Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Umowę mam do końca marca, wypowiedzenie złożone. DUK dzwonił, ale akurat nie mogłem rozmawiać.

Obecnie mam:

Comfort+ (27,50 zł), 8x Canal + (40 zł), Eleven (11,90 zł), WiFi Premium Box (5 zł). Całość zatem to 84,40 zł. Poprzednia umowa była na 15 miesięcy. Teraz chciałbym przedłużyć umowę, ale znowu na możliwie krótki okres (15 miesięcy maksymalnie).

Interesuje mnie:

Comfort +

6x Canal +

Eleven

Mistrzowska Piłka

i ewentualnie dekoder 4k i C+ 4K

 

Da się to załatwić w podobnej cenie (+- 10 zł) do tego co płacę obecnie przy założeniu, że nie chcę wiązać się umową na 24 miesiące?

 

EDIT

Czy do dekodera 4K wymagana jest jakaś dodatkowa instalacja? Do obecnego dekodera mam doprowadzony jeden kabel (i w związku z tym oczywiście nie mogę jednocześnie oglądać jednego kanału i nagrywać drugiego w większości przypadków) i starą mniejszą antenę po Cyfrowym Polsacie - nie mam za bardzo jak wejść na dach, żeby wymienić czaszę na większą, którą dostałem od NC+. Może pozostać taka konfiguracja przy 4K?

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2019 o 23:44, tohm napisał:

Witam serdecznie

Obecnie mam umowę do 30 kwietnia, którą planuję wypowiedzieć, aby uzyskać lepszą ofertę z DUK.
Posiadam pakiet Comfort+ za 29,99 z gratisową dzierżawą dekoderów Turbo Box+ 5720SX i Box+ 2849 oraz multiroom premium za 0PLN.

To co mam obecnie mi wystarcza, jedyne o co walczę to pakiet dla dzieciaków w dekoderze lub NC+ Go, ale tu wtykają mi na siłę pakiet Extra+ wraz z dodatkami, które kompletnie mnie nie interesują (kanały filmowe/sportowe)

Pytania do Was:

- czy owe 29.99PLN z gratisowymi dekoderami i multiroomem premium to minumum przy przedłużeniu umowy na kolejne 24mies., czy da się jeszcze zejść z ceny?

- za ile w powyższej konfiguracji (dekodery za free i multiroom premium za 0) mogę mieć pakiet Extra+ przy przedłużeniu umowy na 24mies.?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
T.

 


Mam już wypowiedzianą umowę, DUK Kraków natarczywie atakuje, ale idą w zaparte, że przy gratisowym Multiroom Premium lepszej ceny na Comfort+ niż 29,99 nie dostanę. Mówią, że 22,5, o którym mowa na forum mógłbym dostać, gdybym zrezygnował z darmowego Multiroom Premium, ale wtedy liczyliby mi 10PLN za MRStandard, więc to gorsza dla mnie oferta, bo to co mam mogą przedłużyć mi na dotychczasowych warunkach na 24 miesiące. Prawda to, czy ściemniają?
Docelowo chciałbym jednak uzyskać Extra+ (np. jako dopełnienie do Comfort+). Czy według Was rozsądnym byłoby zaakceptować Comfort+ z MR Premium za 29,99 a potem ubiegać się o dopełnienie do E+ za dychę, czy lepiej czekać na lepsze oferty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, giecik napisał:
20 minut temu, tohm napisał:
(...)

Lepiej dobrać extra pozniej

OK, a co z Comfortem z MR Premium? Przedłużać za 29,99/24 mies, czy walczyć o 22,5PLN?. Potwierdzi ktoś, że dostał Comfort+ z MRPremium za 22,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kleyo napisał:

 

Wypowiedzenie wysłałeś? Eleven tradycyjnie jest za 15,99, jak masz za 11,9 to już masz "promocję".

 

Tak, wypowiedzenie jest zlozone juz dobre ponad 3 miesiace. Ale cisza jak narazie.

Obecnie mam:

Comfort+6Canal(Live) -59,99

HBO - 20zl

HBOGO - 5zl

Eurosport2 - 4,99

Eleven - 11,9

Multiroom Standard - 10zl

Najem dekodera - 5zl

za wszystko place 116,88zl (posiadam WifiBox i Wifi PremiumBox oraz dwie karty Cameleona)

To co mnie interesuje to zejscie z ceny do 100zl (w tym otrzymanie PSP na cala umowe).

1) czy jest szansa na wytargowanie takiej oferty?

2) czy jest jakas roznica miedzy dobraniem oddzielnie Comfort i do tego 6C+ a pakietem, ktory mam (Comfort+6Canal+(live))? I co w ogole oznacza to live?

