Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz na mysli do Extra+ ? btw po wygasnieciu umowy a przed oddaniem sprzetu, nagle odblokowuja sie pewne nieosiagalne wczesniej promocje z Extra+ szkoda ze 2-letnie :/, dla tych co do tej pory mieli superpremium, takze cierpliwosci zycze :)

Moja umowa skończyła się z końcem czerwca i mam teraz 14 dni na oddanie sprzętu jakoś nikt nie dzwoni... oni dzwonią czy trzeba im się przypomnieć idąc ze sprzętem pod pachą do punktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie długości trwania umów...

W ubiegłym roku również dostępne były umowy 24 miesięczne, podczas gdy mi zależało na 12 miesięcznej.

Konsultanci zarzekali się, że nie ma takich umów.

Dopiero po upływie okresu umowy, tj. 3 dni po odłączeniu sygnału pojawiła się możliwość 12 miesięcznej umowy.

Także jeżeli komuś naprawdę zależy, myślę że można powalczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie dotarło, kilka dni temu w ICA zgłosiłem chęć otrzymania oferty, bardziej z ciekawości, czy coś się poprawiło, bo z pewnych względów na 99% nie przedłużę. Mimo standardu 48 godzin na odpowiedź, 4 dni i cisza, wylali się na mnie ;) Mała strata (dla mnie i dla nich).

Edytowane przez tomek.cis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dzisiaj do nich i zapewnili mnie, że w ncplus go na 100% będę miał te 6C+ które mam w umowie.

W takim razie bardzo dziwne.Konsultanci twierdzą że ten skrót to nazwa promocji.A Ci którzy ja dostali twierdzą że nie mają tych opcji internetowych o których wspomniałem.Ale oferty w NC+ nie od dziś wiadomo że są  bardzo pokręcone.Chyba ma to na celu zagmatwanie by abonenci nie do końca wiedzieli co dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umaowa na dziś dla mnie może być mam to co chciałem zaznaczam sport wogóle mnie nie interwsuje :)

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 94,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-08-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-07-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze spytajcie jeszcze raz jak nazywa sie konsultant.zapiszczie rowniez date i godzine.szybciej przy reklamacji.na koniec rozmowy zawsze po swojemu powtorzcie co macie dostac np.8c+ za tyle i tyle,bo te ich regulki sa nie zrozumiale.ja mam za kazdym razem reklamacje a pozniej i tak wszystko co obiecuja musza dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie z warszawskiego numeru (jeszcze bez wypowiedzenia) i oferta fatalna. Obecnie mam Superpremium za 99,90zł plus HBO GO i multiroom standard - oba z free. Teraz za to samo proponują 119,90zł. Mam nadzieję że po wypowiedzeniu, które złożę w poniedziałek w punkcie zaproponują przynajmniej przedłużenie na tych samych warunkach co dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kolejny telefon. Zaproponowano mi Komfort z 8x C+ + mulitiroom za 79zł, umowa na 12miesięcy. Czy z tej ceny da się jeszcze coś urwać? Wypowiedzenia nie wysyłałem, umowę mam do końca września.

za 79zł całość na 24msce to mam extra 8xC+ HBO ncgo+ (100h) + MR (Pace+Sagemcom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane i pierwsza propozycja z 122947879:

 

-Superpremium+ (8xC+)

-Multiroom Standard

-pakiet FilmBox i HBO GO na 6 mies gratis

-umowa na 12 mies za 99,90 zł

-do tego mogę dobrać MAN PACK za 5 zł mies

 

Co sądzicie - warto?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu telefon z Krakowa po prawie miesięcznej przerwie( umowa do konca lipca)

 

Oferta Canal+(6) 69,90 +Eleven za 7,90 do listopada +5 zł za najem mediabox i do tego dorzuciła HBO na 6 m za darmo. 

 

Podziękowałem. Oferta z HBO na cały okres według niej niedostępna obecnie kiedyś była możliwa przez 3 tygodnie. 

 

Czy da się zbić cenę za mediaboxa?

 

Takie moje spostrzeżenie odnośnie rozmowy i podejścia konsultantów w tej chwili. Kiedyś były namowy i możliwość jakichś negocjacji, teraz krótka piłka i jak nie to dziękuję. Pozmieniało się bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Takie moje spostrzeżenie odnośnie rozmowy i podejścia konsultantów w tej chwili. Kiedyś były namowy i możliwość jakichś negocjacji, teraz krótka piłka i jak nie to dziękuję. Pozmieniało się bardzo. 

