Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca 11.2017, wypowiedzenie wysłane. Teraz było Extra+, eleveny, hustler, multi cameleon, pace 500 GB - w łamańcu średnio za 92 zł mies, multi i dek za 0 zł. Obecnie oferta superpremium 99 zl + eleveny za 11.90 na 24 miechy. Dek i multi za 0 zł, 3 pełne miechy free czyli grudzień, styczeń i luty. średnio 98 zł. Przy 15 miesiącach cena +10 zł i bez darmowych 3 miesięcy. Zastanowię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa na końca marca 2018. Obecnie COMFORT z CANAL + (6) za 59,90 zł.

W ICA:

COMFORT z CANAL + (6) za 59,99 zł

lub

EXTRA z CANAL + (6) za 74,99 zł.

Czy składając wypowiedzenie dostanę ww. taniej, a jeżeli tak, to o ile? Zależy mi na umowie 24 miesiące. Najbardziej zależy mi na jak najtańszym pakiecie z Canal +. Czy jest szansa na zejście z mojej oferty na START z Canal + i w jakiej cenie?

Edytowane przez tol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do kwietnia 2018 r.: comfort oraz 8xC+, na 24m za 69,99 zł

 

Dziś odebrałem telefon z propozycją: comfort oraz 6xC+, na 24m za 69,99 zł + HBO za 0 zł przez 6 m-cy

 

Mowa też była o wymianie mojego 6-letniego PVR PACE na WiFi Premiumbox+ za 5zł/m-c i do tego jeszcze jakaś aktywacja za 29 zł. Zastanawia mnie ta opłata, bo na stronie http://ncplus.pl/wymiana-dekodera jest informacja " TERAZ NIE PŁACISZ ZA AKTYWACJĘ!"

  :roll:
Edytowane przez VKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Extra+ z Canal+ 8 za 79,99 zł.

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca listopada.

Dzisiaj takie 3 oferty:

 

I:

Extra+ z Canal+ 8 za 79,99 zł. na 24 m-ce + ewentualnie dekoder za 5 zł.

HBO i HBO GO na 1 m-c (do końca grudnia)

Eleveny na 5 m-cy (do końca kwietnia)

2 m-ce gratis 

czyli średnio pan powiedział że wyjdzie 72,50 lub 77,50 z dekoderem.

 

II:

Extra+ z Canal+ 8 za 79,99 zł. na 24 m-ce + ewentualnie dekoder za 5 zł.

HBO na 6 m-cy bez HBO GO (do końca maja)

2 m-ce gratis 

czyli średnio wyjdzie 72,50 lub 77,50 z dekoderem.

 

III:

Extra+ z Canal+ 8 za 79,99 zł. na 24 m-ce + ewentualnie dekoder za 5 zł.

HBO i HBO GO na 6 m-cy (do końca maja)

czyli średnio wyjdzie 79,99 lub 84,99 z dekoderem.

 

Pan ma dzwonić jutro. Jak myślicie co najlepsze? Zgodzić się, czy można coś jeszcze ugrać więcej do tych propozycji? 

Jak pytałem o opcję z Canal+ 6 , to pan stwierdził  ze nie będę miał wtedy NC+GO , bo to jest tylko do opcji Canal+ 8. Nie chce mi się w to wierzyć, możliwe że go źle zrozumiałem, a chodziło mu o to, że nie będę miał wtedy którejś opcji z NC+GO np: CANAL + VOD lub CANAL+ SERIALE EXTRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z DUK z propozycją (umowa do końca listopada):

-extra + 6xC+ 72,5/mies. na 15 miesięcy

-eleven 11,9zł/mies.

-HBO do końca grudnia za free

-wifipremiumbox 5zł/mies.

Wszystko łącznie 89,4zł/mies. i dwa miesiące rabatu, czyli średnia 77,48zł/mies. Oczywiście odrzucone, w poniedziałek ma dzwonić. Eleven można wyrwać za 7,95zł/mies. na 12 miesięcy jak wynika z powyższych postów i tego oczekuje, mimo że konsul sztywno się nie zgadzał. Teraz tylko mam pytanie, czy da rade zbić z dekodera te 5zł jeżeli płaciłem przez 2 lata umowy 5zł/mies? Bo tylko co do tego mam wątpliwości. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to w nieskończoność nie będę się o to wykłócał :)

 

kolejna rozmowa z konsulem i znowu sztywno to samo, koleś zapiera się i wręcz "zaręcza" jak to ujął, że kanałów eleven za 7,95zł/mies. nie dają już od dwóch lat i wpycha za 11,9zł/mies. Masakra, są tak uparci, że nie ma jak ich przekonać do 7,95zł na 12 miesięcy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna rozmowa z konsulem i znowu sztywno to samo, koleś zapiera się i wręcz "zaręcza" jak to ujął, że kanałów eleven za 7,95zł/mies. nie dają już od dwóch lat i wpycha za 11,9zł/mies. Masakra, są tak uparci, że nie ma jak ich przekonać do 7,95zł na 12 miesięcy :D

Eleven za 7,95 nie jest dla każdego :D Kilka razy widziałem tylko taką promocję do aneksu. Chyba, że infolinia ma dla wszystkich to, tego juz nie wiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oferta na maila do akceptacji lub odrzucenia, wcześniej złożone wypowiedzenie. Oferta wygląda tak umowa na 15-mcy 6xCanal,w tym Eleveny, średnio 77 zl m-c, hbo gratis na 6m-cy, bez hbo go, najem mediabox, jak to oceniacie? Miałem kilkanaście tel oferty się nie różnią nawet po złożeniu wypowiedzenia

 

Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość o wymianę dekodera mediabox którego już najmuje kilka lat na premium wifi box?

Oraz czemu do hbo który dostaje w gratisie nie dodaja hbo go?

Edytowane przez prezydent12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechuu, kurcze może i faktycznie tak być, bo w sumie ja nie brałem kanałów eleven z poczatkowych czasów jak były za 7,95zl/mies. to moze i racja, ze nie dla wszystkich. Koleś był tak zafiksowany, ze nie dal sie przekonać. No nic, jak nie da rady to wezmę chyba za 11,9zl. Średnia 77zl/mies to nie jest jakas tragedia, te 2 miesiące gratis ich ratuja w tej ofercie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabiutko, już 7 listopada a tu nowej oferty i dekodera "ni ma" krok zaprezentował ofertę, bardzo dobrą i współczuję teraz konsulom, którzy mają za zadanie sprzedać to co w obecnych cenach jest niesprzedawalne. Ceny by musiały spaść i to dobrze w dół.

Ale swoją drogą żeby nie było nic z przecieków, albo chociaż tego nowego dekodera w testach? - chyba że to jakaś wielka ściema z tym dekoderem i nową ofertą.

Ja mam umowę do końca lutego 2018 r. i na razie spokojnie czekam, choć wolałbym mieć do końca listopada, bo bym sobie teraz poszedł po ofertę konkurencji wraz z super dekoderem i 8-ma miesiącami gratis. A tak mam starego mocno wysłużonego "turbacza" 3 krotnie wymienianego już w tym roku (którego dysk pracuje głośniej niż stacja dyskietek w Atari) i oferty proponowane w icoku, które nie przystają do abonenta (C+,N,NC+) od 2008 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...