Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładniej tutaj: 12 294 78 79

 

Może być też tak, że nie masz jeszcze wszystkich możliwości odblokowanych. Jeśli zderzysz się ze ścianą (czyt. uparty konsultant) podziękuj ładnie i się rozłącz. Dzwoń od nowa aż trafisz na kogoś przyjaznego. Ewentualnie gdyby nic ciekawego nie mieli dla Ciebie jak na razie to czekaj cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej tutaj: 12 294 78 79

 

Może być też tak, że nie masz jeszcze wszystkich możliwości odblokowanych. Jeśli zderzysz się ze ścianą (czyt. uparty konsultant) podziękuj ładnie i się rozłącz. Dzwoń od nowa aż trafisz na kogoś przyjaznego. Ewentualnie gdyby nic ciekawego nie mieli dla Ciebie jak na razie to czekaj cierpliwie.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa aktualna do czerwca. W środę dzwonili i poinformowali o braku ofert dla mnie dopóki nie oddam cameli. Dziś zadzwoniłem do DUK i bez problemu przedłużyłem umowę. Miałem Superpremium + MR + Pace za 99,99 zł. Teraz mam Extra + 8 C+ + HBO z HBO Go + 11 + MR + Pace za 101,89 zł. Zrezygnowałem z Cinemax.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie zarejestrowane, dziś w końcu odebrałem ich telefony. W tej chwili mam Superpremium za 105 zł, ale nie oglądam, aż tak dużo, no i wolę Eleven niż Canal +, a tego mi brakuje.

 

Mam dwie oferty, raczej słabe, choć w sumie byłby w stanie to zaakceptować, ale chciałbym coś jeszcze urwać.

 

1. Comfort + Eleven + Eurosport 2 + opłata za Wifi Premium Box (bo takiego mam teraz) = ok. 61 PLN

2. Extra + Eleven + opłata za dekoder = ok. 76 PLN

 

Jeśli dobrze widzę, to oferta nr 2 jest identyczna jak dla nowych klientów na stronie, więc nic dodatkowego nie dostałem. Ten Comfort w sumie by mi pasował, ale jak widzę ile tutaj niektórzy dostają, to żal nie skorzystać.

 

Czy da radę wyciągnąć Extra + Eleven + dekoder za coś ok. 55 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziś odbyłem rozmowę ws. przedłużenia umowy na 24 mies (obecna umowa kończy się 31.07.2018) Konsultant na siłę chciał mi wcisnąć kartę płatniczą "z prezentem 400 zł". Odpowiedziałem, ze mnie to nie interesuje.

- "K: No to może Filmbox Arthouse za 2,99"

- Nie.

- K: "No to może rozszerzymy pakiet erotyczny?" -

- Nie Chciałbym raczej wyłączyć Red Light " (15 zł)

- K:  "Nie można" (A to ciekawe bo w ICA można).

- No to co mi Pan proponuje?

- K: "Ten sam pakiet co teraz w tej samej cenie" (VIP za 149,99 + 15 za RL, Multi za darmo)

- A co z kartami które teraz mam? (2 Cameleony w Multiroom)

- K "Kart i dekodera nie musi pan wymieniać"

- Ale ja nie mam waszego dekodera, żadnego

- K: "W takim razie zostają panu same karty na dotychczasowych zasadach"

- A jeśli w czasie umowy nagle zmienicie zdanie i wyślecie mi nowe karty wraz z dekoderami?

- K: "To będzie pan korzystał z naszych dekoderów. A czemu pan nie chce naszych dekoderów?"

I tu moja opinia o ich sprzęcie i zakończenie przeze mnie rozmowy.

I tyle

Edytowane przez EL Prezesso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kleyo@ Przedłużasz na sam goły Comfort w cenie 22,50 po mieś dzwonisz i robisz upgrade na Extra+ w cenie 10,- i masz pakiet Extra+ za 32,50 do tego Eleven za 11,99 i masz Extra z Eleven za 44,50

Ładnie chcą Cię oszukać :D

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpmp, też mnie interesuje taka oferta, jaką dostałeś. Czy dzwoniłeś na numer krakowski DUK i czy nie próbowałeś wymienić dekodera Pace na Wifipremiumbox?

Dzwoniłem na numer 122947879. Nie chciałem wymieniać dekodera bo i tak go nie używam bo mam swoje moduły i dekodery. Generalnie mówiłem że chce przedłużyć umowę bez podnoszenia ceny a najlepiej coś bym wyłączył a w zamian wziął bym 11. No i taką dostałem propozycję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużasz na sam goły Comfort w cenie 22,50 po mieś dzwonisz i robisz upgrade na Extra+ w cenie 10,- i masz pakiet Extra+ za 32,50 do tego Eleven za 11,99 i masz Extra z Eleven za 44,50

Ładnie chcą Cię oszukać :D

A czy w ten sposób robiąc czyli Comfort+ później upgrade do Extra + i C+9 dostanę dekoder 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ogarnac 8 Canal+, Eleven + multiroom za 60-80zł max?


Jest szansa ogarnac 8 Canal+, Eleven + multiroom za 60-80zł max?

no i jestem po rozmowie po raz kolejny odrzucilem ich MEGA OFERTE;)

 

obecnie place 112zł a oni proponuja mi ten sam pakiet tylko ze cena 120zł i jak to konsultantka przez telefon mowiła ze to bardzo dobra oferta bo ma pan znizke 30 zł na Pakiet SuperPremium:) i ze taniej na pewno nie bedzie:)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Superpremium+, VIP+, VIP+ MAX to są oferty za 10zł z aktywacją za 0zł. Jak inne to tak, na ogół 15zl mies i aktywacja 49zł oczywiście od EXTRA+ no i pierszeństwo maja nowi klienci i Ci z paczką C+. Mając MR nie wymienisz, trzeba zdać MR, wymienić główny i wziąść MR. Ja dostałem za 10zł i 0 aktywacja.

Edytowane przez newtime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie udało się przedłożyć rozmowę po kilku telefonach.

 

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Dostałeś to HBO GO gratis na całą umowę, czy na ileś miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia:

Obecnie w cenie 79,99 zł mamExtra+, 9C+, multiroom z kartami cameleon + dekoder PACE PVR, umowa do końca 05.2018.

 

Dziś kolejny telefon z PROPOZYCJĄ:

- umowa na 24 m-ce

- wymiana dekoderów na Premiumbox i Wifibox+

- cena wzrasta do 84,90 zł w tym pakiet C+ tylko przez pół roku, później łączna cena 99,99 zł.

Konsultantka stwierdziła, że po pół roku i tak powinienem dostać jakąś promocję na pakiet C+. Poza tym teraz miałbym w promocji do końca lutego bezpłatną wymianę dekoderów, później już tylko płatna...

 

Oferta z typu "śmiech na sali............"

Oczywiście podziękowałem.

Edytowane przez davids80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected] Przedłużasz na sam goły Comfort w cenie 22,50 po mieś dzwonisz i robisz upgrade na Extra+ w cenie 10,- i masz pakiet Extra+ za 32,50 do tego Eleven za 11,99 i masz Extra z Eleven za 44,50

Ładnie chcą Cię oszukać :D

 

 

Hmm, a nie da jakoś tego ugrać bez dzwonienia po miesiącu? To dopełnienie do Extra, to standardowa oferta za 10 zł czy trzeba im coś jeszcze naściemniać? No i czy Eleveny mogę dobrać od razu do Comfort czy dopiero po miesiącu, jak już zadziała to dopełnienie?

 

Że, chcą mnie oszukać to się domyślam, tylko nie myślałem że aż tak.

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...