Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się rozpisywałem a dziś kolejny telefon z DUK i przedłużyłem umowę.

 

Do tej pory : 86,80 zł --> Extra (C+6) 69,90 zł + dopełnienie do (C+ 8  5,00 zł + Eleven 11,90 zł + multiroom 0 zł + ( TurboBox + mydelniczka za 0 zł),

Chciałem przejść na nieoznaczony za 93,80 zł, ale żonie zależało na HBO.

 

Teraz na umowa na 15 m-cy --> 100,45 złExtra (C+6) 72,50 zł + Eleven 7,95 zł + HBO 15 zł + HBO GO 5 zł + multiroom i dekodery za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium za 99,99 z 8 C+ lub 94,99 z 6 C+.

Dekoder 4K za 0 zł jest przy Superpremium za 129,99.

 

Jakie kanały wchodzą wskład Superpremium za 129,90?

HBO + HBO GO + Cinemax + Filmbox + Eleven?

 

Oraz przy tym abonamencie jest możliwy dekoder 4K za 0 zł i multiroom za 0 zł?

Obecnie posiadam extra +8C+ + multiroom za 79,90 zł. Dekoder turbo + biały box do multiroom

I umowa w tym pakiecie jest na 12 miesiecy czy na 24?

 

PS. Ta karta podarunkowa nadal jest aktywna? Przy 129,99 ile dają na karcie podarunkowej? 400 zł?

Ps2. ta karta podarunkowa to normalna karta płatnicza? Mogę ją wykorzystać na zakupach w sklepach np za produkty spożywcze, elektronike, itp?

Edytowane przez ammoled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W Superpremium za 129,99 jest 8 C+, HBO i Cinemax. Nie ma w nim HBO GO, Filmbox ani Eleven. To po prostu pakiet w cenie jak dla nowego abonenta.

 

2. Umowa jest na 24 m-ce. Multiroom płatny 10 zł/m. Dekodera 4K nie dostaniesz jeśli masz multiroom, musiałbyś z niego zrezygnować przy przedłużeniu umowy i dobrać po wymianie. Natomiast będziesz miał na pewno opłatę aktywacyjną za dekoder do multiroomu. Nie ma gwarancji że dekoder 4K będzie za 0 zł.

 

3. Karty podarunkowe są jeszcze wydawane, na karcie może być 300 zł jeśli spełnisz warunki.

Tak, jest to karta płatnicza, którą można płacić za zakupy w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po rezygnacji nie miałem telefonu od konsultanta w ostatni dzień pomimo, że tak się umówiłem 3 dni wcześniej i kiedy już miałem zdawać sprzęt po 6 dniach od wyłączenia dostałem telefon i dostałem pakiet START+ na 15m za 10zł i dobrałem 8C z GO 100GB za 25zł przez 6m. później można zrezygnować lub 40zł. Czyli mam 35zł a od 7m 50zł. HBO i inne też można było dobrać ale miałem 4 lata pakiet superpremium z dodatkami i płaciłem 125zł do końca stycznia i HBO to już nie to co kiedyś.


a to co miałem bez hustlera proponowali do końca za 99,90zł i po rezygnacji też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby C+ były w CP to wybór byłby prosty. Nawet gdy C+ straci ligę polską to i tak będe chciał mieć C+. Jakiś sentyment mam do znaczka C+ i bez niego nie mogę mieć abo. 

 

Ile kosztuje najniższy pakiet Comfort z 8C+?

 

Za Extra+8C+ nie chce mi się już płacić tyle (79 zł) zwłaszcza, że bez dekodera 4K.

Konkurencja ma zdecydowanie to samo co ma nc+, lecz przewaga nc+ jest taka, że właśnie ma paczkę Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie gdzie znajdę w opcji za 25 zł canal+ n 6 miesięcy że po tych 6 miesiącach mogę zrezygnować z tej opcji bo jak wchodzę na prognozę to pokazują mi płatność do końca umowy i czym się ta opcja za 25 zł rożni od drugiej opcji za 30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Temat powraca:

 

Aktualnie mam: Extra z 8 C+, 3 x HBO + HBO GO oraz jeden MR. za który płaciłem łamańca 89,99 i 109,99, więc sumarycznie 99,99 zł miesięcznie przy bodajże 24 miesiącach umowy.

Teraz konsultant proponuje: To co wyżej + 2xCinemaxy za 109,99, ewentualnie + 5 zł za 5x filmboxy oraz 11,90 za 4xEleven.

 

Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie nie wysłane.

 

Co dokładnie proponujecie? Od razu powiem, że Filmboxy zbytnio mnie nie interesują, więc ostateczna oferta to:

Extra + 8xCanal +, 3xHBO + HBO GO + MR + 2xCINEMAX za 109,99

Extra + 8xCanal +, 3xHBO + HBO GO + MR + 2xCINEMAX + 4xELEVEN za 121,89

 

I zasadnicze pytanie: Mimo zapewnień, że to ostateczna oferta do skorzystania tylko dzisiaj mam jak rozumiem czekać do końca oraz wysłać wypowiedzenie? Oferta z tego co widzę bez szału?
Czy opcje Canal+ Sport Online lub Canal + SERIALE są dodatkowo płatne?

 

PS. Czy można mieć HBO GO bez pakietu 3xHBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie gdzie znajdę w opcji za 25 zł canal+ n 6 miesięcy że po tych 6 miesiącach mogę zrezygnować z tej opcji bo jak wchodzę na prognozę to pokazują mi płatność do końca umowy i czym się ta opcja za 25 zł rożni od drugiej opcji za 30 zł?

Przeczytaj regulamin danej opcji.Tam jest wszystko wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być lepiej w tej stacji? Dzwonią do mnie z oferta przedłużeniowa i na moj argument ze chce zmienić dekoder Turbo bo jest stary, już niewspierany... to babka mi wyskakuje ze 4K faktycznie płatny sporo ale po co chce zmieniać skoro turbo to dekoder najnowszej generacji. No ręce opadają bo dalej się kłóciła ze nie mam racji i to najnowsza technologia obecnie u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj pierwszy raz dzwonili z ofertą przedłużenia umowy ( koniec w lipcu, nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia).

Pani zaproponowała za to samo co mam (Superpremium + Eleven, 2 karty cameleon + jeden pace) 116 zł, w tej cenie dorzuci  paczkę Filmboxów, których nie miałem. Teraz płace 114 zł. Umowa na 24 m.

Pytanie:

Da się zejść niżej z ceny?

jak to z tymi cameleonami -  wymieniają je, czy nie ? Tutaj kobieta zapewniała, że wszytko zostaje tak samo - karty i jeden tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...