Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że oferty z HBO cały czas gorsze. Masakra. Już nawet 6 miesięcy za free ciężko wyrwać. To chyba miałem dużego farta w środę u konsula. Ale sam zadzwoniłem do nich.

 

Na ktory numer dzwoniles, normalnie na infolinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest wyrwać  jakąś dobrą ofertę oferują ciągle to samo a mi prawdę powiedziawszy nie zależy na tym HBO na 6 m,gdyż trzeba to brać w opcji 6 m za 0 zł i 6 m 25 zł lub z HBO z HBO go za 20 zł na 1 rok lub 2 lata ze zobowiązaniem.

A co do pakietu to ciągle ten sam konsultant oferuje ekstra z 6 c+ za 74,99 zł na 24 m lub ekstra z 8 c+ za 79,99 zł na 24 m. I mówi ,że ceny za te pakiety pójdą dla mnie w górę o 5 zł jak zdecyduje się z nim przedłużyć umowę dopiero w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi się umowa i do tego mam kartę Cameleon, ale nie chce się do muru przystawiać. W sumie dostaję ofertę którą byłbym w stanie wziąć, czyli comfort+ 6c+ e+ za 69.90. Kilka spóźnionych premier na c+ i dużo sportu bez Eurosport2 (bo bodaj go w comforcie nie ma?) i Sportklubu, trochę chyba dużo i bez rewelki niestety, bo płaciłem wcześniej bez Eleven 59.90 za extra. Nie wytarguje nic więcej? Nie mam obciążeń sprzętowych, do tego nie interesują mnie rzeczy typu HBO multiroom go cinemaxy itp? Wydaje mi się, że powinien być to jakiś atut.

 

Jeszcze nawiasem, fakt, że nie pracują jutro w niedzielę, gdzie akurat jest koniec miesiąca i tysiącom abonentów się kończy umowa jest samym w sobie podsumowaniem profesjonalizmu tej firemki.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktory numer dzwoniles, normalnie na infolinie?

 

Tak, na główny - infolinia.

Dość długa rozmowa plus konsultacje z kierownikiem i udało mi się Extra 8C+ HBO, dekoder za 79.99 zł na 24 miesiące i paczka Filmbox do końca września. To już dał od siebie, ja nie chciałem.

Edytowane przez Barti
Dla poprawienia czytelności dodano cytat treści postu, którego tyczy się odpowiedź. Poprawiono też literówki w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi się umowa i do tego mam kartę Cameleon, ale nie chce się do muru przystawiać. W sumie dostaję ofertę którą byłbym w stanie wziąć, czyli comfort+ 6c+ e+ za 69.90. Kilka spóźnionych premier na c+ i dużo sportu bez Eurosport2 (bo bodaj go w comforcie nie ma?) i Sportklubu, trochę chyba dużo i bez rewelki niestety, bo płaciłem wcześniej bez Eleven 59.90 za extra. Nie wytarguje nic więcej? Nie mam obciążeń sprzętowych, do tego nie interesują mnie rzeczy typu HBO multiroom go cinemaxy itp? Wydaje mi się, że powinien być to jakiś atut.

 

Jeszcze nawiasem, fakt, że nie pracują jutro w niedzielę, gdzie akurat jest koniec miesiąca i tysiącom abonentów się kończy umowa jest samym w sobie podsumowaniem profesjonalizmu tej firemki.

 

Do mnie dzwonili chyba ze 30 razy w tym miesiącu, często ci sami konsultanci. Z tego, co pamiętam, pracują chyba od poniedziałku do soboty. Nie dziwię się, że chcą jeden dzień odpocząć. Dostałem 4 SMS-y z info, że pracują dziś do 17:00, więc jak chcesz to przedłuż dziś, a nie miej pretensji, że nie pracują 7 dni w tygodniu.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawiasem, fakt, że nie pracują jutro w niedzielę, gdzie akurat jest koniec miesiąca i tysiącom abonentów się kończy umowa jest samym w sobie podsumowaniem profesjonalizmu tej firemki.

