Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, zdaję sobie sprawę z tego ale wtedy płaciłbym 5 zł mniej niż aktualnie. Chyba oczywiste, że nie ma szans na taki deal. Sam sobie jestem winny, że dopiero teraz postanowiłem wymienić sprzęt, kurczowo trzymałem się tych starych, przy wymianie ciężko o zrabatowanie do 0 MR i dzierżawy :/ nie wiem czy dekoder 4k jest mi aż tak potrzebny dla jednego Canal+. Poza tym podobno jest to możliwe przy doborze najwyższego pakietu 8 c+, to prawda? Gdybym został przy starym sprzęcie pewnie bym jeszcze potargował, aczkolwiek 5 zł więcej to nie jest koniec świata, byłem gotowy wymienić sprzęt, o ile nie przekroczę 100 zł, prawie się to udało, chyba nie jest to najgorsza propozycja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jeszcze nie zaakceptowałem oferty, otrzymałem maila i SMSa, którym dopiero potwierdzam umowę. Dlaczego ona jest zła i co mogę jeszcze urwać? Skoro od początku mam stare dekodery i przy zmianie sprzętu nie ma możliwości, żeby wymienić na nowy MR bez opłat. Tak samo pakiet, do tej pory bez MP płaciłem 82 zł. Teraz 87 z wieloma dodatkami. Tylko zmiana sprzętu podnosi mi abonament o 15 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie za 103 złote możesz mieć spokojnie 8C+, spokojnie mógłbyś walczyć o Canal+4K i UltraBox za 0 złotych.

W ogóle co to za idiotyzm - opłaty za dekoder :D Tak jak przedmówcy pisali - spokojnie walcz o dekodery za free.

 

A dlaczego oferta jest lekko słaba? Ano dlatego, że gdybyś wziął Comfort+ (22,50), do tego dopełnienie do Extra (15 zł), do tego 8 Canal+ za 25 złotych, to wyjdzie mniej niż 69,99 zł...

 

I znów powtórzę: przy cenach proponowanych przez nc+ - czyli w twoim przypadku DrNo 104 zł - można mieć całkiem atrakcyjną ofertę Orange Love (Światłowód). I niech nikt mi nie mówi, że to nie jest karta przetargowa w rozmowie z konsultantem. Oczywiście konsultant nc+ może powiedzieć, że oni mają swój internet i telefon, ale ta ich oferta to jakaś porażka.

 

Jeśli zna się dobrze ofertę konkurencji, to można zagiąć konsultanta na każdym kroku. Orange Światłowód - 220 złotych maksymalny pakiet.

 

Jeśli dziś płacę za internet (70) i komórkę (50), razem 120 złotych, a do tego mogę mieć w przeliczeniu za 100 złotych pełny pakiet telewizji z Canal+ i HBO, Polsatami Sport, Elevenami i Mistrzowską Piłką, to właśnie ten przykład pokazuje, że oferta nc+ nie jest zbyt atrakcyjna.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października. Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia. Istotne dla mnie jest żeby mieć już Ligę mistrzów.. dlatego tak się spieszę, żeby przedłużyć umowę na dobrych warunkach... Rozumiem, że nic mi nie grozi jeśli jeszcze nie wysłałem smsa z akceptacją oferty? Po 7 dniach oferta jest nieważna? Nie wiem już co robić, bo zależy mi na wymianie tego starego sprzętu, konsultant twierdził, że dekoder 4k dla 1 tylko kanału to dodatkowy koszt dla mnie bo musiałbym zwiększyć pakiet C+, bo Canal+ 4K jest tylko wtedy.. Więc w sumie Wi-Fi Premium Boxy mi wystarczą. Jednak zarzekał się, że nie ma możliwości wymienić mi stary MR na nowy bez opłat za dekodery. Więc jak to jest? Dodam, że ta oferta z wczoraj była zdecydowanie najlepsza z wszystkich dotychczasowych.. 

