Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ma Extra to ma 100h NC Go.

Ps. Nie chciałeś płacić mniej z lekką kombinacją?Zawsze to 20zł do przodu miesięcznie

Bzdura. Pakiet Extra nie ma tu nic do tego, skoro kolega napisał, że ma paczkę C+. Do każdej pełnej paczki C+ dają 100h NC+GO. Ja mam pakiet Start i 8xC+ i mam NC+GO 100h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Umowę mam do końca maja jeszcze bez wypowiedzenia ale dzwonią już od 2-3 miesięcy.

Aktualnie posiadam Extra+8C+HBO MR STD TurboBox + jakiś tam do MR za 79,99

 

Aktualnie oferta dla mnie z dzisiaj:

1. Extra+8C 79,99 zł HBO na 5 m za 0 później 25 zł lub wyłaczenie, Eleveny za 7,95 zł - średnio mi się to widzi bo tracę HBO.

2. To co mam za 104 zł jakaś lipa :)

3. Extra+6C + HBO z HBOGO za 89,99.

 

Jak zostanę na tym co mam bez wypowiedzenia to mam płacić 88,99 zeta ( swoją drogą aktualnie najtańsza opcja ).

 

Na razie chyba nic ciekawego, czy jest sens składać wypowiedzenie czy zostać na tym i płacić 88,99 ? bo widzę że, nic nie proponują mi jak na razie czy można usunąć wypowiedzenie powiedzmy kilka dni przed końcem maja ? jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Aktualnie posiadam Extra+8C+HBO MR STD TurboBox + jakiś tam do MR za 79,99

 

Aktualnie oferta dla mnie z dzisiaj:

1. Extra+8C 79,99 zł HBO na 5 m za 0 później 25 zł lub wyłaczenie, Eleveny za 7,95 zł - średnio mi się to widzi bo tracę HBO.

2. To co mam za 104 zł jakaś lipa :)

3. Extra+6C + HBO z HBOGO za 89,99

 

Mam podobnie bez HBO za 79,99 i też propozycje tylko droższe - koniecznie chcą mi wymienić dekoder PACE PVR i propozycja +15 zł do tego co płacę. Wypowiedzenie złożone, oczywiście podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój drugi abonament dla rodziców, oprócz Extra z c+ i HBO.

Za goły start płacę standardowo 19,99.

Tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli.Masz pakiet Start+ i chcesz dokupić rozszerzenie do Comfort+ czy masz koniec umowy i chcesz zmienić pakiet ze Start+ na Comfort+ ?

Bo jeśli pierwsza opcja to 19,99+10 zł za rozszerzenie.Taniej się nie da. A druga kwestia negocjacji.Można ugrać i za 22,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone Extra+ wraz z 8 Canal+, Multiroom Standard, HBO i HBO Go na 6 miesięcy za free, pakiet Filmbox do końca maja za free, razem 84.99 zł. Wiem że to standardowa oferta ale cieszę się że nie płacę więcej a nawet mniej o te 10 złotych a poza tym przez ostatnie lata nie miałem z nc+ żadnych problemów. A to ważne. Nie mam też chęci i siły na rozmowy z nimi a tak naprawdę jak sobie teraz myślę płacenie 50 zł czy 85 zł nie robi różnicy. Dodatki w formie programów też na mnie nie robią wrażenia bo nie oglądam. Nie jest to abonament na poziomie powiedzmy ~130 złotych i zachowanie go w przyzwoitej formie jest dla mnie akceptowalne. Mam Extra+ i Canal+ i to dla mnie jest najważniejsze. Mam to HBO na pół roku ale zapewne za wiele tam nie oglądnę o Filmboxach nie wspominając. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra z 6Canal+ 69,99 ,multiroom Cameleon 0zł,Pace 500g 0zł. Umowa do końca czerwca i płacę za to 69.99. 

Już miałem słać wypowiedzenie, żeby przygotować się do "negocji" ale wyczytałem tu, że na zakładce prognoza płatności w moje nc+ mogę sobie zobaczyć ile wyniesie moja opłata po skończeniu się okresu oznaczonego. Z tego co widzę prognoza wynosi 76.99 czyli tak naprawdę jest to 7 zł więcej.

Wiem, że niby jest to 10% więcej, ale daje mi możliwość zachowania obecnego stanu i wypowiedzenia umowy w każdym dogodnym dla siebie momencie.

Ciekawi mnie tylko jedno czy ta kwota w zakładce prognoza to już jest za wszystko czyli również za cameleona i peace, czy dorzucą do tego również dzierżawę i opłatę za multi ?

