Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś przed południem przedłużyłem umowę o rok. Warunki średnie, bo za Super premium, Eleveny, HBO GO, Ultrabox miesięcznie 141,89. Pierwszy miesiąc Elevenów za free, pierwsze 2 miechy HBO za free. Warunki warunkami. Bardziej mnie martwi dekoder. W całym Wrocławiu ani jednej sztuki. Konsul poinformował mnie że w Magnolii są 4 sztuki. Sprzedawca mnie wyśmiał. Prowadzą wewnętrzną listę oczekujących. Zapewnił mnie jednak, że dopóki nie odbiorę Ultrabox, nie będą mi naliczać najmu. Mam nadzieję że tak będzie. BTW jest tu ktoś z Wrocławia, kto odbierał ostatnio nowy dekoder?

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

jestem świeżakiem na tym forum i to mój pierwszy post :)

Mam pytanie, ponieważ 30.11.17 kończy mi się umowa ( wypowiedzenie złożone w punkcie NC+ po 8 latach) konsultanci "naparzają" niemal codziennie z numeru krakowskiego i przy moim pakiecie:

superpremium+Canal+x8, eleven sports,HBO, multiroom(2xpace 0zł) dotychczasowa opłata 115,80zł, po kilku rozmowach z nimi stanęło na 97zł za wszystko jak miałem do tej pory na 2 lata i jeszcze proponują mi wymienić dekoder (nie dopytałem, ale chyba chodzi tylko o 1szt.).

 

1.Czy to dobra oferta?

2. Czy warto wymieniać dekoder/ry, a jeśli tak to na jaki/ie? (nie ukrywam że PACE ze swoją szybkością działania mnie coraz bardziej irytuje, nie muszę mieć dwóch PVR)

3.Czy negocjować tego ultraboxa, czy wifipremiumbox i jaki wtedy dostanę do MR? (czytając wątek wifiboxa na forum to szczerze wszyscy odradzają że to złom itd.).Zapytałem przy ostatniej rozmowie o ultrabox i konsultant odradzał bo jak mówił drogo i się nie opłaca (15zł/m-c).

 

Z góry dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM :))

Edytowane przez Joy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy66 - może nie zauważyłem ale raczej nikt nie dostał superpremium z 8 canal + poniżej 99 zł i do tego w tej cenie eleven sports.... 

To są słowa konsultanta (rozmowa z zeszłego piątku), szczerze nie wymyśliłem tego, czytając posty w tym wątku wcześniej raczej nie zauważyłem, żeby konsultanta "poniosło" z propozycjami, sam nie wiem co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy66: Zdecydowanie warto wymienić PACE na WiFi Premiumboxa jeżeli masz taką możliwość - ja tak zrobiłem kilka lat temu i różnica w szybkości działania i awaryjności (brak zwiech) jest nieporównywalna.

Może Ty jesteś zadowolony, ale on już może być nie koniecznie, jeśli mu zależy na niezależnym MR, który zaraz będzie musiał spiąć w sieć. Druga sprawa. Ma 2 Pejsy. Aby wziąć P.box musi oddać 2 dekodery PVR, a 2 nowych na bank za free mu nie dadzą.

Nie dadzą mu 4k za free. Zejdź na ziemię.

 

 

@Joy66 bierz 4K dekoder może ci dadzą bezpłatnie

 

mi nie chcą wymienić dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wymieniłem na WiFi Premiumboxa mając 2xPACE na kartach Cameleon (oba deki i multiroom zrabatowany do 0zł).

Musiałem zdać jednego PACE, potem wymienić drugiego na WiFi Premiumboxa, potem do multiroomu dobrać Sagemcoma DSI83 (to minus, ale nie zależało mi na PVR na drugim deku).

Obie karty Cameleon zostały.

Dzierżawa za oba deki i multiroom została 0zł (tak jak było przy 2xPACE), ale musiałem zapłacić opłatę aktywacyjną 199zł.

To było w sierpniu 2015, nie wiem jakie teraz są zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak co kilkanaście miesięcy zbliża się moment przedłużenia umowy (obecna do połowy stycznia 2018). Od kilku tygodni oferta praktycznie ta sama : 6X Canal + , 3X eleven  , HBO na 6mc, multiroom z canal+, wszystko za 80zł na 15 miesięcy. Zazwyczaj składałem wypowiedzenie teraz jeszcze tego nie zrobiłem. Obecna propozycja cenowo jest praktycznie taka sama jaką posiadałem do tej pory. Jaka jest opinia bardziej zorientowanych użytkowników forum co do atrakcyjności oferty? Pozdrawiam 

Edytowane przez pawelck1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 2 lata: Ekstra+6C,Eleveny za 81zł. i 3 miesiące gratis to wychodzi 73zł. Dostałem ją na pocztę gmail do zatwierdzenia, ale tam o tych 3 miesiącach nie ma. Czy mam do nich dzwonić z pytaniem o te miesiące gratis, czy to jest normalne że tam nic nie piszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy66 - może nie zauważyłem ale raczej nikt nie dostał superpremium z 8 canal + poniżej 99 zł i do tego w tej cenie eleven sports.... 

Podejrzewam, że to cena uśredniona z jakimiś gratisowymi miesiącami, może koledze Joy66 umknęło coś.

 

Do mnie dobija się konsultantka od wczoraj, dzisiaj jak usłyszała że zależy mi na LM, to się rozłączyła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z nc+. Umowa do kwietnia 2018. Oferta ta sama co jest na ica czyli extra + z 6c+ za 69.99zł Podziękowałem bo stracili lm i le. Pan chciał mnie zatrzymać bo mają czwarty kanał eleven :D. Prawie buchnąłem śmiechem.

Gdyby w tej cenie był MR to dla mnie by to była oferta OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dzwonili z 40 raz i postanowiłem odebrać. Miły Pan chciał przedstawić ofertę ale od razu zastrzegłem że mogę rozmawiać tylko o extra6c+,eleveny,ms i 2 stare dekodery. Poszedł do przełożonego i jak wrócił stwierdził że taki skok cenowy (teraz SP z dofatkami ponad 130zł/m) nie jest możliwy to stwierdziłem że nie mamy o czym rozmawiać i dodałem że umowa skróci się jeszcze szybciej po wycofaniu Universal na co Pan przytaknął i że dziwna jest strategia firmy że zamiast ok.80 zł wolą 0 zł w postaci abonenta mniej i rozłączyłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...