Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wypowiadasz umowę z powodu UCH to kończy się ona 31-12-2017 o północy, a jak się kończy to dlaczego ma obowiązywać (płatność) od marca na całkiem nową umowę. Pomyśl logicznie. ;)

Czyli lepiej dzień po wygaśnięciu niż dzień za wcześnie, wtedy stara umowa się skasuje, a tak po wycofaniu rezygnacji za wcześnie dalej biegnie stara plus dopiero nowa

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z nr 12 2947879. Liczyłem na fajną propozycję w związku z wypowiedzeniem umowy a koleś oznajmił mi ...po co pan wypowiedział umowę skoro i tak pan nic lepszego nie dostanie...normalnie szok . Z takim podejściem do klienta to daleko nie zajadą.

Chciał Cię zniechęcić i liczył że odwołasz rezygnację. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zrezygnować z multiroomu, potem wymienić dekoder na 4K a na końcu wziąć multiroom. I to wszystko jeśli Twoja obecna umowa pozwala na rezygnację z multiroomu.

Orientujecie się może jakie umowy pozwalają na rezygnację z MR (w trakcie trwania), a jakie nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a tak po wycofaniu rezygnacji za wcześnie dalej biegnie stara plus dopiero nowa

Nie zawsze tak jest. Nie raz już ktoś pisał, że nowa umowa zaczyna się od czasu jej zaakceptowania, a stara zostaje "skasowana". Trzeba się o to dopytywać w trakcie negocjacji.

 jakie umowy pozwalają na rezygnację z MR 

Zaloguj się na mojenc+ i zapytaj konsultanta na chacie. Tak chyba będzie najprościej.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Extra + 6C za 69.99, turbo za free, umowa do 12.2018

Wypowiedzenie UCH

Propozycja

1. to samo za tyle samo + HBO (bez HBO go) za free do czerwca potem 20 ewentualnie dodatkowo od początku mogę dobrać HBO go za 5zl

2. 79.99 extra + 8C + HBO (bez HBO go) za free do czerwca

W obu opcjach umowa na 24m do 12.2019 i chyba jeszcze styczeń free

 

Czy pakiet superpremium z HBO i 8C ma coś więcej niż wersja 2? Może próbować przejść na niego za 99 czy nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jakie umowy pozwalają na rezygnację z MR (w trakcie trwania), a jakie nie?

Tak, jeśli płacisz 20 zł za mr standard to możesz w każdej chwili oddać.

 

Twój plan ciekawy ale nie wypali pewnie z wymianą bezpłatną na 4K (bo nigdzie nie napisałeś, że chcesz bezpłatnie). Jeżeli chcesz bezpłatnie to nie widzę w tym sensu czy ma to być nowa umowa czy wznowienie obecnej, ponieważ gdy 2.01.2018 będzie umowa rozwiązana to ją wznawiasz z mr bez promocji. Następnie oddajesz mr i wymieniasz dekoder na 4K i tutaj tylko przy superpremium 129,99 jest dekoder bez opłat miesięcznych a istnieje też ryzyko, że przy wznowieniu umowy gdy masz mr na stanie nie "wpadnie" pomocja na dek 4K za 0 zł. Po wznowieniu umowy chcąc ponownie mieć mr i tak zapłacisz aktywację za ten mr.

 

Tak więc nie widzę sensu takich kombinacji w dodatku ryzykownych co do 4K za 0 zł (chyba, że chcesz za niego płacić 15 zł), lepiej jest po prostu oddać sprzęt i podpisać nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przedłużyłem umowę na 24m na warunkach:

1. Extra+ 6xC+ 69,99zł

2. Eleven sports 11,99zł

3. HBO 6m gratis

4. Abonament 2m gratis

5. Multiroom na cameleonach 0zł

6. Najem PVR 0zł

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

 

Identycznie mi proponowali, ale chciałem Eleveny za 7.95.

Tak, umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, jeśli płacisz 20 zł za mr standard to możesz w każdej chwili oddać.

A jak mam MR za 0 na camelach to też mogę z niego zrezygnować? Wiem, brzmi to dziwnie - po co oddawać coś, za co się nie płaci :) Ale dek 4k stał się dla mnie priorytetem, a z MR w zasadzie nie korzystam. Także chcę poczekać powiedzmy do połowy lutego i zobaczyć czy wymyślą coś nowego w kwestii wymiany deka na 4k dla multiroomowców, jak nie wymyślą to będę musiał inaczej działać żeby uzyskać deka 4k. Stąd moje pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku nie wymyślą nic, ponieważ oficjalnie dekoder 4K działa prawidłowo tylko z caymanem. Zgodnie z warunkami promocji nie możesz zwrócić multiroomu mając na niego taką promocje ale systemowo powinno się udać (chociaż dawno nie zaglądałem w warunki promocji dla mr na cameleonach więc może się coś zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z miłą i ,,kumatą,, Panią z przed chwili i oferta:

Superpremium 99,90zł

Eleven 11,90zł

Man Mack (8 kanałów) 5zł

2x PACE i MR 0zł

24msce

Pani stwierdziła, że umowa i tak będzie dodana do czasu który pozostał - czyli u mnie 7+24msce.

 

Mała uwaga - jeśli ktoś wysłał wypowiedzenie i napisał o usunięciu jego danych osobowych itp po zakończeniu umowy i nie może doczekać się telefonu od nc+ to ,,czarne charaktery,, zaznaczają tam - nie wiem czy specjalnie - ,,brak zgody na kontakt ze strony nc+,, - więc w takim wypadku lepiej zadzwonić i się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przedłużyłem umowę na 24m na warunkach:

1. Extra+ 6xC+ 69,99zł

2. Eleven sports 11,99zł

3. HBO 6m gratis

4. Abonament 2m gratis

5. Multiroom na cameleonach 0zł

6. Najem PVR 0zł

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Dekoder za darmo jaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...