Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ta opcja 8C+ to w cenie 25/40? Dekoder mam za 0 zł z racji reklamacji i dostałem to niby w prezencie.

 

Obstawiam że tak już zostanie, a gdyby coś kombinowali to absolutnie nie zgadzaj się na żaden najem za dekoder. Tak to jest ta opcja, tylko 8C+ a nie 6C+. Tej drugiej, nie wiedzieć czego, nie sprzedają w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem do DUKu do Krakowa,  bo dość miałem niepoważnego traktowania. Obecna umowa wygasała z końcem lutego tego roku. 

Okazało się że trafiłem na chętnego do negocjacji konsula i w toku długiej ponad 20 minutowej rozmowy, przyklepałem taką oto ofertę, którą konsultant uzyskał dla mnie u kierownika:

 

- Comfort+

- 8 C+

- dostęp do nc+ go TV, dostęp do nc+ vod (oferta internetowa i dyskowa na "deku")

- 62,50 za całość

- umowa na 15 miesięcy licząc od 1 marca 2018 r  do 31 maja 2019 r., w marcu za 0 zł dopełnienie do Extra (bardzo mi zależało na 15 miesiącach bo z końcem maja przyszłego roku kończą się prawa na Ekstraklasę i BPL i lepiej się nie wiązać na dłużej bo nie wiadomo jak to jeszcze będzie),

Nagle się okazało że można, że na czym panu zależy, co by pan chciał mieć w ofercie i jaką kwotę abonamentu pan jest w stanie zaakceptować.

Nie wysyłałem wypowiedzenia (z resztą konsul mi powiedział że wypowiedzenia nie robią na nich żadnego wrażenia - cytuję)....

Pozdrawiam i życzę konsuli z właściwym podejściem do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ekspert74 Jaki dekoder miałeś i czy zaszły z nim jakieś zmiany? Oferta bardzo spoko.

Na razie zostałem z Turboboxem za 0, ale cały czas jest dla mnie możliwość wymiany na Mediabox za 2 zł/m-c lub Wi-fi premium box za 5zł/m-c. 

Ta nie robi wrażenia? Comfort po wypowiedzeniu raptem z dnia na dzień potaniał o 13 zl. :) 8 C+ ze stałą ceną na 15m? Jeśli tak to ile?

Całość za 62,50 przez 15 miesięcy licząc od 1 marca tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

aktualnie mam pakiet Extra+ z C+, 3xHBO, HBO Go i History HD. Płacę w okolicach 107 zł. Do tego dwa dekodery (nie pamiętam modeli, ale jeden to raczej WiFi Box) i 2x Cameleon. Chcialbym utrzymac wszystko co mam tylko w lepszej cenie. Wypowiedzenie wyslane. 

 

Co moge najwiecej ugrac?

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem do DUKu do Krakowa,  bo dość miałem niepoważnego traktowania. Obecna umowa wygasała z końcem lutego tego roku. 

Okazało się że trafiłem na chętnego do negocjacji konsula i w toku długiej ponad 20 minutowej rozmowy, przyklepałem taką oto ofertę, którą konsultant uzyskał dla mnie u kierownika:

 

- Comfort+

- 8 C+

- dostęp do nc+ go TV, dostęp do nc+ vod (oferta internetowa i dyskowa na "deku")

- 62,50 za całość

- umowa na 15 miesięcy licząc od 1 marca 2018 r  do 31 maja 2019 r., w marcu za 0 zł dopełnienie do Extra (bardzo mi zależało na 15 miesiącach bo z końcem maja przyszłego roku kończą się prawa na Ekstraklasę i BPL i lepiej się nie wiązać na dłużej bo nie wiadomo jak to jeszcze będzie),

Nagle się okazało że można, że na czym panu zależy, co by pan chciał mieć w ofercie i jaką kwotę abonamentu pan jest w stanie zaakceptować.

Nie wysyłałem wypowiedzenia (z resztą konsul mi powiedział że wypowiedzenia nie robią na nich żadnego wrażenia - cytuję)....

Pozdrawiam i życzę konsuli z właściwym podejściem do klienta.

Drogo.Ale dlatego, że na 15 miesięcy.

Spokojnie mogłeś otrzymać Comfort za 22,50+6x8C+ za 25zł+18x8C+ za 40 zł co dałoby w sumie przez 24 miesiące 1410 zł więc średnia wychodzi 58,75 z dłuższą umową.A średnia mogła wyjść jeszcze niższa bo po 6 miesiącach można otrzymać paczkę 8C+ ponownie w cenie 25 zł na kolejne 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do 31.01.2018r. obecnie - extra 6xC+, 69,90 + 5 zł wifi prem.box, tj.74,90 zł

przed wypowiedzeniem dzwonili po kilka razy dziennie, odebrałem tylko raz i po dosłownie kilku zdaniach podziękowałem Pani informujac ja że stracili Ligę Mistrzów,

dziś umowę przedłużyłem (numer krakowski 12 294 4748) po dość długich negocjacjach (38 minut, 4 podejścia do przełożonego-choć nie wiem czy to nie ściema ;) ) i pierwszej śmiesznej ofercie za to samo 77,50 zł na 15 m-cy, i tu zaczęło się moje marudzenie i poinformowanie konsultanta że wiem jakie oferty ludzie dostają i oferta CP itd itp czyli negocjacje

zgodziłem się na comfort +6xC + HBO GO za 79,90 zł + 2 zł wifiprembox + dopełnienie do 8 C+(seriale i discovery) za 5 zł na 6 m-cy sumarycznie wychodzi 86,99 zł miesięcznie, dodatkowo na 6 mcy soundance za free potem muszę wyłączyć jak 2 C+

postanowiłem powetowac sobie starte LM kanałami HBO i przed negocjacjami planowałem przedłużyć za ok 80 zł tylko i wyłącznie z hbo, byłem juz jedna noga w polsacie ale coś mi sie spodobało że polsat nie przyciąga w swojej ofercie LM po prostu czuje że będzie to dodatkowo płatne!

