Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak uruchamiam NC+ GO TV i tam są kolekcje FilmBox itp jest ta kolekcja 28 filmów darmowa, +18, Premiery Canal + one wiadomo płatne i jest własnie HBO GO wiadomo płatne i zwykłe HBO i jak wchodzę w film jest napisane zamów całą kolekcję opłata 10zł i czy to powinienem mieć za darmo jak mam HBO w pakiecie za darmo czy jednak płatne zanim zadzwonię do nich i zrobię awanturę wolę dopytać was :)

HBO to jest właściwie HBO OD, jest dostępny po wykupieniu opcji HBO GO. Płacąc za HBO GO dostajesz jeszcze kolekcję HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mifonek Miałem dokładnie tak samo, najpierw że dla mnie takiej oferty nie ma i nie da się zejść na comfort. Następnie comfort + 6 x C+ za 59zł, później jak dostałem propozycję comfortu w tej cenie jak chciałem, to Pani mi oznajmiła że C+ za 25 zł jest tylko dla nowych. Dziś pierwszy telefon z DUK (wcześniej 3 razy sam dzwoniłem) i następująca oferta:

 

Comfort+ za 22,50 zł/24 miesiące, 

Dopełnienie do Extra+ za 0 zł do końca stycznia 2018, 

Styczeń za free

HBO i HBO GO za 20 zł/6 miesięcy z opcją wyłączenia po tym okresie

Canal+ za 25 zł/6 miesięcy z opcją wyłączenia po tym okresie

Wifi PremiumBox+ za 2 zł 

razem 69,50 zł 

 

Wcześniej Extra + 6c+ wifibox+ za 69,99zł

Edytowane przez mase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę z NC+! Zadzwoniłem sam, trafiłem na bardzo, bardzo, ale to bardzo konkretnego konsultanta - bodajże Pana Marka, któremu mogę tylko za pośrednictwem forum Sat.Kurier podziękować.

 

Otrzymałem dwie propozycję: (z powodu Universala)

 

1) - Superpremium za 109,00zł 

    - Mediabox+ za 0zł, lub 4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

    - Umowa na 12 miesiące

 

2 - Extra + Canal+ ( :cool: za 79,90zł

   - HBO 12 miesięcy (6 miesięcy gratis, po 6 miesiącach 25,00zł miesięcznie)

   - Mediabox+ 0zł, możliwość 4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

   - Umowa 24 miesięcy

 

Wybrałem opcje nr.2 - do tej pory miałem Superpremium + wszystkie opcje dodatkowe za 138,00zł. W moje NC+ umowa trwa do 31-12-2019r. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż mówiłem konsultantowi, że do tej pory nie było mowy o tej ofercie dla mnie za żadne skarby - było za 89,90zł, on mi odpowiedział, że od dziś są nowe oferty. Czyżby mieli bardzo dużo tych wypowiedzeń? 

4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/31d0d842cc14a1a2

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przedłożyłem umowę. Dziś dostałem to co chciałem.

 

Comfort 22,50 na 24m

Dopełnienie do Extra+ za 0 zł do końca stycznia 2018 z automatycznym wyłączeniem

HBO + HBO GO do końca stycznia za darmo z automatycznym wyłączeniem

Canal+ na 6m 25 zł później można odłączyć

styczeń i luty gratis

 

Jestem zadowolony, zszedłem do Comfortu za dobrą cenę, także jak bym chciał w przyszłości aneksować do góry to będę na dobrej pozycji wyjściowej. Dodatkowo mam Canal+ na 6m więc zapewne po tym okresie odłączę na wakacje i zobaczę jak będzie wyglądała sytuacja ze sportem itd. Od lutego będę próbował wyhaczyć dopełnienie Extra+ za 10 zł, a jak się nie uda to trudno te kanały nie są mi aż tak potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Umowę mam do czerwca 2018, wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału U.

Czy jest szansa otrzymania jakichś profitów w ramach tej samej umowy, tj. nie przedłużając jej o 15, czy 24 miesiące? Nawet symbolicznych, ktoś miał taką sytuację?

Jeżeli w grę wchodzi tylko przedłużenie, to będę zmuszony zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę z NC+! Zadzwoniłem sam, trafiłem na bardzo, bardzo, ale to bardzo konkretnego konsultanta - bodajże Pana Marka, któremu mogę tylko za pośrednictwem forum Sat.Kurier podziękować.

