Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem twardym negocjatorem bo sam dużo na swojej umowie wywalczyłem i tak samo mam Dopełnienie do Extra+ za 10 zł z Comfortem+ za 24,99 zł. Za każdym razem odp. kosnula jak próbuje negocjować za kogoś że nie ma takiej ceny i koniec kropka. Nie wiem? Może konsule kapneli się że ktoś za daną osobę negocjuje albo trafiłem akurat na twarde sztuki. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Multiroom standard obecnie mam go za free wraz z WiFi Boxem i co z nc+ go?

 

To masz problem z głowy ja walczę o zrabatowanie do zera tak jak mi to było obiecane. Nc+go zostaje na 100 godzin jak masz extra albo paczke canali. W comforcie masz raptem 3 godziny.

 

Nie ma już dopełnienia do Extra+ za 10 zł. Po wprowadzeniu nowej "elastycznej oferty" cena za ten dodatek to 30 zł. Żaden konsul nie chce dać dopełnienia do Extra+ za 10 zl. Próbowałem sam dwóm osobom z mojego kręgu przyjaciół za nich negocjować tą opcję z konsulem i cały czas odp. że cena 10 zł już jest nie możliwa ponieważ oferta dopełnienia do Extra+ przy pakiecie Comfort+ za cenę 10-15 zł została zakończona. Aktualnie cena za ten pakiet to 30 zł i nic nie można urwać. :sad: Za to można zbić cenę na pakiecie podstawowym do którego dobieramy dopełnienie Extra+ czyli Comfort+. :-)

 

Kłamią nie po raz pierwszy i nie ostatni :-)

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam oferte przedluzenia umowy: Extra+, 6x CANAL+, Eleveny, najem mediabox - 86 zl  na 15 miesiecy. Zastanawiam sie czy da rade jeszcze cos wytargowac, podczas rozmowy chcialem obnizke jeszcze 10 zl ale zapewniali mnie ze nie da rady taniej i na pewno zaden konsultant mi nizej nie zaproponuje :D

 

 

Ja na twoim miejscu walczyłbym o Extra+ za 44,99 zł. Później dobrałbym paczkę 8xC+ za 25 zł / 6 m-cy. Eleveny w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł. Wynajem mediabox za 0 / 2 zł.

 

 

A jakbym chcial zamienic mediabox na Ultrabox 4k to ile daloby rade wyciagnac z tego?  :)

Edytowane przez WandaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narazie sobie bardzo dużo liczą za dekoder 4k.W tej chwili mam dwa Cameleony i niestety nie moge wymienić na 4k, ale niedługo kończy mi się umowa ale pewnie nic ciekawego nie będzie.Trzeba chyba poczekać do przyszłego roku może będą jakieś bardziej sensowne oferty z dekoderem 4k i MR bo na ten moment nie będe płacił dodatkowo 25zł za dwa dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy przedłużeniu, ale jeżeli przedłużysz umowę na abonament VIP to będziesz miał ULTRABOXA za darmo

 

Ja mając wifipremiumboxa z aktywacją 199 zł i umowę na wypowiedzeniu mam:

- superpremium 129,99 na 24 m-ce za 0 zł z aktywacją 49 zł.

- extraC+ 99,99, 94,99, 89,99 24 m-ce za 10 zł + 49 zł aktywacji.

- comfortC+ 89,99, 79,99  24 m-ce za 10 zł + 49 zł aktywacji

- sam Extra brak ale po włączeniu C+ nawet w opcji bezpłatnej to wtedy jest 15 zł/mies + 99 zł aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można dostać dopełnienie do Extra+ i nie trzeba go mieć od razu, przy negocjacji umowy.

Proponuję przedłużającym, by zeszli do Comfort+ za 22,50 (można!), a po okresie wyłączenia odczekali chwilę i dostaną opcję na pozostawienie Extra+.

 

W moim ICA mam dwie opcje za 15 złotych:

1. Opcja w promocyjnej cenie 15 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Dopełnienie do Extra+ 15 zł 12 m i 15 zł/m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję będzie wynosiła 15 zł miesięcznie.

2. Na maila dostałem też propozycję - 2 miesiące za darmo, a potem 15 zł do końca okresu gwarantowanego (nie mam tego w ICA).

 

Wszystkim negocjującym warunki proponuję zejście do Comfort+, a potem sukcesywnie włączanie sobie poszczególnych opcji.

Trzeba zacząć od wypowiedzenia. Ja to zrobiłem przy okazji Universalu.

 

Zacząłem od Comfort+ za 22,50 z HBO i HBO GO za 20 zł na cały okres 24-miesięcznej umowy.

Po jakimś czasie zadzwoniłem ws. Canal+ i mam 8 programów na cały okres za 25 zł. 

Czyli w tej chwili 67,50.

 

Gdybym dodał Extra+ - miałbym cenę 82,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając wifipremiumboxa z aktywacją 199 zł i umowę na wypowiedzeniu mam:

- superpremium 129,99 na 24 m-ce za 0 zł z aktywacją 49 zł.

- extraC+ 99,99, 94,99, 89,99 24 m-ce za 10 zł + 49 zł aktywacji.

- comfortC+ 89,99, 79,99  24 m-ce za 10 zł + 49 zł aktywacji

- sam Extra brak ale po włączeniu C+ nawet w opcji bezpłatnej to wtedy jest 15 zł/mies + 99 zł 

Ja mam C+Extra za 69 zł i ULTRABOX mam za 15 zł - jakbym przedłużył na VIP za 139 zł to bym miał Ultraboxa gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chce Ci się bawić w zejście do Comfort+, następnie walczyć o dopełnienie do Extra i paczkę C+ to tak. Warto ;)

Nie chciało mi się bawić. Też tak pomyślałem że warto. I się zgodziłem. I dali taką ofertę po drugim telefonie a jeszcze 3 miesiące do końca wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,umowa do końca marca wypowiedzenie zlozone. Dzisiaj zadzwoniłem na nr krakowski i bez najmniejszego problemu Comfort za 22,50,C+ za 25 na 6 ms,Mr 2 camele i deki za 0zl. Dopelnienie do Exstra do końca kwietnia. Kwota do zaplaty od kwietnia 57,50. Czy przy tej ofercie można dostać na kilka ms HBO czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...