Jump to content

janol

Users
  • Content Count

    7
  • Joined

Everything posted by janol

  1. Na pilocie "OK", wyświetli Ci się lista kanałów i przesuwając się w prawo lub lewo wybierasz tą, która Cię interesuje. Po wybraniu kanału z takiej listy, zatwierdzasz ją. Standardowo masz przygotowanych kilka list predefiniowanych np. kanały sportowe, filmowe itd. Listy utworzone przez Ciebie są na końcu.
  2. Dwa elementy, które mnie doprowadzają do szału po przejściu z WiFi Premiumbox: 1. Brak przewijania skokowego - znany błąd (o którym jednak nie wiedziałem przed wymianą stb), przy timeshift można przewijać tylko x2 x4 itd, nie można przeskakiwać np. co 5 minut. Absurd, tym bardziej że w menu jest nawet opcja dedykowana ustawieniu poziomu przewijania (swoją drogą też jest głupia, bo na sztywno jest bodajże 5, 10 i 15 minut - przydałaby się większa skalowalność np. 1, 3 minuty) 2. Tutaj co do zasady rozumiem dlaczego tak się dzieje, ale na WiFi Premiumbox tak nie było. Poziom głośności. Przy wyborze w menu dekodera dźwięku Dolby (chyba standardowo jest włączony) różnica dźwięku na poszczególnych kanałach jest kolosalna. Na kanałach które mają taką ścieżkę dźwiękową (np. MiniMini) wystarczy, że ustawię dźwięk na telewizorze na poziomie 10, a już na TVP ABC musi być 80. Pomijając, że jest to niewygodne, to przechodząc z kanału gdzie ustawiłem dźwięk na 80 na kanał, gdzie wystarczy 10, można ogłuchnąć. Taka sama konfiguracja na poprzednim dekoderze nie powodowała problemu. Oczywiście mogę wyłączyć Dolby i wtedy wszędzie mam poziom 80, ale wtedy włączenie Netflixa czy konsoli powoduje, że znowu muszę zmniejszać poziom dźwięku. Strasznie irytujące. Przy Premiumboxie miałem mniej więcej wszędzie podobny poziom głośności, również na innych źródłach. Oczywiście taka sama sytuacja jest przy połączeniu dekodera do amplitunera i kina domowego. Ja czegoś nie potrafię obsługiwać czy po prostu ten typ (dekoder) tak ma?
  3. Eleveny możesz spokojnie dostać za 7,95 zł. Informacja, którą dostałem z DUK: Mistrzowską Piłkę można niby kupić tylko biorąc zestaw pakietu głównego od razu z C+ czyli np. "Comfort + z CANAL +" jak kolega @marcindworzan Przy łamańcach typu Comfort za 22,5 i C+ za 25 zł nie chcą zaproponować Ligi Mistrzów. Przynajmniej na razie. Z innej beczki: czy pozostając na umowie bezterminowej na pakiet główny tj np. Comfort, mogę związać się promocją z lojalką na C+ bądź Eleven? Zapomniałem o to zapytać konsultanta.
  4. Cześć. Umowę mam do końca marca, wypowiedzenie złożone. DUK dzwonił, ale akurat nie mogłem rozmawiać. Obecnie mam: Comfort+ (27,50 zł), 8x Canal + (40 zł), Eleven (11,90 zł), WiFi Premium Box (5 zł). Całość zatem to 84,40 zł. Poprzednia umowa była na 15 miesięcy. Teraz chciałbym przedłużyć umowę, ale znowu na możliwie krótki okres (15 miesięcy maksymalnie). Interesuje mnie: Comfort + 6x Canal + Eleven Mistrzowska Piłka i ewentualnie dekoder 4k i C+ 4K Da się to załatwić w podobnej cenie (+- 10 zł) do tego co płacę obecnie przy założeniu, że nie chcę wiązać się umową na 24 miesiące? EDIT Czy do dekodera 4K wymagana jest jakaś dodatkowa instalacja? Do obecnego dekodera mam doprowadzony jeden kabel (i w związku z tym oczywiście nie mogę jednocześnie oglądać jednego kanału i nagrywać drugiego w większości przypadków) i starą mniejszą antenę po Cyfrowym Polsacie - nie mam za bardzo jak wejść na dach, żeby wymienić czaszę na większą, którą dostałem od NC+. Może pozostać taka konfiguracja przy 4K?
×
×
  • Create New...