Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@NobelM Za darmo nie dają. W sumie nigdy nie są za darmo, bo aby były w pakiecie niby za free to trzeba więcej płacić. Za darmo nie dają do tego pakietu co wspomniałeś... myślę, że 15 zł w opcji włącz wyłącz bez zobowiązania to najlepsza opcja.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana na kolejne dwa lata.

Extra+, 6C+ - 69,99

Canal+ 4k - 0 zł 24m

Mistrzowska piłka 0 zł 24m

Ultrabox 4k- 10 zł

HBO z HBO GO na 5 miesięcy -0 zł (do końca stycznia)

Kolekcja Fox Play 0 zł 24m

Kolekcja National Geo Play 0 zł 24m

Filmbox -1 mc  0 zł

 

Razem:  79,99 zł

Bardzo konkretny Pan z DUK Kraków, którego pozdrawiam :)

Poprosiłem o włączenie HBO i reszty promocyjnych opcji dopiero od września bo wtedy startuje Liga Mistrzów a zależy mi na HBO abym miał jak najdłużej bo w Play obecnie do listopada posiadam. Opcje Eleven tez włączę dopiero we wrześniu jak ruszą wszystkie ligi.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Płacić za coś co rozdawali w kodach Ipla

Serio ?

Z kanałami PSP jest jeden podstawowy problem.

LM/ LE teraz Copa America a potem płacenie nie wiadomo za co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=36109]NobelM[/mention] PSP w zobowiązaniu a włącz/wyłącz wychodzi tak samo. Liczyłem miesiące według terminarza kiedy grają i na jedno wychodzi. Dodatkowo teraz np. na PSP leciało Copa America.
Jeżeli w zobowiązaniu za 10zł/m, to dokładnie wychodzi to samo (wł/wył 120zł za sezon LM - miesiące: wrz/paź, lis/gru, lut/marz, kw/maj).

Ponownie pytanie o HBO - dostał ktoś ostatnio jakieś gratisowe miesiące na HBO z HBO GO, przy przedłużaniu umowy z pakietem Comfort 22,50zł i paczką C+8 za 25zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedluzalem umowe w DUK oto co otrzymalem

Extra+,8XCanal+79.99zl

Mistrzowska pilka-za 0 zl (24m-ce)

HBO+HBO Go na 5m-cy za 0zl

Filmbox-0zl

Mediabox najem-0zl

multiroom-10zl

calosc 89,99zl-umowa na 24m-ce

wlaczenie od 1wrzesnia,rozmowa konkretna bez kombinacji,89,99zl czy to duzo czy to malo?? jak dla mnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NobelM napisał:

Jeżeli w zobowiązaniu za 10zł/m, to dokładnie wychodzi to samo (wł/wył 120zł za sezon LM - miesiące: wrz/paź, lis/gru, lut/marz, kw/maj).

Ponownie pytanie o HBO - dostał ktoś ostatnio jakieś gratisowe miesiące na HBO z HBO GO, przy przedłużaniu umowy z pakietem Comfort 22,50zł i paczką C+8 za 25zł?

Dali komuś do "składaka" Mistrzowską Piłkę w zobowiązaniu za 10 zł? Pytam, bo chyba nie kojarzę takiego przypadku. 

 

_________________________

Ps. przypominajka ;)

 

Gdyby ktoś chciał dodatkowo obniżyć sobie abonament w nc+ to warto skorzystać z tej promocji: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

A dzięki użyciu kodu promocyjnego można zyskać dodatkowe 50,00 zł! :D

 

Zostało mi w puli 6 kodów. Chętnych zapraszam na priv! 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2019 o 13:16, wojtmen napisał:

Umowa podpisana na kolejne dwa lata.

Extra+, 6C+ - 69,99

Canal+ 4k - 0 zł 24m

Mistrzowska piłka 0 zł 24m

Ultrabox 4k- 10 zł

HBO z HBO GO na 5 miesięcy -0 zł (do końca stycznia)

Kolekcja Fox Play 0 zł 24m

Kolekcja National Geo Play 0 zł 24m

Filmbox -1 mc  0 zł

 

Razem:  79,99 zł

Bardzo konkretny Pan z DUK Kraków, którego pozdrawiam :)

Poprosiłem o włączenie HBO i reszty promocyjnych opcji dopiero od września bo wtedy startuje Liga Mistrzów a zależy mi na HBO abym miał jak najdłużej bo w Play obecnie do listopada posiadam. Opcje Eleven tez włączę dopiero we wrześniu jak ruszą wszystkie ligi.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o Ligi to już we Sierpniu wszystkie startują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, NobelM napisał:

Jeżeli w zobowiązaniu za 10zł/m, to dokładnie wychodzi to samo (wł/wył 120zł za sezon LM - miesiące: wrz/paź, lis/gru, lut/marz, kw/maj).

