Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam umowę do końca kwietnia na następujących warunkach:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  91,89
Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99zł 24m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów

 

Chciałbym pozostawić sobie te kanały (bez HBO), ale jak najbardziej obniżyć cenę. Zależy mi głównie na sporcie, ale jeśli pakiet C+ znacznie by podwyższał koszty, to jestem w stanie z niego zrezygnować. Co i kiedy uda mi się wytargować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, mailtrash napisał:

Czy jesteście w stanie podpowiedzieć czy przy przedłużaniu umowy jest szansa na multiroom w konfiguracji moduł 2x cam? Nie chce ichniego dekodera 4k a chce mieć MR.

21 minut temu, piotr77sat napisał:

Nie ma takiej możliwości.

 

a jakakolwiek konfiguracja z modułem CAM i czymkolwiek drugim (nie musi być 4K) żeby mieć MR? Czy to za duża technika dla NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszą się, żeby z nimi zerwać umowę. Kto tam pracuje u nich?? Nie widzi, że tv linearna odchodzi do lamusa? Zamiast robić co się da, żeby klient był zadowolony to oni w poprzek. Prawa sportowe rozchodzą się po innych kanałach a oni nic nie dodając w zamian zwiększają ceny i sprzedają za dodatkową kasę kanały, które pokazują to co do tej pory NC+ pokazywało na swoich własnych :(

Jak mówi klasyk - jak żyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;-) Zakupiłem nowy TV LG 55SK8100 i mój obecny dekoder  PVR PACE 500gb  zaczął szwankować tzn coraz słabiej współpracuje z nowym TV. Zdarza mu się wyłączyć przestał działać programator, długo włączą sie itp itd. Podłączyłem wczoraj dekoder Wifi box premium kumpla raz że dekoder super śmigał w połączeniu z moim TV to dwa, i obraz wydał się lepszy....Dzwoniłem do NC+ o wymianę dokodera na nowy model (obecny Pace 500gb mam już bodaj 8lat) Nc+ odmówilo wymiany dekodera ponieważ.... jestem na umowie na czas nieokreślony i wymiana na nowszy sprzęt nie przysługuje mi. Jest to dla mnie chore i niezrozumiałe podejście do klienta. Konsultant zaproponował mi za 59zł pakiet start + 6canal plusów na 24 miesiace i wtedy powiedział że możemy pomyśleć o najmie nowszego dekodera za dopłatą.   Obecnie mam pakiet start+ z 8 canalami plus za 53,99zł czyli nie dosyć że miałbym płacić 5zł wiecej to nie mam gwarancji czy wymienią mi dekoder na nowszy i ile mogłaby wynosić dodatkowa opłata.  Jak z nimi postępować wysyłać wypowiedzenie czy dzwonić samemu??  Na moją propozycję wyczytaną na forum tutaj: pakiet Extra+ 8canal plusów + mistrzowska piłka 0zł na cały okres umowy  za 69,99zł konsultant powiedział że ludzie w necie głupoty wypisują ;D i że on ani żaden jego kolega takiej oferty nie sprzedał... Czyli ciężkie negocjacje zapowiadają się...  Co proponujecie w moim przypadku? Jak z nimi zagrać by uzyskać przede wszystkim wymianę dekodera na nowszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorki. Coś obiło Ci się o oczy, ale chyba nie tu, bo inaczej byś wiedział co z wypowiedzeniem, czy samemu dzwonić, jak z nimi rozmawiać i jak z wymianą dekodera, który można wymienić za Free przy przedłużaniu. ?. No, ale ok. Skoro twierdzisz, że  czytałeś to niech tak będzie.  Złóż wypowiedzenie osobiście lub listownie. Z chęcią dowiem się co ugrałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakbym nie zapoznał sie z ofertami to nie wiedziałbym o istnieniu takiej jaką opisałem.....Extra+ 8canal plusów + mistrzowska piłka 0zł na cały okres umowy  za 69,99zł 
Bo taka oferta nie istnieje. Istnieje Extra+ 8C+ za 79.99zł lub Extra+ 6C+ za 69.99zł. Obie do ugrania z Mistrzowską Piłką za 0zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Man Pack
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonen tów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 Przedłużyłem dzisiaj na takich samych warunkach co ostatnio. Plus mistrzowska piłka za 0zł. W sumie gładko poszło. Jestem zadowolony.