 

Owszem, ale po zakończeniu umowy, a przed oddaniem sprzętu miękną, pojawiają się oferty, o których jeszcze 2 dni wcześniej mówili "niemożliwe, już dawno nieaktualne". Kłamią w żywe oczy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tak miękną. Kilka osób opisywało tutaj sytuację zwłoki do ostatniej chwili i obudzili się z ręką w nocniku. Mało tego, po fakcie potrafili do nich zadzwonić i podziękować za wieloletnią współpracę. Tak chyba dla jaj, żeby dobić. Skoro twierdzicie inaczej, to wrzućcie screenshota z super oferty, które wam rzekomo proponują po wygaśnięciu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca lipca 2016. Dziś przedłużona na 2 lata. Bez szału. Ale już 3 telefony z tą samą propozycją i nie dało się nic urwać z ceny.

 

Do tej pory: Superpremium+ / Man Pack / Redlight HD / Eleven / Filmbox 6m gratis / MRs (mediabox+ / adb2815s) za 117,95

 

Obecna umowa:

- Superpremium+ (8C+/HBO/Cinemax)

- Man Pack

- Redlight HD

- Eleven

- MRs (mediabox+ / adb 2851s)

- nc+ go (100h)

 

Umowa na 24m. Cena 127,94zł (w tym Eleven do końca 10.2016 za 7,95zł, później jakaś może nowa promocja?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko.

 

Może wydać się wszystkim dziwne, ale dopiero pierwszy raz będę (albo i nie) przedłużał  umowę z NC +, dlatego nie jestem aż tak obeznany w temacie. Czesto piszecie o ofercie z 6 C+. Jakich dwóch kanałów c+ nie ma w takiej ofercie?

Dodam tylko, że zaproponowali mi Extra z 8 c+ za 85 zł plus eleveny za 7  zł do października a potem za 14 zł. Oczywiście podziękowałem i odmówiłem :P Umowę mam do  końca września.

Edytowane przez Stusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

złożyłem wypowiedzenie, a krótka piłka, jako, że nie oglądam dużo, to pytanie:

 

dostałem propozycje:

 

Extra+ 0 zł 6 m i 59,90 zł 24m  wychodzi coś 45zł / miesiąc

 

to dobra oferta?

 

widziałem, że ktoś miał Extra - 49,99 - 15 m, ale to wtedy też dają te 6m za  0zł?

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam telefon dzisiejszy z działu utrzymania klienta.

 

Umowa do końca Lipca wysłane wypowiedzenie.

 

Teraz mam Extra 6C+, Cinemax, Pace 500GB wszystko 69,99zł.

 

Propozycje umowa 24 miesiące

 

Extra 6C+ Pace 500GB za 0zł, NC+ GO 100H plus 6 miesięcy HBO (można wyłączyć samemu) ewentualnie Paczka Filmbox albo Cinemax na 12 miesięcy, lub pakiet dla dorosłych na 12 miesięcy.

 

Bardzo miła i konkretna Pani rozmawiała ze mną powiedziała że nie będzie walczyć z Cyfrowym Polsatem i że gratisów na 24 miesiące już nie ma  może dać maksymalnie na 12 miesięcy.

 

Tak to wygląda na tą chwilę powiedziała kanały premium poszły w górę zwłaszcza Liga Polska, i Angielska kwotowo przetargi kosztowały bardzo dużo i cena za takie paczki jest teraz trochę wyższa.


Zapomniałem dodać może po tylu latach spędzonych u nich dodać mi kanał na 12 miesięcy albo H2 albo History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium 8C+, HBO go, Sundance, MR C+, Pace HD + sagemcom za 99,90. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone. Propozycja z dzisiaj Superpremium 8C+ za 99,9 HBO go 6 mies. za darmo potem 10 zł. Jak zapytałem o Extra 8C+ to dla mnie taka sama cena jak oferta powyżej. Czekam do końca miesiąca. Czy komuś z Superpremium udało się ostatnio dostać rozsądną ofertę na pakiet niższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakonczona z końcem czerwca  - 14 dni na oddanie sprzętu - dzisiaj dzwonią i oferuja nadal to samo co odrzucilem w ciągu ostatnich chyba 4 rozmów czyli

 

Extra + 6xC+ MRP - 24 m - 69,90 PLN

 

jak widać nie mądrzeją po zakonczeniu umowy ani o troche  i nie ak jak piszą inni nie pojawiają sie ekstra oferty widocznie NCPLUS wybrało drogę posiadania tylko i wyłacznie klientów PREMIUM których chcą doić do bólu a inni niech idą sobie

 

 

słoneczne dni nadchodzą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...