Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

w lutym oferują mi dekoder 4K w cenie 5zł/m-c + 49zł aktywacja.  umowa do 28.02.2019. ciekawe czy w marcu to samo zaproponują.

mam extra + z multiroomem i dzierżawą łącznie za 59,90zł - turbobox + (conax) i wifi+ box (cameleon).

1 telefon od nich i powiedziałem że chcę zejść na comfort+ za 22,50zł (a mam extra + za 44,90zł) + ew. potem dopełnienie, powiedział nie ma problemu.

zaproponowali mi Multiroom za 10zł/m-c i dzierżawa dekodera 4k+ za 5zł/m-c. c

w ostatnim tygodniu (kilku dniach) przed końcem umowy lub dzień po zakończeniu, dają przeważnie wszystko co chcesz.

za ile można wyrwać kanał c+ 4k? czy muszę zmieniać karty po przejściu na dekoder 4k?

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mialem rozmowe dzisiaj z wmiare konkretnym panem i mam takie pytanie co do otrzymanych ofert 

 

jesli ktos dostał pakiet comfort z kanałami c+ to ma ich 8 czy 6?

 

mnie interesuje pakiet extra, 8xC+ i dotego mistrzowska pilka za 0zł czyli łacznie w cenie 69,99zł

niestety miły pan powoedział ze nie ma takiej opcji i jest to mozliwe tylkoz 6 kanałami c+....

 

co do dekoderow to posiadam mr standard czy ktos dobieral dekodery w jakis fajnych cenach za miesiac czy standardowo 10zł/mc?

 

pozdrawiam

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raffde napisał:

 

Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort.

 

PS

Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.

Propozycję podczas rozmowy i na maila dostałem w ostatni piątek (czyli w ostatnim tygodniu umowy) a zaakceptowałem ją wczoraj (3 dni przed końcem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ircios napisał:

W dekoderze 4k jest karta Nagravision, a w Turbobox Conax, tak jak wspomniałeś . Więc będzie zmiana. Kanał 4k można wyrwać za 0, tak jak pisali tutaj abonenci.

Ale chyba tylko do posiadanej paczki C+. Pojedynczego C+4K raczej nie można zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Sluchajcie mialem rozmowe dzisiaj z wmiare konkretnym panem i mam takie pytanie co do otrzymanych ofert 
 
jesli ktos dostał pakiet comfort z kanałami c+ to ma ich 8 czy 6?
 
mnie interesuje pakiet extra, 8xC+ i dotego mistrzowska pilka za 0zł czyli łacznie w cenie 69,99zł
niestety miły pan powoedział ze nie ma takiej opcji i jest to mozliwe tylkoz 6 kanałami c+....
 
co do dekoderow to posiadam mr standard czy ktos dobieral dekodery w jakis fajnych cenach za miesiac czy standardowo 10zł/mc?
 
pozdrawiam


Miły Pan miał rację. Pomijając składańce (np. Comfort oddzielnie, paczka C+ oddzielnie) ceny są zazwyczaj takie:
Extra 8C+ 79.99zł,
Extra 6C+ 69.99zł,
Comfort 8C+ 69.99zł,
Comfort 6C+ 59.99zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał:

@tohm. 4 posty wyżej masz odpowiedź za ile Comfort można dostać.  Chcesz więcej bajek, to niestety będziesz musiał dobrać E+. MR i dekodery bez zmian.

@ircios widziałem ten post, ale chciałem się upewnić w moim konkretnym przypadku, bo póki co DUK wpiera mi historię, że nie można dostać w przedłużeniu umowy tego samego pakietu za niższą cenę i że minimum to jest to, co mam w tej chwili, "bo przecież i tak mam dekodery i MR Premium za free". Jak widać bez wypowiedzenia umowy się nie obędzie :(
Ze względu na dzieciaki skłaniam się chyba jednak do przejścia na Ekstra+. Czy dobrze rozumiem, że mogę go mieć za 32,5PLN z MR Premium i dekoderami za free przez cały okres umowy? (22,5 Comfort+, 10 dopełnienie do Ekstra+, MR Premium i dekodery gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam umowę do 28 lutego. Ale dopiero jutro moge pojechać do salonu by ją wypowiedzieć. 

W tej chwili mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, posiadam multiroom 2x  karta kameleon dekoderami 2x UltraBox+/PVR PACE

Płace 72,50zł 

 

Jaka jest obecnie najlepsza cena, ktorą mogę wyrwać przedłużając umowe? Głownie zalezy mi na kanalach canal+

 

pozdrawiam~!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, szarik napisał:

Witam, 

Mam umowę do 28 lutego. Ale dopiero jutro moge pojechać do salonu by ją wypowiedzieć. 

W tej chwili mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, posiadam multiroom 2x  karta kameleon dekoderami 2x UltraBox+/PVR PACE

Płace 72,50zł 

 

Jaka jest obecnie najlepsza cena, ktorą mogę wyrwać przedłużając umowe? Głownie zalezy mi na kanalach canal+

 

pozdrawiam~!

 

 

Ja miałem taki sam pakiet jak Ty. Przedłużyłem na 24 miesiące za 69,99 zł/miesiąc.

 

Dodatkowo pakiet Mistrzowska Piłka na cały okres za darmo i HBO+HBO GO na 5 miesięcy.

 

Nie wiem czy w dalszym ciągu jest ta promocja na mistrzowską piłkę.

Edytowane przez robert6723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy przejść do cyfry+ z konkurencji.

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z przedłużeniem umowy

tzn jaki mogę dostać rabat na pakiety bądż ile miesięcy gratis przy nowych umowach.

czy mogę wysłać wcześniej wypowiedzenie i czy w tym przypadku zostanie mi skrócona aktualna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019).

Mam 2 x cameleon bez deków od nich.

Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu.

I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to takie coś mi się udało wynegocjować po drugim telefonie.

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mist rzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Myślę, że jest OK :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kauj1 napisał:

Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019).

Mam 2 x cameleon bez deków od nich.

Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu.

I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu?

 

Nie wierz w bajki... Każdy kit jest dobry, aby sprzedać. W Twoim przypadku najlepiej jest zostać na bezterminowej umowie. Kart Ci nie wymienią. Puszczą FEDC i będziesz zmuszony do wzięcia ich sprzętu. Oczywiście umowy nie rozwiążesz. A na bezterminowej w każdej chwili.  

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z przemiłą Panią z DUK, w efekcie:

Extra 6C+ - 69,99

Eleven - 11,90 

HBO , HBOgo - 0 przez 5 m/cy

MP - 0

MRS - 0

dzierżawa PACE - O

Razem 81,89, czyli utrzymany status quo (bo dotychczas nie miałem ELEVEN , ale z racji Kubicy i naszych chłopaków z serie A trzeba było poszerzyć).

Aktywuję jutro (dodatkowy miesiąc HBO).

Niestety nie mogłem uzyskać wymiany MRS na dekoder 4K i C+4K. Jedyna możliwość to zdanie kart Cameleon i PACE i wtedy miałoby sie okazać jaka byłaby wysokość czynszu najmu (do 15 zł m-c), a C+4K jak dla mnie 10 zł - nie skorzystałem.

W trakcie rozmowy trochę śmiechu , miła Pani od razu namierzyła fakt, że korzystam z ofert przedstawianych na znanym forum:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...