 

A no i dziękuję wszystkim za pomoc i rzeczowe posty, niemniej jednak proszę o dalsze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 00:51, Lukop napisał:
Spoiler

 

Chciałem sobie zapewnić Mistrzowską Piłkę przed startem 4 rundy el. LM. Dotychczas miałem Extra+, 10 C+, Eleveny za ok. 105zł. Umowa do końca października. Początkowo chciałem jedynie tę MP, ale nawet tego nie chciano mi dodać w ramach obecnej ceny, każda propozycja to było bodaj +10zł. do aktualnego rachunku oraz dodatkowo FOX PLAY i Nat Geo czy coś (tak, tego też na ten moment nie posiadam). O dekoderze 4K nawet nie chciano słyszeć. Poszło wypowiedzenie. Dzień później telefon i na pytanie dlaczego odchodzę powiedziałem o fiasku negocjacji. Mają dzwonić we wtorek, prawdopodobnie z dołączeniem tej wyżebranej MP. Wątpię jednak aby coś zmieniło się w kwestii dekodera.

Toteż zainteresowałem się usługą Orange Love i po rozmowie z ich konsultantem nie mam już takiego parcia na przedłużanie tutaj. W Orange miałbym nieco uboższą ofertę podstawową kanałów, których raczej się nie ogląda + pożądane C+, Eleven, MP i opcję dokupienia pozostałych Polsatów za dyszkę. Rozdzielając wszystkie usługi, cenowo wyszłoby podobnie jak w nc+, także byłbym wciąż otwarty na ofertę nie do odrzucenia. Jak sobie przeglądam tutejsze posty, to ludzie miewają korzystniejsze warunki. W jednym z punktów pan z nc+ wręcz powiedział mi, że w mojej ofercie dekoder 4K to mus i on by nie przystał na propozycję bez.

 

 

Zgodnie z ustaleniami dzisiaj otrzymałem telefon z poprawioną po wypowiedzeniu ofertą. Stanęło na: Extra+, 10x Canal+, 4x Eleven, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K, Filmbox na kilka miesięcy gratis - łącznie za 107zł. Z tego co widzę, w ICA mam też FOX Play i Nat Geo Play do aktywowania za 0zł. do końca umowy. Jestem zadowolony, do szczęścia wystarczało mi dołożenie LM, cieszę się, że przy okazji udało się wymienić dekoder na nowszy. Pani z infolinii była bardzo miła i otwarta na negocjacje, co nie jest standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października. Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia. Istotne dla mnie jest żeby mieć już Ligę mistrzów.. dlatego tak się spieszę, żeby przedłużyć umowę na dobrych warunkach... Rozumiem, że nic mi nie grozi jeśli jeszcze nie wysłałem smsa z akceptacją oferty? Po 7 dniach oferta jest nieważna? Nie wiem już co robić, bo zależy mi na wymianie tego starego sprzętu, konsultant twierdził, że dekoder 4k dla 1 tylko kanału to dodatkowy koszt dla mnie bo musiałbym zwiększyć pakiet C+, bo Canal+ 4K jest tylko wtedy.. Więc w sumie Wi-Fi Premium Boxy mi wystarczą. Jednak zarzekał się, że nie ma możliwości wymienić mi stary MR na nowy bez opłat za dekodery. Więc jak to jest? Dodam, że ta oferta z wczoraj była zdecydowanie najlepsza z wszystkich dotychczasowych.. 
 
A no i dziękuję wszystkim za pomoc i rzeczowe posty, niemniej jednak proszę o dalsze opinie
Po pierwsze, złóż wypowiedzenie.
Po drugie, konsultant kłamał, ponieważ kanał C+4k można spokojnie dostać w ofercie 6C+ (sam tak mam). Moim zdaniem powinieneś walczyć o dekoder 4k i kanał C+4k w łącznej kwocie max 10zł (za te 2 rzeczy).
Po trzecie, dalej chcesz mieć MR (i dostałeś go w tej nowej ofercie)? Bo już się pogubiłem.
Po czwarte, Mistrzowską Piłkę możesz sobie w razie pilnej potrzeby włączyć w ICA jako włącz /wyłącz (włączasz np teraz i masz do końca września za 30zł) - zanim się nie dogadasz.
A po piąte... złóż wypowiedzenie :)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hubson napisał:

@tomwro wszystko fajnie w teorii,ale czy w praktyce zagiales konsultantow mowieniem o orange love i dali Ci to co oczwkiwales??bo z tego co pisales to Ty do nich dzwoniles,oni do Ciebie a dalej nie przedluzyles z dekoderem za 0zl

 

Trudno żebym przedłużył skoro mam umowę do końca roku. To co proponowali przekazałem już na forum i było dalekie od tego co daje mi konkurencja. Nie jestem w gorącej wodzie kąpany. Mam alternatywę. Ot i tyle. 