 

Otrzymałem dwie propozycję: (z powodu Universala)

 

1) - Superpremium za 109,00zł

- Mediabox+ za 0zł, lub 4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

- Umowa na 12 miesiące

 

2 - Extra + Canal+ ( :cool: za 79,90zł

- HBO 12 miesięcy (6 miesięcy gratis, po 6 miesiącach 25,00zł miesięcznie)

- Mediabox+ 0zł, możliwość 4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

- Umowa 24 miesięcy

 

Wybrałem opcje nr.2 - do tej pory miałem Superpremium + wszystkie opcje dodatkowe za 138,00zł. W moje NC+ umowa trwa do 31-12-2019r. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż mówiłem konsultantowi, że do tej pory nie było mowy o tej ofercie dla mnie za żadne skarby - było za 89,90zł, on mi odpowiedział, że od dziś są nowe oferty. Czyżby mieli bardzo dużo tych wypowiedzeń?

4K UltraBox+ za 20,00zł miesięcznie (aktywacja 49,00zł)

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/31d0d842cc14a1a2

A na który numer dzwoniłeś warszawski czy krakowski Edytowane przez kikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez w koncu trafilem na bardzo konkretna Panią  konsultant. Bez zadnych przepychanek i na spokojnie w koncu rozsadna oferta:

- Extra + z 8 Canal+  za 79,90zł
- HBO 12 miesięcy (6 miesięcy gratis, po 6 miesiącach 25,00zł miesięcznie)

- MultiManPack 20 zl.

- Mediabox -0 zl.

- 2 miesiace bezplatne 

umowa 24 miesiace

Nie ukrywam, ze juz chcialem zakonczyc wspolprace z nc+ te przepychanki o 5 zl. męczą a oferta cenowo/jakosciowo taka sobie.

Pozdrawiam Panią Kamile.

Edytowane przez nincor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając obecnie start (19,99) z 8C+ (25,00) oraz dzierżawa Wifipremiumbox+ (5 zł) i multiroom Wifibox (10 zł) da się zrezygnować z multiroomu i wymienić Wifipremiumbox na moduł? Ewentualnie wymienić Wifipremumboxa na Ultraboxa i obniżyć abo za start do 9,99 zł? Najchętniej pozbyłbym się multiroomu jeśli jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sukces!  :mrgreen:

 

Jestem właśnie po 5 rozmowie z DUK z Krakowa i w końcu się udało. Podobno Pani specjalnie prosiła kierownika ;)

 

Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + paczka C+ - 25 zł / 6 m-cy. 

 

Także wytrwałości w negocjacjach życzę  :curious:

Jaki tam sukces sukces by był gdyby ten Comfort był za  22.50 zł i myślałem że o taką ofertę walczyłeś.Tak właśnie takie meila dostałem wcześniej.Dziś byłem w punkcie sprawdzić co tam dla mnie mają ale pracownica jakaś zamulona.Najpierw twierdziła że mam umowę do lutego 2019 roku a wypowiedzenia nie zauważyła następnie że nie ma ofert w systemie gdy ją przycisnołem stwierdziła że są ale nie takie jakich oczekuje.Chyba ma jakieś nadprzyrodzone zmysły skoro wie czego oczekuje bo tego to do końca sam nie wiem.Przynajmniej spytałem o ofertę na najnowszy dekoder 99 zł aktywacja i 15 zł najmu.Rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, priorytetem dla mnie była umowa na 15 m-cy (https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1935?do=findComment&comment=1323773), ale wcześniej ponoć nie była dla mnie w ogóle dostępna taka opcja i wszystkie propozycje były składane na 24. Wtedy to faktycznie bym walczył o cenę 22,50 zł ;)

 

Nie jestem miłośnikiem długich umów :) Dodatkowo mam do listopada 2018r. jeszcze zniżkę (20 zł) od Eurobanku.

 

Co do APS to zamulenie pracowników w tych miejscach pracy jest dość często spotykanym zjawiskiem. Rozumiem, że robota niewdzięczna, ale nigdzie nie ma lekko :P

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy w takiej gorącej wodzie kąpani. Teraz mają do obdzwonienia wypowiedzenia UCH, zadzwonią i to nie raz w styczniu :)

No coz, ja tez do tej pory brałam to na spokojnie. Ale umowę miałam do końca listopada, jeden telefon w listopadzie (nie mogłam akurat rozmawiać) i jeden z początku grudnia (wyjątkowo przemądrzały i nieuprzejmy konsul) i ...jutro 14 dni i oddaje sprzęt:). Zero dalszych telefonow i smsow. Może do kobiet boją się dzwonić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, ja tez do tej pory brałam to na spokojnie. Ale umowę miałam do końca listopada, jeden telefon w listopadzie (nie mogłam akurat rozmawiać) i jeden z początku grudnia (wyjątkowo przemądrzały i nieuprzejmy konsul) i ...jutro 14 dni i oddaje sprzęt:). Zero dalszych telefonow i smsow. Może do kobiet boją się dzwonić? :wink:

Jak jesteś w takiej sytuacji to sama zadzwoń.Możesz np spytać gdzie zdać sprzęt i zrobił bym to na Twoim miejscu już dziś chyba że nie masz parcia na NC+.Edit Spróbuj może na ten numer 12 294 78 79

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...