Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zachowasz obecnej ceny. Będzie ponad 100. Do tego jeszcze dojdzie opłata aktywacyjna.

To w salonie w moim mieście jak składałem wypowiedzenie zaproponowali mi nową umowę z 3 dekoderami, pakiet to samo co mam za 104,99 zł (dokładnie mam jeszcze to zapisane w katalogu przez nich to extra z C+ 79.99 + MR25 zł) i pierwsze 3 miesiące za jakąś dużo niższą kwotę + brak opłaty aktywacyjnej. Nie brałem tego bo zdublowały by mi się opłaty za marzec. To widać lepiej traktują nowych klientów niż klienta z 15 letnim stażem :(

Edytowane przez byniek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w salonie w moim mieście jak składałem wypowiedzenie zaproponowali mi nową umowę z 3 dekoderami, pakiet to samo co mam za 104,99 zł (dokładnie mam jeszcze to zapisane w katalogu przez nich to extra z C+ 79.99 + MR25 zł) i pierwsze 3 miesiące za jakąś dużo niższą kwotę + brak opłaty aktywacyjnej. Nie brałem tego bo zdublowały by mi się opłaty za marzec. To widać lepiej traktują nowych klientów niż klienta z 15 letnim stażem :(

Ja też podpisałem nową umowę na lepszych warunkach niż przy przedłużeniu i co ważne dla mnie mam nowe dekodery. Na cameleonach mi nie zależało a to była jedyna droga żeby pozbyć się Pace-a. Dało się zrobić dekoder za 0 zł i multiroom za 0 zł. I do tego krótsza umowa na 15 miesięcy akurat do rozstrzygnięcia najważniejszych przetargów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

prośba o pomoc z przedłużeniem umowy.

Wypowiedzenie przyjęte, umowa do 31.03, aktualnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO (0 zł), MR Standard (5 zł), najem MEDIABOX (5 zł) - za wszystko płacę 79,90 zł.

Na jaką cenę mogę liczyć teraz za taki pakiet, ewentualnie czy mogą dać tańszą opcję jeśli zrezygnuję z MR lub HBO?

Z góry dzięki

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc w sprawie przedłużenia umowy, termin zakończenia 31.08.

Obecnie posiadam Extra+ oraz Canal+ 8  (30 zł 12mc (okres gwarantowany) i 40 zł po roku czasu. Ofertę Canal+ aktywowałem przez internet jako dodatek w dniu 12.09.2017.

Dekoder który posiadam to WifiBox w ramach wymiany i płacę za niego +2 zł.

W sumie miesięcznie płacę 76.99 zł.

 

W związku z tym mam pytanie, czy można wynegocjować lepszą cenę za ten zestaw ?

Chciałbym zrezygnować z opcji Canal+ 8 i zejść na Canal+ 6, w związku z tym, jak ta zmiana wpłynie na cenę ? 

Czy można wynegocjować Wifiboxa za 0 zł ? 

Co do długości umowy jest mi to obojętne, czy będzie to 12 czy 24mc, generalnie chciałbym zejść niżej z ceny i najlepiej zejść na pakiet Canal+ 6.

 

Jakiej oferty mogę się spodziewać ? 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty mi nie wymieniali. Obydwie umowy bez multi.

Ale teraz masz dekodery które cayman-a obsłużą to karty mogą Ci wymienić, o  to koledze @czerstwy chodziło prawda?jeśli się mylę to poprawcie, no ale jeśli nie masz MR to i tak ci to prawie obojętne

 

 

Może kogoś zainteresuje : PRZEDŁUŻYŁEM(w trzecim miesiącu promocji) 8XC+ za 25zł do końca umowy :mrgreen: także to co mam w sygnaturce będzie mnie kosztowało 62,50zł w stałej cenie do tego mierwsze 2 miesiące gratis były, także jestem bardzo zadowolony z pomocy kilku użytkowników forum bo pozwoli mi to zaoszczędzić parę złociszy na przestrzeni 2 lat przy wyższej zawartości pakietowej

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz masz dekodery które cayman-a obsłużą to karty mogą Ci wymienić, o  to koledze @czerstwy chodziło prawda?jeśli się mylę to poprawcie, no ale jeśli nie masz MR to i tak ci to prawie obojętne

 

 

Może kogoś zainteresuje : PRZEDŁUŻYŁEM(w trzecim miesiącu promocji) 8XC+ za 25zł do końca umowy :mrgreen: także to co mam w sygnaturce będzie mnie kosztowało 62,50zł w stałej cenie do tego mierwsze 2 miesiące gratis były, także jestem bardzo zadowolony z pomocy kilku użytkowników forum bo pozwoli mi to zaoszczędzić parę złociszy na przestrzeni 2 lat

Witam

Bardzo fajna oferta. Ten wifibox wymieniałeś przy przedłużeniu umowy czy miałeś go wcześniej?