 

Porównuję tylko to, co dają niektórym osobom konsultanci nc+ do tego co daje Orange. To co wskazał LukOp dwa posty wyżej pokazuje, że można dostać sporo w rozsądnej cenie. 

 

 Życie nie kończy się na jednej platformie. A odnoszę wrażenie że trwa tu obrona nc+ 

 

 

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, tomwro napisał:

 

 Życie nie kończy się na jednej platformie. A odnoszę wrażenie że trwa tu obrona nc+ 

 

 

Jaka obrona? Jeśli komuś zależy na Canal+4K to twój wspaniały Orange nie wchodzi w grę. Takie są fakty kolego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, tomwro napisał:

To nie oznacza że jeden program ma kosztować 25 zlotych :) (10 zlotych za c+4k i 15 zł za dekoder). 

15 zł za dekoder + 0 zł za Canal+4K ( do końca września 2020)

Gdzie tu widzisz 25 złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomwro napisał:

 

Trudno żebym przedłużył skoro mam umowę do końca roku. To co proponowali przekazałem już na forum i było dalekie od tego co daje mi konkurencja. Nie jestem w gorącej wodzie kąpany. Mam alternatywę. Ot i tyle. 

 

Porównuję tylko to, co dają niektórym osobom konsultanci nc+ do tego co daje Orange. To co wskazał LukOp dwa posty wyżej pokazuje, że można dostać sporo w rozsądnej cenie. 

 

 Życie nie kończy się na jednej platformie. A odnoszę wrażenie że trwa tu obrona nc+ 

 

 

To przestań się wymądrzać, czy za drogo, czy za tanio, bo masz blade pojęcie w tej kwestii. Robisz w tym temacie za kogoś w stylu erotomana - gawędziarza. Twoje banialuki odnośnie straszenia przejściem do Orange wzbudzają u nich śmiech, bo pewnie 90% wypowiadających umowę straszy ich odejściem do konkurencji, np Cyfrowego Polsatu. Nic nie trzeba zmieniać, nie trzeba wiercić dziur itp. Wystarczy odkręcić kabelek od dekodera nC+ i przykręcić do CP. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange dla nc+ nie jest żadną konkurencja.Ani jeśli chodzi o sprzęt ani tym bardziej ceny. Nie wiem skąd bierze się też przekonanie, że posiadając dekoder 4K należy wykupić dodatkowo Canal+ 4K.

Ja przesiadłem się na dekoder 4K nie posiadając telewizora 4K więc za dodatkowy Canal+ nie płacę. A do turboboxa bym już w życiu nie wrócił.Mimo ,że ultrabox wcale nie jest bez wad.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tomwro napisał:

To nie oznacza że jeden program ma kosztować 25 zlotych :) (10 zlotych za c+4k i 15 zł za dekoder). Wyżej wskazałem. Ofertę LukOp bralbym bez dwoch zdan. 

Przeciez to jest normalna oferta 79.99 extra z 10 canal + 11.9eleveny + dekoder 4k i canal+4k za 15zl?.Nie ma tam HBO,wiec nie wiem co tu takiego wspanialego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 minut temu, lukx95 napisał:

Proszę doradźcie mi, czy opłaca się wymieniać dekoder WiFi PremiumBox+, który mam w bezpłatnym najmie na dekoder 4K UltraBox+ w ofercie z aktywacją 49 zł i najmem 5 zł/m?

 

Musisz sobie zdać pytanie w jakim celu wymieniasz?