 

I to jest właśnie myślenie ludzi, którzy poza czubkiem własnego nosa i swoją aktualną potrzebą nie widzą nic innego. Większość ludzi po pierwsze nie czeka do ostatniego dnia miesiąca z przedłużeniem umów, ale dla tych własnie wysyłają info sms-em do której pracują dziś, a po drugie najważniejsze DUK sam wydzwania do ludzi więc logiczne, że w niedzielę nie pracują. Ludzie wtedy najczęściej odpoczywają i nie mają głowy, i ochoty na takie telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę, chociaż nie bardzo jestem zadowolony z tej decyzji, będę płacił prawie 12 zł więcej niż dotychczas, będzie to wzrost o koszt Elevenów, których do tej pory nie miałem, ale nie miałem innego pomysłu na nich. Proponowali tylko albo znacznie wyższą cenę za to samo co mam teraz, albo tą samą cenę ale za dużo uboższą ofertę. Zaproponowałem, że dokupię Eleveny ale chcę dostać te pakiety co mam w niższej cenie. Skończyło się na tym, że będę płacił za te pakiety co miałem praktycznie tyle samo co płaciłem, ale dokupię na 12 miesięcy Eleveny za 11,90zl. Może pare razy spojrzę na nie, chociaż wątpliwe, bo miałem już do nich dostęp na kompie w Player.Pl i praktycznie tylko raz zajrzałem z ciekawości, może jak będę je miał w telewizorku, to częściej coś mnie tam zainteresuje. W każdym razie, po 12 mies. mogę zrezygnować i płacić prawie 12 zeta mniej.

 

P.S. swoją drogą ciekawe, dlaczego tak chętnie proponują zejście z jakiejkolwiek oferty na najniższy pakiet Entry+, chyba bardziej opłaca im się sprzedaż gołego pakietu Canal+ w bukiecie darmowych kanałów FTA za ok 50zł niż proponować bogate pakiety w cenach 130 - 150zł miesięcznie.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 99,99zł / Filmbox Pack 10zł / HBO GO śr. cena 5zł/mc / Man Pack 5zł / Multiroom 10zł / Eleven Sports 11,90zł.Za Tidala (Wimpa) nie płacę już w NC+ bo mam Tidal premium w abonamencie w T-Mobile i to jest licencja na 3 urządzenia więc loguję się na kompie, telefonie i na dekoderze. Dlatego też nie wymieniłem swojego turbacza na Wifi Premiumboxa, w nim niestety Tidala nie ma, a w Turbo Box jest nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grubo pojechałeś :)

 

Od poniedziałku nie będę miał sygnału i jestem ciekaw jak ten eksperyment wypadnie. Tak jak ktoś gdzieś napisał: 

 

duzo glupot i reklam w tej telewizji. W rzeczywistosci kazdy z nas oglada tylko kilka wybranych stacji, a wszyscy placa za to nie male pieniadze. Jeszcze od stycznia kazdy bedzie musial placic abonament za odbiornik tv, wiec nie wiem czy jest sens placic nc+.

 

Jeśli po odłączeniu sygnału nie poczuję różnicy, oznaczać to będzie że płaciłem z przyzwyczajenia, a nie z potrzeby  :D

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedlużona niestety beż żadnych specjalnych dodatków czyli extra-6xC+ i do tego hbo na 1m i filmbox 1m na 24m za 69.99. Pani konsultantka stwierdziła że nie warto czekać na ostatnią chwilę...po raz pierwszy nie udało się w zasadzie nic w bonusie ciekawego uzyskać. Wydaje mi się że oferty są ściśle dopasowane do grup abonentów-w zależnosci od tego ile płacą i generalnie trudno to chyba przeskoczyć. Życzę cierpliwości i owocnych negocjacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsza jest ich polityka dosprzedaży pakietów i usług. Inne firmy zwykle do najwyższych pakietów dają dodatkowe pakiety gratis albo za niewielką dopłatą, żeby zachęcić abonenta, płacącego drogo, żeby jeszcze troszkę więcej dopłacił, w niższych pakietach te "dodatki" są znacznie droższe. NC+ stosuje odwrotną politykę, do pakietów niższych proponują dodatki typu Filmbox czy HBO GO za śmieszne pieniądze albo w gratisie, ale już w wyższych pakietach, zwłaszcza jeżeli abonent dotychczas już sporo płacił, to dostaje kosmiczne ceny za wszystko. Konsultantka sama powiedziała, że do Extra+ Canal+, mogła by mi np filmboxa dać za 5zł ale już do Superpremium to nie ma możliwości. Najgorzej jest im pokazać, że jesteś w stanie płacić więcej, to przy kazdym przedłużaniu umowy będą brać coraz więcej i więcej aż całego Cię oskubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wynosi obecne standardowa cena dla przedluzajacych za Extra+ 8C+HBO na 24mies? Superpremium to cena 99pln a ile za to samo ale Extra+?

Wiem, ze niektorzy dostaja Extra+8C+HBO za 70pln, ale chodzi i o realna cenae jaka mozna dostac bez wiekszych awantur i obrazania sie.

A kto niby dostał Extra 8c+HBO za 70 zł? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...