dodatkową opłatę za drugi WiFiPremiumbox jako MR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Don kichot napisał:

 

chcesz powiedzied ze mozna miec dekdoer 4K od NC+ w ramach multiroomu ? np jest mozliwosc wymiany dekodera glownego WPB+ na ten 4K ?

a najlepiej jeszcze zachowujac stary MR po cyfrze :-]

Oczywiście, że można mieć dekoder 4K w opcji multiroom. Oczywiście dekoder 4K jest dekoderem master. Za slave robi mydelniczka lub szroty sagemcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...