Posiadasz TV 4K  i chcesz oglądać Canal+4K? Czy chcesz sobie dołożyć 5 zł opłaty do abonamentu , bo masz za dużo pieniędzy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lukx95 napisał:

Proszę doradźcie mi, czy opłaca się wymieniać dekoder WiFi PremiumBox+, który mam w bezpłatnym najmie na dekoder 4K UltraBox+ w ofercie z aktywacją 49 zł i najmem 5 zł/m?

W jakim celu?Masz Camele i chcesz wymienić na Caymana.Chyba że tak pałasz miłością do C+4K bo ten kanał idzie tylko na 1884

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NobelM napisał:

Po pierwsze, złóż wypowiedzenie.
Po drugie, konsultant kłamał, ponieważ kanał C+4k można spokojnie dostać w ofercie 6C+ (sam tak mam). Moim zdaniem powinieneś walczyć o dekoder 4k i kanał C+4k w łącznej kwocie max 10zł (za te 2 rzeczy).
Po trzecie, dalej chcesz mieć MR (i dostałeś go w tej nowej ofercie)? Bo już się pogubiłem.
Po czwarte, Mistrzowską Piłkę możesz sobie w razie pilnej potrzeby włączyć w ICA jako włącz /wyłącz (włączasz np teraz i masz do końca września za 30zł) - zanim się nie dogadasz.
A po piąte... złóż wypowiedzenie :)

 

Tak, od lat posiadam MR z Cameleonami, Pace u mnie, Sagemcom w drugim pomieszczeniu. Nadal interesuje mnie MR. I od lat mam MR i najem/dzierżawę terminala za 0 zł. Konsultant twierdził, że nie ma możliwości wymiany dekoderów bez opłaty miesięcznej i opłaty aktywacyjnej 49zł. Zaproponował właśnie 5 zł za jeden i 10 zł za drugi dekoder (oba WifiPremium Boxy). I tak, posiadam telewizor 4k, stąd taki zamysł by wymienić jeden dekoder na WifiPremium Boxa i główny na 4K, ale czy faktycznie dla jednego kanału warto? Jeśli dobrze pamiętam, kilka tygodni temu konsultantka zaproponowała taki deal, że mi się odechciało - mianowicie pace -> 4K, sagemcom -> wifibox+ 15 zł/mc + 49zł opłata aktywacyjna + 10 zł MR (bo nowy a nie stary), co dało zachwycającą sumę 120 zł m/c :D Tutaj co prawda zwiększył mi Extra+ z 6C+ (nie potrzeba mi więcej, a zejść na Comfort+ z dopełnieniem i C+ chyba się nie da? na zasadzie z wyższego pakietu na niższy) i dzięki temu "zrabatował" Eleveny do 7,95 i MP do 0 zł m/c + HBO na pół roku za free ale to i tak najlepsza oferta jaką w ogóle dostałem przez ostatnie dwa-trzy miesiące.  

 

Drugie pytanie moje, czy to że przyszedł mi sms z aktywacją i otrzymałem ofertę mailowo oznacza, że jeśli w ciągu 7 dni nie zaakceptuję oferty to jest ona nieważna, a stara umowa nadal obowiązuje? Nie ma żadnych kar, ukrytych opłat itp? Bo jeśli faktycznie tak doradzacie, że mogę powalczyć o więcej lub przynajmniej o lepszy dekoder w zbliżonej cenie m-c to może lepiej się wstrzymać? Konsultant wiadomo, przekonywał, że może się już to nie powtórzyć, dyskutowaliśmy dość trochę i często prosił o chwilę "bo musi do szefa iść wynegocjować" :D Tak czy siak, jeden z konkretniejszych i milszych konsultantów z jakimi ostatnio miałem możliwość rozmawiać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją już przedłużyłem. Teraz pora na ojca.

Ojciec od kilku lat leci na dwóch kartach cameleon w ramach multiroom. Niestety, te dekodery dość mocno się zawieszają. Jesienią będzie przedłużał umowę. I tu pytanie. Czy jest możliwość wymiany dekoderów na nowsze przy jednoczesnym zatrzymaniu obu kart cameleon?

Nie chcemy, aby wymienili dekodery na nowe wraz ze sparowanymi do nich kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...