Ja mam dwa pace i chciałbym  jednego wymienić.

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czy wiecie o co chodzi, bo umowa na pakiet extra z multiroom kończy mi się w sierpniu, a tu w ica już mam możliwość przedłużenia umowy za niby 49 złoty, lecz brak informacji na temat multiroom, co nie mówię, że aż tak mi zależy na nim.

To normalne że już tak szybko oferują przedłużenie, czy błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa do końca marca

 

Dziś propozycja Extra+ 6C+, Eleven Sports, multiroom (karty cameleon), 6 miesięcy gratis HBO za 84,40 umowa na 15 miesięcy? Wydaje mi się, że to nie najgorsza oferta czy da sie jeszcze coś ugrać? Obecnie płacę za to 96zł (dużo)

Nic nie ugrasz

 

Cześć wszystkim, czy wiecie o co chodzi, bo umowa na pakiet extra z multiroom kończy mi się w sierpniu, a tu w ica już mam możliwość przedłużenia umowy za niby 49 złoty, lecz brak informacji na temat multiroom, co nie mówię, że aż tak mi zależy na nim.

To normalne że już tak szybko oferują przedłużenie, czy błąd?

A śpieszy Ci sie gdzieś? Pamietaj, że nowa umowa wejdzie w życie po zakończeniu obecnej. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa do końca marca

 

Dziś propozycja Extra+ 6C+, Eleven Sports, multiroom (karty cameleon), 6 miesięcy gratis HBO za 84,40 umowa na 15 miesięcy? Wydaje mi się, że to nie najgorsza oferta czy da sie jeszcze coś ugrać? Obecnie płacę za to 96zł (dużo)

HBO na jak długo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po kilku moich samodzielnych i nieskutecznych próbach dziś w końcu się udało. W dodatku zadzwonili sami. Umowa przedłużona na 2 lata: Comfort+ za 22,50, do tego paczka C+ za 25zł na 6m-cy, po tym okresie wyłączenie albo 40 zł i miesiąc dopełnienia do extra za free. Później spróbuje powalczyć o dopełnienie w rozsądnej cenie. Mam co chciałem. Życzę cierpliwości i powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz swoj dekoder? czy wynajem?

 

mnie odcieli sygnał dzis i co najwyzej confort za 27.5

Mam niezawodnego turbacza i nie zamierzam póki co nic z nim robić bo śmiga bez zarzutu. Moim zdaniem wszystko zależy na jakiego konsultanta trafisz. Wykonałem wcześniej kilka telefonów i nawet nie chcieli słyszeć o takich warunkach. Aż w końcu sam zadzwonił bardzo miły Pan i wszystko udało się załatwić w jakieś 5 minut... Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy mam wątpliwość czy wysyłać wypowiedzenie bo jakiś tydzień temu ktoś zgłaszał że był problem z jego wycofania (nie odnalazłem teraz tego postu a ciekaw jestem jak się skończyło).

Teraz mam Extra+8C+MR+PremiumWifi+Sagem za 79,90, umowa do 30.04.2018

Najchętniej bym przeszedł na Comfort+MR+PremiumWifi+Sagem za jakieś 30-40 zł, ale schodzenie z pakietami w dół jest problematyczne.

Ewentualnie nie takim złym (dla mnie) rozwiązaniem byłoby pozostanie na nieokreślonym o ile prawdą okaże się proponowane w ICA prognozowana wysokość opłat 88,90, ale tu boję się że to będzie baza za którą zaczną doliczać jakieś dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecną umowe mam do końca marca 2018, z pakietem Extra+,6xCanal+,dekoder mediabox. Place 69,50 + 5 zl za dekoder. Razem 74,50.

Dzisiaj dzwonili w sprawie mojej rezygnacji,przy okazji dowiedziałem się,że mają zarejestrowane wypowiedzenie.Zaproponowali mi przedłużenie na to co mam do tej pory czyli Extra+, 6xC+ oraz zrabatowany na 2 zł dekoder Mediabox. Plus dodatkowo pakiet HBO do września '18. Cena pakietu 72,50. Czekac dalej czy to max co mogą wycisnąć ? Czy Ktoś się orientuje czy na urodziny Canal+ będą jakieś nowe promocje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowa kończy mi się 30.04.2018. Przy opcjach dodatkowych które widać w podpisie koniec okresu gwarantowanego to 01.05.2018 .

 

Moje pytanie co będzie jeśli nie wyślę wypowiedzenia i nie przedłużę umowy do 30.04 ?

 

Czy mogę odciąć od maja wszystko oprócz pakietu podstawowego i multiroomu i płacić cenę standardową ?

 

Czy za ten maj mogą przywalić mi cenę standardową za wszystko czyli 160 zł ???

 

Załóżmy że zapłacę tyle za maj a potem w połowie miesiąca okaże się że Serie A idzie do CP to ile musiałbym im jeszcze płacić żeby rozwiązać umowę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...