Edytowane przez boogiman86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 00:11, begos napisał:

@Adacho Jak udało się wynegocjować tak dobrą ofertę?

Teraz w marcu już nie chcą zaoferować dekoder 4k i filmbox za 0 zł, co najwyżej Canal+ 4K.

Po prostu trzeba czekać do końca i nie dać sobie wmówić że się nie da. Są rzeczy nie do przejścia, jak np. nie mogą zrabatować MR na nowych kartach, ale reszta - do ugrania. Dla mnie ten pakiet wygląda jak VIP+max za o wiele niższą kasę :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)  
Aktualna oferta z nc+ kończy się 30 czerwca 2019 i jest to:
Extra+ z Canal+ 82,50zł,
Multiroom 10zł,
HBO 25 zł,
HBO GO 5 zł,
Eleven 11,90 zł,
Dekoder 5 zł,
History+H2 3 zł.
Razem 142 zł.
Zaczęli do mnie dzwonić  i taka jest pierwsza oferta(grafika). Gość mi powiedział, że jak chcę zostać z Extra + z Canal + to mam rozwiązać umowę i dołączyć jako nowy klient :D Dodatkowo pytałem o włączenie dekodera 4k do oferty. Konsultant rozmawiał z przełożonym i powiedział, że nie da rady tego załatwić. Da się coś tutaj ugrać? Macie jakieś rady? Przyznam, że nie interesują mnie zbytnio Cinemaxy i te ich kolekcje. Akceptuję takie opcje: To co oferują/To co oferują +dekoder 4k/Zostanie przy tym samym co mam teraz, ale obniżenie ceny/Zostanie przy tym samym co mam teraz+dekoder 4k. Pozdrawiam :)
6949075b791f0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 kwietnia. C+ x8, HBO bez GO, Extra, multiroom standard, tuner główny Turbobox ten po N-ce, wszystko za 89,99. 

Pytanie co mogę dostać po wysłaniu wypowiedzenia? Moje oczekiwania wszystko co do tej pory, dodatkowo: Eleven na cały okres umowy, za utratę ligi mistrzów. HBO GO, tuner 4K za 0 (max 5 zeta). Za wszystko mogę płacić tyle samo a max. to 95. Czy jest to realne? Dzięki za info. Przeszukałem sporo stron wstecz na forum ale takiego przypadku jak mój nie znalazłem

Edytowane przez poziom1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Adix napisał:

Jest aż tak źle? :D  Co im mówić jak będą dzwonić, żeby jutro znowu nie zadzwonili mi z czymś podobnie słabym?

Chyba masz czas do czerwca aby zapoznać się z ofertami podanymi w tym temacie? Bo ćwierć roku w zupełności wystarczy. Puki co złóż wypowiedzenie. To podstawa.

 

@poziom1978 Nie dostaniesz tego za Max 95. 110 to najbardziej realna cena.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, poziom1978 napisał:

Moje oczekiwania wszystko co do tej pory, dodatkowo: Eleven na cały okres umowy, za utratę ligi mistrzów.

Bardziej realne będą Polsatu Sport Premium bo tam jest  liga mistrzów.

89,99 + 7,95-11,90(eleven)+ 10zl Multiroom+ 5-15zl dekoder 4k.

Więc 112,95 najtaniej, na pocieszenie dostaniesz  PSP za friko i może HBO go bezpłatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Schodzę z pakietu:

  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów
  • Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
  • HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
  • Łącznie 105zł

Chciałabym teraz pozostać przy Extra + i dodatkowo HBO, HBO GO, na razie zaproponowano mi to już z dekoderem za 65zł. Czy da się obniżyć cenę lub w tej cenie coś dodatkowo uzyskać? Dekoder 4k, multiroom, mistrzowską piłkę? Jak sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...