Ile mogę minimalnie płacić za taki pakiet Extra+multi+ peace ? 69.99 + jakiś ochłap w postaci 6 miesięcy HBO ? czy można zejść niżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na Moje nc+ i zobacz jaką masz prognozę na pierwszy miesiąc po okresie oznaczonym.

No właśnie nie do końca. W innym wątku opisałem swoją dzisiejsza rozmowę z bok.

 

 

Jest ktoś tutaj kto nie przedłużył umowy? W Ica pokazała mi się projekcja ceny na czas nieokreślony. Teraz za extra+ I 6xC+ place 69,99. Wg. Ica, od lipca powinien płacić 76,99. I ta cena mi odpowiada. W każdej chwili mogę odejść bez żalu (mam cameleona i tylko on mnie trzyma). Dziś dzwoniła do mnie pancia i uparcie twierdzi że ta cena dotyczy tylko pakietu extra+ - że 6xC+ mi wyłącza a jak będę chciał go dalej miec to cena wyniesie ponad 160... Miała rację?

Edytowane przez myk6414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa konczy mi sie w lipcu ale od 3 tygodni wydzwaniaja.

 

Nie chce przedluzac umowy na dwa lata bo nie wiadomo kto bedzie mial Ekstraklase w sezonie 2019/2020.

Mila Pani poinformowala mnie dzisiaj ze nie ma mozliwosci przedluzenia umowy na krocej niz 24 miesiace.

 

Domyslam sie ze to nie jest prawda. Ktos przedluzyl umowe na 12 lub 15 miesiecy ? 

 

Za ile mozna dostac pakiet Eleven Sports (obenie place w promocj 11,90zl) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie straszcie. Mi prognoza wzrośnie z 44,99 do 48,99 za comfort plus 8 canal plus. Pytałem się na ica poprzez livechat i pisali ze tak będzie. Zapewniali ze na pewno. Zawsze rozwiązanie umowy było koniecznością, bo ceny leciały do góry że hej.

Nic trzeba będzie śledzić wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Pakiet Extra nie ma tu nic do tego, skoro kolega napisał, że ma paczkę C+. Do każdej pełnej paczki C+ dają 100h NC+GO. Ja mam pakiet Start i 8xC+ i mam NC+GO 100h.

Za ile masz ten pakiet? Interesuje mnie coś takiego jak masz, ponieważ resztę będę miał z CP. Ewentualnie interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł (dopełnienie do extra za 10 zł) + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy jest to możliwe na tę chwilę?

 

edit: Mam jeszcze pytanie. Umowę mam do 30 kwietnia. Czy przy przedłużeniu umowy ostatniego dnia trwania umowy poprzez rozmowę z DUK, czy mogę w ciągu 14 dni z niej zrezygnować? Chciałbym dać sobie czas jak to będzie z LM w CP. Pierwsze info się pojawiło jednak nadal nie wiadomo czy będzie ona dostępna dla telewizji kablowych i nc+ za odpowiednią opłatą.

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile masz ten pakiet? Interesuje mnie coś takiego jak masz, ponieważ resztę będę miał z CP. Ewentualnie interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł (dopełnienie do extra za 10 zł) + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy jest to możliwe na tę chwilę?

 

edit: Mam jeszcze pytanie. Umowę mam do 30 kwietnia. Czy przy przedłużeniu umowy ostatniego dnia trwania umowy poprzez rozmowę z DUK, czy mogę w ciągu 14 dni z niej zrezygnować? Chciałbym dać sobie czas jak to będzie z LM w CP. Pierwsze info się pojawiło jednak nadal nie wiadomo czy będzie ona dostępna dla telewizji kablowych i nc+ za odpowiednią opłatą.

Logika podpowiada że LM z ich kanałami Premium będzie sprzedawana także poza CP. Wydali na nią dużo kasy a wątpliwe jest że wśród swoich znajdą tylu chętnych na kupno tych rozgrywek jak i również nagły napływ nowych abonentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

MIałem:

 

Superpremium +  - 99,99 zł  

Multiroom Standard  - 0 zł

Najem PVR Wifiipremiumbox  - 0 zł

HBO GO - 10 zł

Razem : 109,99 zł

 

Przedłużyłem po wysłaniu wypowiedzenia :  

 

Superpremium +  - 99 ,99zł

Multiroom Standard - 0 zł

Najem PVR Wifiipremiumbox - 0 zł

HBO GO - 0 zł

Umowa na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...