Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)
Mięso już znam, to zobaczę co to HBO GO - choć seriale itp. mnie nie interesują z braku normalnie czasu.

 

Z C+ VOD czasem korzystam i chyba jednak to mnie skieruje do opcji z wszystkimi C+ (choć nie czuję potrzeby ich posiadania) za 99,90

Pytanie odnośnie zgód marketingowych, jak sprawdzić czy czasem takowych się już nie ma, jak je ew. wyłączyć tak aby możliwie urwać im te "5zł" :)

 

Czy spokojnie mogę konsultantowi zaproponować zgody marketingowe i zejść z ceny - czy mnie sympatycznie oleje czy wyśmieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z naprawdę kumatym kolesiem z DUK, ale niestety nic to nie dało. Nie ma dla mnie oferty za 79.90 na Canal + i HBO. Byłem skłonny dopłacić 10 zł za multiroom chociaż sam fakt dzielenia na abonentów cyfry i enki jest dla mnie ciężki do przyjęcia bo właściwie po połączeniu wszyscy jesteśmy klintami jdnej firmy. No, ale dobrze mówię niech stracę i dołożę tą dychę. Do tego dobiorę Eleveny i wyjdzie stówka czyli tyle ile teraz płacę tracąc jednocześnie dostęp do Cinemaxów, Filmboxów, Sundance i History. Mimo wszystko nie udało się, ale koleś był szczery. Powiedział wprost, że rok temu dawali takie oferty jak Full Extra i dokładali do niektórych. Teraz na tych co ugrali fajne oferty rok temu chcą sobie odbić to. Nawet sam mi powiedział, żeby się wstrzymać. Wypowiedzenie jest zarejestrowane i 31 października kończy się umowa. Może akurat coś lepszego się w systemie pojawi. On dobrze znał ofertę za 79.90 i wiedział, że taka jest, ale dla mnie nie miał opcji by ją dać mimo szczerych chęci. Oferował za 99 Superpremium + czyli standard dla przedłużających. Do tego multiroom za dyszkę i Eleveny co razem z HBO GO za 5 zł dałoby kwotę 127 zł czyli o prawie 30 zł drożej niż płacę teraz i obcięciu History i Sundance. Póki co czekam dalej i zobaczymy, ale obawiam się, że nic dobrego z tego nie będzie. Próbował coś tam kleić z tego co ma, ale dodając nawet pojedyńcze elementy oferty do Extra+ nie wyjdzie taniej niż superpremium z dodatkami. Mam jeszcze dwa pełnie miesiące...

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Mięso już znam, to zobaczę co to HBO GO - choć seriale itp. mnie nie interesują z braku normalnie czasu.

 

Z C+ VOD czasem korzystam i chyba jednak to mnie skieruje do opcji z wszystkimi C+ (choć nie czuję potrzeby ich posiadania) za 99,90

Pytanie odnośnie zgód marketingowych, jak sprawdzić czy czasem takowych się już nie ma, jak je ew. wyłączyć tak aby możliwie urwać im te "5zł" :)

 

Czy spokojnie mogę konsultantowi zaproponować zgody marketingowe i zejść z ceny - czy mnie sympatycznie oleje czy wyśmieje :)

Jak ja przedłużałem umowę konsul sam zaproponował rabat za zgody.Myślę jednak, że sam możesz mu zasugerować gdyby nie proponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zgód to pytałem przed chwilą, już je mam w systemie więc już mam o "5" taniej - czyli 99,99 za Superpremium :)

Wypadało by wyłączyć wszystko w ICA i zaproponować im włączenie za piątaka!

@bieluk
Mamy podobnie, też liczyłem w cenie 99,99 E+ 8C+ i Eleven + coś za "5"  i będzie powyżej tego co mam dziś = 96,90

Niestety nie ma takich ofert dla mnie i pewnie o ile się nie wyłożę skubną mnie więcej przez C+VOD i dodadzą 2C+ = wszystko za 99,99

Eleveny na zasadzie włącz / wyłącz - jak coś będzie ciekawego. Na otarcie łez dobra by była umowa na 15 miesięcy, ale nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

moja umowa kończy się jutro. Aktualnie mam Extra z 6x Canal+ za 59 złotych, dekoder Sagemcom. Dzwonią do mnie z Krakowa z ofertami, ale niezmiennie oferują Extra z 6x Canal+ za 69 lub Comfort z 6x Canal+ za 59 (dodatkowo płatny +5 zł Eurosport 2). Zaakceptowałbym ofertę z Comfort, gdyby dołożyli mi  ten Eurosport 2 w cenie, ale niezmiennie twierdzą że to najlepsza możliwa oferta. Czy tak jest naprawdę? Przeglądałem temat kilkanaście stron wstecz i napotkałem na podobną ofertę w granicach 60 zł. Dodatkowo za multiroom życzą sobie 5 zł za dekoder + 10 zł za multiroom. Jestem w nc+ (dawniej cyfra) od dobrych paru lat, ale jak widać nie ma to znaczenia.