Także miałem 74,90 a teraz mam 10zł więcej ale z HBO i dodatkowymi C+, ogólnie jest ok choć starałem się jeszcze o jakieś darmowe miesiące lub eleveny, podobno teraz już nie dało rady, ale hbo i dwa C+ już świecą a płatne maja być dopiero od lutego (czyli coś tam jednak wywalczyłem) dodatkowo extra ma do lutego świecić (nie wiem czy do 1 czy 28 :)  nie zależy mi na tych kanałach )

Pozdrawiam i życzę powodzenia podczas negocjacji.

Edytowane przez dawler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawler: dopełnienie Comfort+ do pakietu Extra+ raczej do końca lutego, bynajmniej mi tak zaproponowali przy przedłużeniu umowy w dniu wczorajszym. Jednak wczoraj wieczorem po wznowieniu sygnału te dodatkowe programy u mnie jeszcze nie świeciły, ale szczerze mówiąc powiewa mi to, bo nie ma w tym dopełnieniu zupełnie nic co by mnie interesowało. Więc nawet nie będę ich o to cisnął jeśli nawet nie zaświeci, a to dlatego (poza tematem troszkę ale tylko jedno zdanie), bo odnowiłem umowę z UPC gdzie miałem internet i telefon stacjonarny a teraz w tej samej cenie będę miał dodatkowo pakiet TV Max z nagrywarką Horizon gdzie są wszystkie wspomniane kanały z dopełnienia do extra+ i sporo więcej ;))

 

Teraz co udało mi się ugrać.

Miałem Extra+ 8xCanal+ 3x HBO (bez HBO GO) za 79,90 + History HD za 1,99 czyli razem 81,89 umowa do marca 2018, złożona rezygnacja przed końcem roku z powodu utraty UCh.

 

Ugrałem Comfort+ 8xCanal+ 3x HBO + HBO GO za 67,50 przez 6 m-cy licząc od lutego (styczeń gratis), następnie cena za pakiet 8x Canal+ wzrośnie z 25zł do 40zł lub negocjacja lub rezygnacja. Przy standardowej cenie 40zł całość 82,50zł miesięcznie. Czas zobowiązania do marca 2020 czyli do końca obowiązującej poprzedniej umowy + 24m-ce.

 

Generalnie oferta chyba OK, ale podejście nc+ do starego klienta z d... mają bez dwóch zdań. W UPC DUK od ręki dał mi bardzo atrakcyjne warunki, konsultant nawet tłumaczył jak jest zbudowana oferta, oraz co i jak może mi zrabatować. Była też w dobrej cenie opcja Canal+ 6x i 3x HBO + GO ale UPC to nie ta jakość obrazu co nc+ i to już poza tematem wątku więc nie będę tutaj pisał.

 

Mam nadzieję, że mój wpis pomoże Wam coś ugrać w Waszych negocjacjach. Negocjacje były prowadzone z DUK z numerem krakowskim. Pozdrawiam i powodzenia :)

Umowa wypowiedziana przed świetami. Sygnał wyłączony 3.01. Żadnego telefonu z DUK :)

Ciekawe podejście, dużo klientów maja chyba i bawią się w Playa. Daje im czas do czwartku, w piątek zanoszę sprzęt.

Jeśli Ci zależy na umowie z nimi to sam zadzwoń. Wiem, że to deko śmieszne i im powinno bardziej zależeć niż Tobie, ale uwierz że są mocno zapracowani po końcówce roku ;) i być może sami mogą nie zdążyć zadzwonić do Ciebie. Jak zadzwonisz, na bank coś ugrasz. Męczące deko, ale taką mają politykę... niestety. Powodzenia w negocjacjach.

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdałem dekoderów od 1 stycznia i dwa dni temu zadzwonili czy możemy się dogadać jakoś w sprawie umowy.

Warunki podobne do tych co proponowali wcześniej, ale chcieli mi wcisnąć chociaż start za 15 zł z dekoderem.

Skończyło się na tym, że jak ja nie chcę skorzystać z ich "super" oferty to mogę komuś moją ofertę przekazać i on skorzysta z tych warunków.

Desperaci ; )

 

ps. powiedziałem, że mam Polsat więc było podejście w stylu, że solorz zakoduje mi LM i będzie chciał kase za PPV albo nowy kanał :D

Edytowane przez wako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wypowiedziana przed świetami. Sygnał wyłączony 3.01. Żadnego telefonu z DUK :)

Ciekawe podejście, dużo klientów maja chyba i bawią się w Playa. Daje im czas do czwartku, w piątek zanoszę sprzęt.

 

Może nie wyraziłeś zgody na kontakt przy ostatnim aneksie?

 

Jak masz jak bo i tak pójdziesz, że sprzętem to w APSach maja te same ofert co DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chyba dużo taniej się nie da na 15 m-cy...

Comfort+ 27,50 zł 15 m, a po tym okresie 31,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, CANAL+ Seriale Extra 0 zł 6 m i 20/m dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów

 

Schodzę z Comfort + 6C+ - 59,99 Wifipremiumbox dotychczas bez opłat, bez MR

 

Nie chcę na 24 m-ce.

Edytowane przez magol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...