3) Myslalem jeszcze, by zrezygnowac z HBOGO i Eurosport2, a zamiast tego dobrac dopelnienie do Extra (cenowo tyle samo by wyszlo) 

I to wszystko, by zmiescilo sie w 100zl (ciekawe jakie bedzie podejscie konsulow do dobrania PSP).

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ircios napisał:

Masz wszystko wcześniej napisane. 2xMR 25zł? Powinno być 20. Dodałeś dzierżawę?

Tak dzierżawa za dekoder główny WiFi premiumbox+. 

 

Dzisiajsza propozycja to co mam tj. Extra+/8C+/HBO/2multi plus dodatkowo Polsaty premium za dotychczasową cenę czyli 104,99. Co sądzicie, da się coś jeszcze ugrac? 

Edytowane przez mner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK.Propozycja przygotowana specjalnie dla mnie jako wieloletniego abonenta ,wszystko to co mam teraz czyli pakiet:

Superpremium 6 LIVE z 6x Canal+ HBO Cinemax za 105,99 a jeśli jestem zainteresowany mistrzowska piłka dodatkowo +30 zł i MR na dwa dekodery kolejne 20 zł i podobno innych oert nie ma. Chyba tam kogoś nie źle pogrzało :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem takie cos i nie uruchomiłem

 

dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Nowy Comfort+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Eurosport 2 HD, Sportklub

Wybrane promocje

Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m ora z 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 68,88  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

W tym jest wymiana modułu cam na dekoder 4K w ciągu 7 dni bez opłat bo mam włąsnościowy i karte cayman

 

Rozumiem że nie będe mógł wyłączyć eurosportu 2? Sportklub to nie ma nic opisane na meilu

 

Powiedziałem że wiem ze comfort jest po 22 zł i mi powiedział że może utrzymać w tej cenie jak widać nie

 

Kliknać rezygnuje czy nic nie robić bo nie wiem czy moge wyłączyc sportklub i eurosport 2vkonsultanta chyba nie znajde?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta przyjeta

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, HBO, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Eurosport 2 HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczone go dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 97,94  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, damio napisał:

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane promocje

Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m ora z 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów

 

 

Eleveny możesz spokojnie dostać za 7,95 zł.

 

Informacja, którą dostałem z DUK: Mistrzowską Piłkę można niby kupić tylko biorąc zestaw pakietu głównego od razu z C+ czyli np. "Comfort +  z CANAL +" jak kolega @marcindworzan Przy łamańcach typu Comfort za 22,5 i C+ za 25 zł nie chcą zaproponować Ligi Mistrzów. Przynajmniej na razie.

 

Z innej beczki: czy pozostając na umowie bezterminowej na pakiet główny tj np. Comfort, mogę związać się promocją z lojalką na C+ bądź Eleven? Zapomniałem o to zapytać konsultanta.

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Pakiet Comfort+ za 29,99 na 12 m-cy, jest to moja pierwsza umowa.

 

Rezygnację można wysłać on-line (np. przez panel Klienta) czy należy wysłać na adres ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, skr. pocztowa nr 8, 02-100, Warszawa?

 

Na jaką ofertę i okres umowy mogę liczyć po kontakcie z DUK? Można samemu się z nimi skontaktować czy trzeba cierpliwie czekać po wysłaniu odstąpienia?

 

Jeśli umowa jest do czerwca to nowe warunki wejdą od kwietnia czy dopiero po zakończeniu obecnej umowy - od czerwca?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2019 o 17:31, Adacho napisał:

Ludzie, jak Wam się podoba? - ponapychałem tego i już nie wiem co tu jeszcze można dołożyć ;)

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów , Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 134,99 zł

@Adacho Jak udało się wynegocjować tak dobrą ofertę?

Teraz w marcu już nie chcą zaoferować dekoder 4k i filmbox za 0 zł, co najwyżej Canal+ 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nev napisał:

Aktualnie mam Pakiet Comfort+ za 29,99 na 12 m-cy, jest to moja pierwsza umowa.

 

Rezygnację można wysłać on-line (np. przez panel Klienta) czy należy wysłać na adres ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, skr. pocztowa nr 8, 02-100, Warszawa?

 

Na jaką ofertę i okres umowy mogę liczyć po kontakcie z DUK? Można samemu się z nimi skontaktować czy trzeba cierpliwie czekać po wysłaniu odstąpienia?

 

Jeśli umowa jest do czerwca to nowe warunki wejdą od kwietnia czy dopiero po zakończeniu obecnej umowy - od czerwca?

 

 

Wysyłasz pocztą, albo składasz wypowiedzenie w APS na ich druku. Oferta wejdzie w życie w zależności jak zaakceptujesz. Oferty masz 3 posty wyżej,  na stronie poprzedniej jak i innych.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...