Z góry dzięki za pomoc.

Edit:

Konkretnie chodziło mi o tę ofertę.

https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1174113

Edytowane przez pioteer.66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon przedłużona oferta.

Extra+C+( 8 ) na 15 miesięcy

Filmboxy 1m free

Adventure

History

History 2

Sundance

Tez na 1m free

C+vod

Nc+go

Kino świat

Na cały okres umowy

MR na 2 dekodery za 0 zł na cala umowe

Do tego wziąłem eleveny

Za pakiet 79zl +11.90 z eleveny co daje kwote 90.90 zł przez 15 miesięcy

 

Myślę że oferta była do zaakceptowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

moja umowa kończy się jutro. Aktualnie mam Extra z 6x Canal+ za 59 złotych, dekoder Sagemcom. Dzwonią do mnie z Krakowa z ofertami, ale niezmiennie oferują Extra z 6x Canal+ za 69 lub Comfort z 6x Canal+ za 59 (dodatkowo płatny +5 zł Eurosport 2). Zaakceptowałbym ofertę z Comfort, gdyby dołożyli mi  ten Eurosport 2 w cenie, ale niezmiennie twierdzą że to najlepsza możliwa oferta. Czy tak jest naprawdę? Przeglądałem temat kilkanaście stron wstecz i napotkałem na podobną ofertę w granicach 60 zł. Dodatkowo za multiroom życzą sobie 5 zł za dekoder + 10 zł za multiroom. Jestem w nc+ (dawniej cyfra) od dobrych paru lat, ale jak widać nie ma to znaczenia.

Z góry dzięki za pomoc.

Edit:

Konkretnie chodziło mi o tę ofertę.

https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1174113

Jeśli do tej pory nie miałeś multiroomu to raczej będziesz musiał płacić standardowo. Inna sytuacja jest wtedy kiedy masz multiroom i przedłużasz umowę, wtedy przy negocjacjach masz szanse otrzymać go z rabatem lub nawet za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem kilka dni temu: Extra z 8xCanal+, multiroom, Pace PVR i Sagemcom na Cameleonach HBO na 24m za 79,99zł(oraz Filmbox  na miesiąc) Miałem kilka telefonów i cały czas obstawałem, że chcę HBO na 24 m-ce -w końcu się zgodzili. Poprzednia umowa była zbliżona - średnio płaciłem za podobny pakiet bez HBo 60zł.   Miałem też propozycję łamaną na 15 miesięcy o tej samej budowie, ale HBO na 6 m-cy - średnia kwota ok. 75zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielokrotnym odrzucaniu kolejnych propozycji dzisiaj przyjąłem

 

Extra, 8 Canal+ za 79,99 zł przez 24 m-ce

HBO 24 m-ce za 0 zł

Cinemaxy 0 zł przez 12 m-cy i 15 zł przez kolejne 12 m-cy.

 

Dotychczas miałem Extra i 6Canal+ z Cinemaxami za 59,99 przez 12 m-cy, HBO 6 m-cy gratis.

O której godzinie Ci to zaproponowano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium(6)LIVE 200,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Superpremium+ (6) LIVE 94,99 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

1. Czy ten pakiet zawiera NC+GO? Konsultant informował mnie, że dostanę dostęp, ale tutaj widzę, że nie jest to wymienione, chyba że to jest to LIVE 200? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie chcę bez tego akceptować, a czas mam do jutra.

2. Zastanawiam się czy brak tych 2 kanałów Canal+ może w przyszłości sprawić, że nie dostanę w gratisie jakiś nowych kanałów czy pakietów dostępnych dla posiadaczy paczki 8C+? Jak myślicie?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy  mi się 30.11.2016 a już od miesiąca atak telefoniczny z ofertami droższymi niż płacę obecnie.

Posiadam Extra+ , Man Pack, H1, H2, Adventure i wynajem mediabox za 59,90 a oferują za każdym razem droższą wersję tego samego.

Powiedzcie jaka jest dobra cena za sam Extra+ oraz Extra+ z manpackiem, tak żebym wiedział o co walczyć?

 

Ps. W zeszłym roku zrobiłem tak, że wysłałem wypowiedzenie i do ostatniego dnia umowy nie dostałem tego co chciałem i w końcu został mi tydzień do zdania sprzętu. Postanowiłem dać im szansę i sam zadzwoniłem na infolinię. Efektem było to co mam w stopce za 59,90.

Edytowane przez miszelos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...