Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj telefon z NC+ i nowa oferta, co najlepsze gorsza od tej którą dostałem w tamtym tygodniu. ?W tamtym tygodniu dostałem 6 x C+, Eleveny, Mistrzowską Piłkę, Multiroom z dekoderem 4K i moim starym Sagemcomem na 24 miesiące za 94,99 zł. Dzisiaj mi gościu chciał to samo wcisnąć za 101 zł. Nie zgodziłem się, powiedziałem o wcześniejszej, 6 zł tańszej ofercie a on mi na to, że w takim razie mogłem ją wziąć. Pożegnałem go słowami, że ma tupet.

 

Tak więc napisałem przed chwilą ręcznie, na kolanie, na kartce z zeszytu w kratkę mojej córki wypowiedzenie, bo po tej rozmowie nie chciało mi się nawet podłączać drukarki do kompa i w poniedziałek z samego rana je wyślę. Umowa do końca września, tak więc czekamy. Chcę za max 99 zł dostać 6 lub 8 x C+, Eleveny, Mistrzowską Piłkę, Man Pack i Multiroom 4K. Zobaczymy czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych tańszymi pakietami: 

dostałem w czwartek taką ofertę:

- nowy start+ 9,90 zł na 24 mcy

- 10* C+ 25 zł na 12 mcy, możliwe było też na 24 mce

- dekoder 4k, aktywacja 49 zł + 5 zł miesięcznie

 

Był jeszcze możliwy comfort w cenie 22,50. + reszta jak wyżej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 
witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy, choć stary użytkownik n, a teraz nc+. Przechodzę do konkretów:

  • cyrograf mam do końca listopada 2019,
  • obecnie posiadam: Pakiet Superpremium+ (8xC+, HBO, HBO GO,Cinemax) do tego Mezzo. 
  • dekoder 4K UltrBOX
  • płacę za to wszystko 124, 99zł (15 zł za dekoder, 5 zł za Mezzo, 10 zł za HBO GO)

W ramach nowej ofert mam propozycję za ten sam pakiet 129,99 zł i od trzeciego miesiąca 134,99zł (bez Mezzo). Czy da się wynegocjować coś lepszego? Przeraża mnie to 30 zł za dzierżawę przez cały okres umowy.  Zawsze wypowiadałem umowę pocztą i czekałem na propozycję Biura Utrzymania Klienta. Tym razem Pani z salonu sprzedaży NC+ zaproponowała, że mogę wypowiedzieć bezpośrednio u niej . Boję się, że wtedy wypowiedzenie będzie zbyt skuteczne i nikt nie zadzwoni ;-). Czy lepiej wysłać ak zwykle pocztą?

Bardzo proszę o wsparcie i rady..

Przy okazji...w poprzednich latach korzystałem z forum nc+ gdzie był taki miły Konsultant, do którego można było napisać i on dobierał najlepszą umowę przedłużeniową.  Czy znacie kogoś takiego?
Ostatnia sprawa: czy wiecie coś o jakiś promocjach obniżających abonament? Ostatnio korzystałem z promocji Eurobanku, która pozwoliła mi obniżyć abonament o 20 zł miesięcznie przez kilka miesięcy...

 

Pozdrawiam,

sporysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja z Credit Agricole.  Możesz mieć zwrotu 30 zł miesięcznie od banku+ trochę kasy na powitanie.. Najlepiej konto odtworzyć z kodem polecenia od kogoś?.

Superpremium możesz mieć o czym tu jest pisane za 99,99. Do tego HBO Go za 5. Z Mezo nie wiem jak jest. Na pewno nie więcej niż teraz płacisz, bo płacisz standardową cenę tak jak za HBO Go.

Cenę dzierżawy dekodera też możesz zbić.  Zachęcam do przeczytania kilku stron.  Są opisane oferty. Wypowiedzenie możesz złożyć w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2019 o 19:35, awakeman napisał:

....

Tak więc napisałem przed chwilą ręcznie, na kolanie, na kartce z zeszytu w kratkę mojej córki wypowiedzenie, bo po tej rozmowie nie chciało mi się nawet podłączać drukarki do kompa i w poniedziałek z samego rana je wyślę....

Bezpieczniej byłoby złożenie wypowiedzenia w punkcie, bo czy wysłane w poniedziałek wypowiedzenie zostanie zarejestrowane do piątku nie ma pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, z  końcem września kończy mi się umowa. Obecnie posiadam Extra+, C+, Eleven, HBO+GO, Multiroom Standard oraz Ultrabox. Za całość płacę 127 zł. Miałem dwie propozycje, które uważam za nieco żenujące, bowiem pierwszy konsultant zaproponował mi to samo za 136 zł na 24 miesiące. (obecna umowa była na 15). Drugi, po złożeniu wypowiedzenia, dołożył C+4K i Mistrzowską Piłkę za stałą cenę 131 zł na 24 miesiące. Zastanawiam się nad tym, czy przechodząc na Superpremium mógłbym powalczyć o taką ofertę jak niżej (+multiroom) czy raczej muszę zostać przy Extra?
 

W dniu 23.08.2019 o 18:30, DiFiT napisał:

 

Tak, bo taką ofertę mam od przedwczoraj a dokladnie superpremium+ 4k (canal+ 4k) z filmboxem, hbo go, eleven, mistrzowską piłką, nat geo play, Fox play za 109,90 + 10 zł UltraBox+. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja z Credit Agricole.  Możesz mieć zwrotu 30 zł miesięcznie od banku+ trochę kasy na powitanie.. Najlepiej konto odtworzyć z kodem polecenia od kogoś.
Superpremium możesz mieć o czym tu jest pisane za 99,99. Do tego HBO Go za 5. Z Mezo nie wiem jak jest. Na pewno nie więcej niż teraz płacisz, bo płacisz standardową cenę tak jak za HBO Go.
Cenę dzierżawy dekodera też możesz zbić.  Zachęcam do przeczytania kilku stron.  Są opisane oferty. Wypowiedzenie możesz złożyć w APS.
Promocja z Credit Agricole była do 31 lipca. Chyba, że o czymś nie wiem.

Wysłane z mojego ASUS_X01BDA przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja przed chwilą przedłużyłem umowę.

 

Poprzednia umowa była do 31.12.2019 jak poniżej:

- Extra+ 6C+ za 69.99zł;

- kanał C+4k za 0zł;

- dekoder 4k za 15zł.

 

Nowa umowa na 2 lata (do 31.12.2021 - dobrze, że nie zsumowały się miesiące z poprzedniej):

- Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

- CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

- Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17),

- HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów,

- Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,

- Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów,

- Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (01/19),

- Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów.

 

Moim podstawowym założeniem było, żeby nie przekroczyć 10zł łącznie za dekoder 4k i kanał C+4k.

Zapewne dałoby się zejść z ceny za dekoder jeszcze niżej (np. w ostatnim miesiącu trwania umowy), ale zależało mi na uruchomieniu Elevenów, kanałów PSP i HBO GO już teraz.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...