Ponownie pytanie o HBO - dostał ktoś ostatnio jakieś gratisowe miesiące na HBO z HBO GO, przy przedłużaniu umowy z pakietem Comfort 22,50zł i paczką C+8 za 25zł?

do comforta za 22,50 mozesz dostac Hbo z Hbo Go na 2m w gratisie + miesiac aktywacji.Na 5 miesiecy daja od pakietu extra+ wzwyz(cenowo) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superpremium na 24m 99,99zl 

superoremium na 12m 109,99zl

eleven 11,90zl do konca umowy

eleven na 12m  7,95zl

Lige Mistrzow na do umow na 24m powinienes dostac za darmo po wypowiedzeniu umowy, do 12m raczej taniej niz 20zl nie dostaniesz

Edytowane przez hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hubson napisał:

do comforta za 22,50 mozesz dostac Hbo z Hbo Go na 2m w gratisie + miesiac aktywacji.Na 5 miesiecy daja od pakietu extra+ wzwyz(cenowo) 

Nie do końca prawda. Telefon z tego tygodnia (umowa do końca grudnia tego roku) -comfort za 27,5 plus 10zł za multiroom oraz dodatkowo w gratisie z samoistnym wyłączeniem HBO z GO na 5 miesięcy i na 2 (albo 3 -nie pamiętam) 8x C+. Tak więc dają i to sami od siebie, tylko zależne to od "systemu" i od konsultanta ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś potwierdzić, ew. poprawić czy dobrze rozumiem system włącz-wyłącz dodatkowych pakietów?

 

Np. w tym miesiącu włączam Eleven po standardowej cenie 15,90 zł i zlecam wyłączenie następnego miesiąca wraz z jego końcem.

Do zapłaty dostaję tylko za miesiąc następny, bo miesiąc aktywacji jest darmowy, tak? (Gdzie to jest zapisane bo w regulaminie ze strony NC+ widzę że są opłaty uzupełniające dla niepełnych miesięcy.)

 

Rozumiem także że można tak robić np. przez rok, raz za razem...

 

Proszę także o informację czy obecnie, w trakcie trwania umowy można dobrać Eleven za 11,90 zł gdyż taką stawkę proponują przy przedłużeniu.

Edytowane przez pociej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc w którym zlecasz włączenie jest bezpłatny mimo że w regulaminie jest napisane o opłatach za ten miesiąc.

Płacisz tylko za drugi miesiąc.

Na początku drugiego miesiąca zlecasz wyłączenie z końcem miesiąca.

I tak co drugi miesiąc się bawisz,

 

Eleven można dostać do umowy za 11,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz telefon z Warszawy,

umowa do 31.12.2019,

propozycja na dziś

Extra+ 8xCanal+ = 89,99

Mistrzowska piłka za 0zł/24

Eleven 11,90zł/24

Mediabox wymiana z Pace za 3zł/mies

dobranie Multiroomu za 10zł możliwe

Razem wyszłoby 114,89. Powiedzcie czy da się w ogóle tanej Extra + z 8x Canal+ za 79,99 (tyle obecnie płacę ) i dekoder główny za 0zł/mies?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 18:17, ircios napisał:

@Krzychu22

Pisałem 2 posty wyżej. A Ty dziwne pytania zadajesz. Problemy z czytaniem czy lenistwo. Obstawiam to drugie. 

@tweed77 że też chcę Ci się powtarzać to co pisałem godzinę temu. No ale z drugiej strony przecież to forum i trzeba pomagać i nie ważne, że jest pisane o tym samym prawie na każdej stronie?.

 

Pisałeś o innej ofercie. 

A użytkownikowi Tweed77 dziękuję.

 

Proszę o info - mam Sagemcoma DSIW74 - opłaca się wymienić na MediaBox+? Tak, wiem że mediabox ma dysk i nie ma wifi - ale zależy mi na szybkości działania i ogólnie lepszej obsłudze. Wymieniać czy zostawiać ?

Edytowane przez Krzychu22
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...